- 259 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3.5 л.
- Автомат
Авто в гарному стані всі питання по телефону
Авто в гарному стані всі питання по телефону
3.5. СПОРТ.ГАЗ-БЕНЗИН.САМА МАКСИМАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ!!!! Рідний прозорий пробіг. Машина повністю обслужена, замінені всі виробники. По машині все працює, готова до перевірок на любий станції. Машина в аваріях участі не брала, все рідне,виглядає в живу як на фото. Салон автомобіля в хорошому стані. Машина від власника, Одеська регістрація, машину продаєм з повним переоформленням на нового власника, газ в тех паспорт вписаний. Машиною будете задоволені, дуже комфортна машина. Можливий обмін. Машину почали експлуатувати з 2009року. МОЖЛИВИИ ОБМІН, МОЖЛИВО ПРОДАЖА ЧЕРЕЗ ЛІЗИНГ.Можливо придбати цей автомобіль в ЛІЗІНГ НА ДУЖЕ ГАРНИХ УМОВАХ з першим внеском 25%,І НЕ ЗВАЖАЮЧИ на вашу кредитну історію.
Машина — чиста емоція! Хто шукає «живий» FX, який збирає погляди та звучить так, як має звучати справжній японський V6 — це ваш варіант. Автомобіль повністю доглянутий, грошей на обслуговування не шкодував. Від себе про головне: Диски R20: Стоїть на крутих 20-х колесах. Вигляд має солідний, на дорозі тримається як вкопана. Перешита приборка: Власники FX знають про хворобу цих моделей — тріщини на торпедо від сонця. Тут цю проблему вирішено раз і назавжди. Панель професійно перешита якісним матеріалом, виглядає супер і дуже приємна на дотик. Технічний стан: Двигун 3.5 працює як годинник, їде дуже бадьоро. Коробка перемикає плавно, без жодних пинків чи затупів. По ходовій все мінялося вчасно, зараз нічого не гримить і не стукає. Комфорт: Максимальна комплектація. Шкіра, люк, крута музика Bose (сабвуфер качає як треба), клімат працює, кожна кнопочка виконує свою функцію. Салон чистий, не затяганий, в машині приємно знаходитись. Продаж не терміновий, тисячами доларів не торгуюсь. Реальному покупцю скину на каву і переоформлення, але виключно біля машини. Повністю готовий до перевірок на будь-якому нормальному СТО. З документами повний порядок, тільки офіційне переоформлення. Продаю тому що, пересідаю на електричку
Автомобіль обслужений, технічна частина в хорошому стані, рідний пробіг, хороша комплектація, розхідники всі замінені, авто сів та поїхав! Можливий аргументований торг на місці.
Продаю власне сімейне авто. Америка, проте куплена офіційно в Україні. Я другий власник. Машина у ДТП участі не брала, проте після уламків є кілька вм’ятин (можна побачити на фото). Рідний пробіг. Всі болячки цих авто вирішені, оскільки авто робилось виключно для себе. Зроблено велике ТО. У авто встановлено газ 4-го покоління. По двигуну, коробці, ходовій питання відсутні. 2 комплекта гуми. 4 комплекта ключів. 2 комплекта килимків. Хороша комплектація, 2х зонний клімат, акустика Bose, безключовий доступ, пам’ять і підігрів сидінь, камера, датчик світла та інші допоміжні системи. Загалом авто дуже класне за свої гроші. Присутній розумний торг.
Перший і єдиний власник в Україні. Рестайлінг. Реальний пробіг. Гарний технічний стан. Є невеличкі подряпинки по кузову. Останні 4 роки їздила дружина. Допомоги в продажу не потребую.
Авто цікаве. Є нюанси звісно, але технічний стан - сів поїхав. Всі питання в телефонному режимі. Торг можливий лише біля авто. Дякую всім.
Продам ідеальний фінік після великого ТО на 87к грн . 2012 року 197к пробігу ,(123k miles)двигун 3.5. На 307 коні, їде дуже плотно ( мотор такий як в z-350) (skyline) На 196k пробігу була заміна цепі . Мотор коробка - ідеал . Є відео ендоскопії (5+ як новий ) масла фільтра всі , жидкості в круг , гальмо в круг з дисками , радіатор вимили (як новий ) ходова вся нова , писати довго можно то приложу чек роботи . По машині нема ніяких проблем і не буде довгий час (сів поїхав ) двигун сухий робе душе тихо ендоскопія 5+ маю відео . Робив все пару тижнів тому . Готував для себе .Авто на повному фулі обдув підігрів сидінь пам?ять руля пам?ять сидінь , електро багажник з кнопки , музика преміум босе з сабуфером , блютузом музика , камера 360 по кругу , парктроник перед зад .авто вже на зимніх р18 дисках та новій резині . . Має комплект дисків зима літо .Все працює , машина ночує в підземному паркінгу , продажа не спішна . Хлам не пропонувати , торг мінімальний на каву . Машина на 5+ Обмін дорожче . Цікавить щось від 2013 уроку бмв або ауді
Продам автомобіль в гарному стані. Бережно користувались, їздила донька. Лише два користувача. Є 4 ключі. Продаж у зв'язку з бажанням купити машину побільше. Трохи помилились коли вводили VIN Код, ось актуальний: JN1TANS50U0006854
Європейка!Власник!Чорна на чорному салоні!Обслужена!ГБО з прошивкою,каталізатори вирізані,породистий звук!Можливий обмін на авто з Вашою доплатою чи нерухомість.
Автомобіль у гарному стані! По двигуну було замінено цепки та замінено усі резинки та сальники, ніяких запотівань та зайвих звуків немає. По коробці замінено масла та фільтра.По ходовій частині питань взагалі нема. По кузову фарбовано 2 єлементи а так взагалі не фарбувалось. Автомобіль вартує уваги. Допомоги у продажі не потребую.
Відмінний технічний та зовнішній стан, мотор весь сухий, масло не їсть, тяга дурна! Встановлена контрактна коробка автомат, працює як нова. Хороша комплектація, з коричневим шкіряним слоном, пам'яттю сидінь, безключовим доступом та максимальною мультимедією BOSE. Обслужена, доглянута, машина, нічого робити не потрібно. З документами повний порядок. Автомобіль можна подивитися з 9-19 за адресою АВРАМЕНКО 19.
Продам Infiniti FX35, 2005р. у максимальній комплектації, коробка автомат, на повному приводі, двигун 3,5, встановлено газ, шкіряний салон, люк, музика BOSE, двозонний клімат-контроль, красивий вихлоп, монітор для пасажирів та інші комфортні фішки. З документами порядок, готовий відповісти на ваші запитання за вказаним телефоном.
В наявності зимова резина з дисками!
Надійне, комфортне авто, не дороге в обслуговуванні, крутий, агресивний дізайн, білий на чорних дисках R18, комплект зимової гуми
Авто в хорошому стані. Без ДТП. Встановлена дорога сигналізація, яка коштувала в той час 1500$(з можливістю відслідковування, блокування і заводу авто в телефонному режимі) Якісна дорога газова установка щ балоном 56 л., Яка коштувала 2500$ Машина доглянута. В машині все працює
продається своє авто, повнопривідне,додам ще комплект на 18,тоніровка в круг ,звісно ж буде торг добрий ,пишіть звоніть, можна на вайбер, всім гарних покупок та продаж !!!обмін бажано на мінівен на АКПП !майте на увазі що авто із америки і можуть бути розбіжності в пробігу!!!подивитися можна в новоархангельську!!! якщо не відповідаю на телефон то напишіть у вайбер номер той же!!! Вайбер!!!!!!
Автомобіль обслужений техніка в хорошому стані розхідники всі замінені авто сіл та поїхав!
Авто легенда, в ідеальному стані, для людей які не хочуть чути слово СТО! Один косметичний підкрас Офіційна, Не Америка
