- 240 тис. км
- Луцьк
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3.5 л.
- Типтронік
Продається Infiniti FX35 2008 року — надійний, динамічний та комфортний преміальний кросовер з легендарним атмосферним двигуном V6 3.5. Автомобіль перебуває у власності одного власника з 2021 року. Експлуатація автомобіля була не щоденною, використовувався за особистої потреби. ТО виконувалось вчасно. Останнє обслуговування було приблизно 3000 км тому, під час якого виконано: * заміна моторної оливи * заміна масляного фільтра * заміна повітряного фільтра * заміна салонного фільтра Автомобіль знаходиться у повністю робочому технічному стані, двигун та коробка працюють без зауважень. Також нещодавно виконувались важливі роботи для підтримки авто в хорошому стані: * капітальний ремонт лонжеронів * заміна патрубків системи ГБО * заміна котушок запалювання на циліндрах двигуна * заміна гофри глушника * заміна фреону Наявні косметичні пошкодження по кузову, які не впливають на технічний стан автомобіля та його їздові якості. Авто не нове, але доглянуте та обслужене. Помилки на панелі приладів відсутні (service engine soon не горить). Характеристики авто надані нижче.
Продам Infinity Fx 35 в хорошому стані.
Продам INFINITI FX 35 газ бензин у хорошому стані мотор працює дуже дуже добре коробка перемикає плавно без ривків по ходовій питань немає машинка їде дуже жваво з хорошим звуком вихлопу
Авто в ідеальному стані, орієнтовно 45000 км тому була капіталка двигуна та коробки (двигун працює відмінно та не бере масло, коробка перемикається ідеально як вверх, так і вниз). Будь-яка детальна інформація та будь-які фото по телефону. Є блютуз для айфону, яким можна керувати штатними кнопками, в тому числі з керма. Також є електро заслінка, яка робить звук просто шикарним. Готовий до будь-яких перевірок на Вашому сто.
продам автомобіль інфініті фх35 газ бензин, авто в гарному стані, я власник, гума зимова ,подробиці по телефону
Авто у гідному стані. Двигун і коробка працюють виключно. Двигун масло не бере. Усі питання по телефону. Можливий торг біля капота. резина почти новая летняя в комплекте
Авто жовтень 2012р.Рестайлінг.Без "дитячих хвороб" Тонування +лобове Антихром (емаль) Доопрацювання світла - ближнє, дальнє, туман. Проставки коліс, колійності немає - їде як по рейках. Грамотно видалені каталізатори, стоять полум’ягасники. Заміна масла в редукторах, роздатці, коробці, двигуні - є всі записи, веду бортжурнал (фото, відео). В авто не курили, не їли. Гума R18 (Bridgestone) EVA, килимки+оригінальні. Новая батарея,свежая страховка. пишите вайбер, телеграмм. ср
Машинка в достойному стані ,,,,вся в рідній фарбі хто шукає дійсно достойне авто вам сюди ,,,всім вдалих покупок і мирного неба)))
Продаю власний автомобіль у чудовому візуальному та технічному стані. Справжня легенда японського автопрому, яка поєднує в собі характер спортивного купе та практичність преміального кросовера. Яскравий сіро-бронзовий колір кузова, доповнений стильними оригінальними чорними дисками та якісним тонуванням вікон, що створює солідний та агресивний вигляд. Автомобіль повністю обслужений та не потребує термінових вкладень. Ходова частина збита та обслужена, двигун працює рівно, масло не бере. Салон чистий, охайний, шкіра збережена, в машині не курили. Кузов у гарному стані, без критичних дефектів.Комплектація включає преміальну акустику Bose із сабвуфером, сидіння з електрорегулюванням, пам'яттю, підігрівом та вентиляцією, камери кругового огляду 360° та парктроніки, безключовий доступ та запуск двигуна з кнопки, люк, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль. Машина на мені, повне переоформлення через Сервісний центр або Дія. Продаж нетерміновий, майданчикам та автовикупу прохання не турбувати. Реальному покупцю — аргументований торг біля капота.
Цікавить обмін на кроссовер з моєю доплатою в межах 2000$
Автомобіль повністю обслужений мотор коробка працює ідеально ! Клімат працює ідеально Також присутній газ працює Ідеально Готовий до перевірок кожний день на ходу … Любий вид переоформлення … Більше інформації по телефону
Продам власне авто. Авто в хорошому технічному стані. Так як авто не нове по кузову є незначні сліди використання. Задня камера, парктронік перед/зад, без ключовий доступ. Резина літо r20, віддам резину зимову з дисками r18. Всі інші питання по телефону. Торг реальному покупцеві тільки біля авто.
Продам свій автомобіль по адекватні цена без торга,официал,я власник з 2019 року.. Європейка в максимальній комплектації, Не Америка! Є косметичні окраси.Ідеальний зовнішній та технічний стан ,Встановлено ГБО,Вкладень машина не вимагатиме,Модельний ряд та експлуатації 2009 року.Є сервісна книжка,Тонування стекол.Обмін не цікавити, толька реальній покупатель,на все интересующий вопрос эсть вайбер телеграмм ватсап,машина без ДТП,єсть косметічни окраси ,
Продам власний автомобіль, ніколи не підводив, кожного дня їжджу по місту.. реальним покупцям - реальний торг!
Номер для зв’язку Автомобіль у власності з 2012 року, їздила кожного дня! Без ДТП! Продаж від власника! Детальна інформація по телефону!
Продам авто,замінено цеп грм,підшипники ступиці,ходова повністью зроблена,нові амортизатори задні,новий ричаг,сайленблоки,коробка без поштовхів,авто не гниле,все працює,бензин,газу ніколи не було,20 радіус колес,виглядає гарно,є зимова гумма,рідкий колір,один такий в Україні,на задньому приводі,не великий розхід палива як для джипа,9л трасса,11 місто.Всі питання по телефону фото відео надішлю додаткові кому потрібно.Причина продажу стоїть в гаражі,купив електромобіль
Перший автомобіль в сім?ї. Доглянутий, ТО по регламенту. Після придбання були замінені на нові; -акумулятор; -генератор; -рульова стійка; -лобове скло; По ходовій, двигуну, коробці проблем не має.
Продам своє авто. Купувалось мною в салоні в 2008р в Дніпрі. Я один власник. Рідний пробіг 100% Ідеальний стан. Все працює без нарікань. Встановлене дороге ГБО. На всі питання відповім по телефону
