- 250 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Хороший, надійний, економний автомобіль. Тонований дорогою плівкою, є форкоп. Відповім на всі запитання по телефону після 18:30,год, або пишіть на вайбер любий час.
Хороший, надійний, економний автомобіль. Тонований дорогою плівкою, є форкоп. Відповім на всі запитання по телефону після 18:30,год, або пишіть на вайбер любий час.
Продам Кіа Сід в дуже збереженому стані в гарній комплектації. Купували в Україні в автосалоні Бліц-Авто в Києві (липень 2014 року) 1.6 бензин, звичайна коробка автомат (гідротрансформатор 6 ступеневий), 6 подушок безпеки, не битий і не фарбований, все скло рідне. Обслуговували завжди вчасно, рідний пробіг 186т.км. сервісна історія присутня. Авто в гарній комплектації: -двох зонний клімат контроль. -датчик світла та дощу. -підігрів сидінь та керма. -мультикермо, блютуз, гучний зв'язок. -круїз, підрульові перемикачі акпп. По авто все працює, двоє комплектів ключів, запаска, гарному покупцю бонус. Торг тільки біля авто! Повне переоформлення (договір купівлі продажу) Площадки-автосалони і т.д, не турбуйте!
Продаю кіа сід 2010 року. Гарна коплектація,клімат працює відмінно,резина зимова та літня R17. Датчик тиску шин, електро зеркала, 4 електропідйомники,по кузову порядок без підкрасу,не димить,мотор сухий,витрата палива місто 7,траса 5,5л. Салон чистесенький та збережений,гарні легкосплавні диски ,масла фільтра замінені. Я власник, оформлення без проблем. Торг, посередників прошу не турбувати!
Доброго дня. Продаємо авто дружини їздить кожного дня володіємо рік . Машина повністю обслужена , цепний грм , привідний ремінь та ролики ,колодки диски перед зад нові , мастило в акпп та двигуні з фільтрами замінені ,антифріз, всі функії в автомобілі працюють , масла не бере , екологія на місці , ево коврики , кондиціонер заправлений , розхід залежить від їзди від 5 до 7 літрів , встановлена НОВА літня гума цього року перед сезоном . Лед лапи в головному світлі та протитуманних ліхтарях Круїз працює все працює , продаж не спішний , плануємо купувати машину більшу типу бус або позашляховик . Дзвоніть відповім на питання .
Стан хороший, вся в рідній фарбі, нічого не фарбовано, все скло рідне! По техніці все добре, машина обслужена, жодних нарікань немає! історію автомобіля знаю від самого автосалону! Максимальна офіційна комплектація! Підігріви: -Руля! -Сидінь попереду ! -Сидінь ЗЗАДУ! -Лобового! -Дзеркал! Мульти кермо, камера заднього виду, датчик світла-дощу, підлокітник задніх пасажирів, авто затемнення дзеркал заднього виду, підкермові пелюстки, carplay! Кому що цікаво телефонуйте, запитуйте !
Автомобіль в хорошому стані всі деталі за телефоном.
авто в хорошому стані все працує. терміновий продаж реальному покупцеві хороший торг!!! всі питання на вайбер або на номер
Продам своє авто. 1.6 турбодизель,розхід 6.6л. 7ми ступенева роботизовані коробка. Два комплекти резини. Помічників та авто площадки прохання не турбувати. Авто можна подивитися Вишневе\Крюківщина.
Приганяв для себе, 1-й власник в Україні. Гарна комплектація GT line, музика GBL. Літня гума від?їздила 1рік. В більшості обслуговувалася в офіціала. Більше інформації по телефону. Якіснe LED освітлення, темна стеля.
Автомобіль 2013 року пригнаний з Франції! Хороша комплектація. Є сліди використання автомобіль не полірований! За цей час поміняно щеплення, колодки тормозні перед зад. Спереду міняв сайленблоки стійки стабілізатора шарові опори! По заду сайленблоки нижнього речага! Є комплект шин без дисків! Торг По можливості пишіть на вайбер вот сап не завжди є змога підняти трубку!!! Обмін цікавить на електро мобіль або гібрид з моєю доплатою!
Комфортна, динамічна і водночас економна машина. KIA Ceed на автоматі. Шкіряний салон, кондиціонер працює, є також підігрів сидінь. За деталями телефонуйте.
Авто в доброму стані , масло не бере їде добре , ходова вся зроблена , не бита не мальована . Два комплекти резини .
Авто в хорошому статі.
Продаю власне авто, на якому їздив 9 років. Я перший і єдиний власник Авто у повністю справному стані, обслуговувалось увесь час на офіційному СТО з усіма записами у сервісній книжці. Є фарбовані елементи: Заднє ліве крило, задні ліві двері і задній лівий поріг. В перший рік володіння авто пару раз розчесав бордюр та кут арки при виїзді з парковки. Фарбування відбувалось на офіційному СТО. Замінив лобове скло у перший рік володіння. (Через тріщину від незакріпленого шлагбаума) Замінив Диски зчеплення 2 роки тому. Пару місяців тому зробив ТО з заміною паливного фільтра. Також в комплекті є свіжа літня + зимова гума.
Авто у гарному стані! є зимова гума! готов до любих перевірок! все росходники замінив! Сів та поїхав!
Авто в ідеальному стані Обслуговування вчасно По кузову нічого робити не треба В технічному стані ідеальна, помилок немає
Другий власник, авто в гарному стані, свіжа резина
Машина вся в рідному окрасі, все працюе на відмінно, сімейне авто. Всі питання по телефону.
офіційне авто купувалось в Україні. Я другий власник з 2022 року авто повністю обслужене. дуже гарний стан. подивитись можна в Києві на борщагівці.
