- 38 тис. км
- Львів
- Бензин, 1400 см³
- Ручна / Механіка
Дуже надійна та легко керована техніка, яка принесе масу позитивного задоволення в далеких подорожах і не тільки ! За детальною інформацією звоніть, пишіть !
Дуже надійна та легко керована техніка, яка принесе масу позитивного задоволення в далеких подорожах і не тільки ! За детальною інформацією звоніть, пишіть !
Доброго дня. Перший власник купив мот із Америки але так і не поїздів бо виїхав в Європу, я вже другий власник. Мотик обслужений і готовий до сезону. має три кофри. Було падіння на ліву сторону " скользячка" не критичне три сезони на ньому відкатав, і досі катаюсь, так що із кожним днем кілометраж буде збільшуватись. Одним словом використовую байк за призначенням. Продаю тому що, хочу змінити на турендуро.
Продаю надійного і потужного спорт-туриста. Володію другий сезон. Замінено колодки в круг, диски, масла фільтра по регламенту, обслужена передня вилка, заміна натягувача ГРМ, передній скат, перешите сидіння, змонтована багажна система гіві, поставлена подушка під пасажира, навігація з CarPlay, туристичне скло, новий акумулятор, стоять крашпеди. Мот спокійно обслуговується як в місті так і регулярно виїзжає за його межі. Із заводу багата комплектація - електро регулювання лобового скла, підігрів гріпс, широкий борт компʼютер, регульована задній амортизатор. Їде він на рівні зі спорт байками, 160 кінських сил, паровозна тяга, і прекрасні гальма. Трекшен і АБС звісно, так як це вже рестайлінг, теж присутній. Має приємний басовитий звук. В оголошенні є відео, можете оцінити стан. Я власник. Повна перереєстрація на місці. Номера забираю. До огляду в м.Ужгород Мот по низькій ціні, стан гарний, маю намір швидко скинути і взяти щось свіже. Ціну за 6 чи 7 не пропонувати, не цікаво. На обмін дорожче! 8500$
Мото 12.2014 року виготовлення, . Зняття постановка на облік,без пробігу по Україні. Деталі по телефону.
Всім доброго здороввя. Мот обслуженний масло фільтра колодки перід зад все заміненно. Сів поїхав. Магкий легкий в управлінні. Деталлі по телефону або вайбер розкажу все шо знаю!!!
