- 50 тис. км
- Бучач
- Бензин, 400 см³
- Ручна / Механіка
Мотоцикл в хорошому стані вкладень не потребує
Продам Kawasaki ER-4N 2014 року випуску. Мотоцикл в хорошому технічному та візуальному стані. Оригінальний пробіг — лише 12 000 км. Мотоцикл чудово підходить як для міста, так і для подорожей. Легкий в керуванні, комфортний та динамічний. Можливий торг біля мотоцикла. Обмін не цікавить.
Мотоцикл пригнаний з Японії. В Україну приїхав з пробігом 35 430км Технічно повністю справний, вкладень не потребує. Вилка перебрана, масло не тече. Нова резина. Мотоцикл доглянутий та готовий до сезону. Продаю у зв’язку з тим, що хочу мотоцикл з більшим об’ємом.
Я перший власник в Україні , мотоцикл був привезений з Японії з пробігом 7800км ! Об?єм 400 куб см ,їде бодро та дуже гарно відчуває себе в міському дорожньому русі! На документах , відїздив два сезона , робив два рази ТО та змащував цепку кожні 500км! Продаю у зв?язку з придбанням більш кубатурної техніки - telegram/ Viber!
Я перший власник в Україні , мотоцикл був привезений з Японії з пробігом 12000км .Об’єм 400 куб см ,їде бодро та дуже гарно відчуває себе в міському дорожньому русі.На документах , від?їздив два сезони.
Продається мото Причина продажу: Стоїть без діла 2011 року Привезений з Японії, перший власник в Україні Пробіг 23 000 В минулому сезоні були замінені всі розхідники (олива, масляний фільтр, повітряний фільтр, задні тормозні колодки, ланцюг DID оригінал) Був замінений генератор (після зимового простою перестав давать зарядку, був замінений на оригінал замовляв з Японії) Мото в доброму стані Всі питання по телефону +**********
Продам свого малюка Kawasaki, стан ідеал, тільки обслужений нещодавно, крутий приємний колір, фарбував під себе, пробіг 21к, 2016 року. Продаю з причини переходу на більший об'єм. Відмінний варіант для першого. Мотоцикл зручний в управлінні, маневрений, на свої 400 кубів їде відмінно, 2 циліндровий.
