- 44 тис. км
- Київ
- Бензин, 3 л.
- Автомат
Я власник. Авто в ідеальному стані. Тільки після діагностики - зробив компʼютерну, технічну, ходову діагностику, все чудово! Готовий до будь-яких перевірок на будь-якому СТО(сюрпизів не буде). Бережна експлуатація, авто купував для сім’ї. Чистий Карфакс, в америці один випадок, один власник, пошкодження не значні. Один із самих надійних автомобілів, надійний двигун і коробка. Повністю обслужив, зробив ТО, замінив гальмівні колодки, більше по просту не має чого робити. По коробці, ходовій, двигуну все ідеально. Все працює. Сів і поїхав без вкладень. Twin Turbo.!!! Повний автоматичний привід, підключається коли потрібно. Шикарна комплектація: - камери 360 - передні та задні парктроніки - підігрів сидіння - перфорована шкіра - електросидіння - утримувач в полосі - адаптивний круїзконтроль - фул-лед фари - підігрів керма - датчики зіткнення і гальмування - епл кар плей - автозапуск з ключа - вибір режиму руху - електрорегулювання керма - пам?ять сидінь та багато іншого… Нова зимня резина. Стан авто дійсно ідеальний. Дуже стильне, класне, комфортне авто. Змушений продавати, у зв’язку з виїздом за кордон. В США були незначні пошкодження, все по оригіналу замінено, все якісно зроблено. Авто бізнесменам і автомайданчикам не турбувати(не цікаво)
