- 25 тис. км
- Чернівці
- Бензин
- Ручна / Механіка
Мот повністю обслугований, ідеально підходить до початківця,багато тюнинга! За додатковою інформацію звертайтесь за телефоном: розкажу більш детальніше.
Мотоцикл Kawasaki D-Tracker X 250 Інжектор 2009 рік | 9 901 км пробігу по Японії Свіжопривезений з Японії Kawasaki D-Tracker X у відмінному стані. Легендарний японський супермото, побудований на базі KLX250, який чудово підходить як для міста, так і для активних поїздок звивистими дорогами. 1000% оригінальний пробіг! Є документи, що підтверджують пробіг, а також вся історія покупки на аукціоні в Японії Гарний стан, не фарбований, немає ніяких дефектів! Зверніть увагу на це не Америка, це корінний японський мотоцикл! ДОСТАВЛЯЄМО ПО УКРАЇНІ Дуже крутий мот, Вам принесе одні неповторні емоції! Надійний двигун від Kawasaki 250 кубів Інжектор Надається пакет документів для першої постановки на облік! Перша реєстрація 1400 грн Є можливість придбати в кредит Більше фото/відео можемо вислати на Viber/Telegram Техніка для цінителів японської якості та надійності! В наявності! Компанія Moto Import надає великий спектр послуг для Вас: -Мототехніка в наявності, в дорозі та на замовлення! -Сервісне обслуговування -Moto Detailing -Мотоевакуатор -Мотошиномонтаж -Підбір, продаж запчастин та аксесуарів -Зимове зберігання мототехніки -Консультація, допомога під час реєстрації, сертифікації, страхування мототехніки. Довіряй професіоналам! Ми в Instagram: moto_import
Продам свого байка. з Японії. З документами все добре, я перший власник, зробив переоформлення на свого брата. Гальма прокачані. Перебраний карбюратор. 1000 км тому, були змінені поршневі кільця, ланцюг ГРМ, колпачки, а також відрегульовані клапана, компресія ідеал. Охолодження двигуна рідине. Місцями дряпаний пластик. Їде швидко. Для новачків, які вчаться їздити, те що треба. ЗА ДЕТАЛЯМИ ПИСАТИ У WhatsApp, Viber або telegram! Продаж тільки з переоформленням!!!
