- 120 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 3.5 л.
- Варіатор
АКЦІЯ(через терміновість)!! 2 роки тому пригнав з сша з самим мінімальним пошкодженням. Машина кінцево з встановленням ГБО вийшла - 24500. Зараз через терміновість продаю цей преміальний автомобіль по ціні бляшанки(нісан рог і т.д.)... Про авто: ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПЕРЛАМУТРОВИЙ КОРАБЕЛЬ(7 місць)!! Авто перебуває в збереженому стані. Камери 360, телики і по решті повний фул. Кожна кнопка чи механізм працює. Присутні всі можливі опції комфорту та елементи безпеки! Резина погана, адже приїхала на рідній, яку вже за 2 роки зношено. Тому треба купувати нову)).
