- 193 тис. км
- Ізмаїл
- Бензин, 3.5 л.
- Автомат
Авто в хорошому стані, без вкладень. Європеєць. У максимальній комплектації. 2 комплекти резини з дисками. Торг
Авто в хорошому стані, без вкладень. Європеєць. У максимальній комплектації. 2 комплекти резини з дисками. Торг
Автомобіль на повному ходу, візуально є дефекти, по мотору та коробці запитань немає. Газ працює
Машина в гарному стані, масла фильтра колодки нови! 4 власники з салону!Газ бензин!з усіх питань телефонуйте.
Продам повнопривідний автомобіль в хорошому технічному стані, двигун працює рівно, коробка без зауважень! Встановлено ГБО, ТО робилось вчасно та якісно. Додаткові питання по телефону!
семиступка об'єм 3.5. 306 лошадей друге покоління
Авто в доброму стані, всі питання по телефону. Торг
Автомобіль в чудовому стані без перебільшень! Жодна деталь не крашена. Є газ 4 покоління. Автомобіль в максимальній комплектації. Усі деталі уточнюйте по телефону
Авто в ідеальному стані, орієнтовно 45000 км тому була капіталка двигуна та коробки (двигун працює відмінно та не бере масло, коробка перемикається ідеально як вверх, так і вниз). Будь-яка детальна інформація та будь-які фото по телефону. Є блютуз для айфону, яким можна керувати штатними кнопками, в тому числі з керма. Також є електро заслінка, яка робить звук просто шикарним. Готовий до будь-яких перевірок на Вашому сто.
Офіційний автомобіль, куплений новим в Одесі у 2010 році. Другий власник, в одних руках 6 років. Історія та обслуговування: — Повна сервісна історія (чеки та замовлення-наряди збережені) — Обслуговування частіше за регламент — кожні 8 000 км — Використовувалися оригінальні витратні матеріали та дороге масло — Повністю обслужений, останнє ТО менше ніж 1 000 км тому — Усі рідини замінені на оригінальні (АКПП, редуктори, роздатка) Стан: — Салон акуратний, не затертий — У машині не курили — Технічно без зауважень, робити нічого не потрібно — Усе скло та фари рідні, із заводу Додатково: — Встановлено дороге ГБО — GSM-сигналізація — Якісна тоніровка — Виведено блокування АКПП — 2 ключі — На деяких елементах салону досі збережена заводська захисна плівка — Вентиляція сидінь — Камери 360° (круговий огляд) — Повна комплектація Прозорий, доглянутий автомобіль із зрозумілою історією та правильним обслуговуванням.
Авто жовтень 2012р.Рестайлінг.Без "дитячих хвороб" Тонування +лобове Антихром (емаль) Доопрацювання світла - ближнє, дальнє, туман. Проставки коліс, колійності немає - їде як по рейках. Грамотно видалені каталізатори, стоять полум’ягасники. Заміна масла в редукторах, роздатці, коробці, двигуні - є всі записи, веду бортжурнал (фото, відео). В авто не курили, не їли. Гума R18 (Bridgestone) EVA, килимки+оригінальні. Новая батарея,свежая страховка. пишите вайбер, телеграмм. ср
Машинка в достойному стані ,,,,вся в рідній фарбі хто шукає дійсно достойне авто вам сюди ,,,всім вдалих покупок і мирного неба)))
Цікавить обмін на кроссовер з моєю доплатою в межах 2000$
Автомобіль повністю обслужений мотор коробка працює ідеально ! Клімат працює ідеально Також присутній газ працює Ідеально Готовий до перевірок кожний день на ходу … Любий вид переоформлення … Більше інформації по телефону
Продам свій автомобіль по адекватні цена без торга,официал,я власник з 2019 року.. Європейка в максимальній комплектації, Не Америка! Є косметичні окраси.Ідеальний зовнішній та технічний стан ,Встановлено ГБО,Вкладень машина не вимагатиме,Модельний ряд та експлуатації 2009 року.Є сервісна книжка,Тонування стекол.Обмін не цікавити, толька реальній покупатель,на все интересующий вопрос эсть вайбер телеграмм ватсап,машина без ДТП,єсть косметічни окраси ,
Продам власний автомобіль, ніколи не підводив, кожного дня їжджу по місту.. реальним покупцям - реальний торг!
Номер для зв’язку Автомобіль у власності з 2012 року, їздила кожного дня! Без ДТП! Продаж від власника! Детальна інформація по телефону!
Авто в гарному стані всі питання по телефону
3.5. СПОРТ.ГАЗ-БЕНЗИН.САМА МАКСИМАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ!!!! Рідний прозорий пробіг. Машина повністю обслужена, замінені всі виробники. По машині все працює, готова до перевірок на любий станції. Машина в аваріях участі не брала, все рідне,виглядає в живу як на фото. Салон автомобіля в хорошому стані. Машина від власника, Одеська регістрація, машину продаєм з повним переоформленням на нового власника, газ в тех паспорт вписаний. Машиною будете задоволені, дуже комфортна машина. Можливий обмін. Машину почали експлуатувати з 2009року. МОЖЛИВИИ ОБМІН, МОЖЛИВО ПРОДАЖА ЧЕРЕЗ ЛІЗИНГ.Можливо придбати цей автомобіль в ЛІЗІНГ НА ДУЖЕ ГАРНИХ УМОВАХ з першим внеском 25%,І НЕ ЗВАЖАЮЧИ на вашу кредитну історію.
