- 285 тис. км
- Полтава
- Бензин
- Автомат
При купівлі машини літня резина в подарунок ,реальному покупцю гарний торг
При купівлі машини літня резина в подарунок ,реальному покупцю гарний торг
Авто у гарному стані, багата комплектація, камера, парктроніки, люк, салон кожа з підігрівом та памяттю, електро регулировка руля, мультикермо, музика Bose, без ключовий доступ, 17 колеса, датчики дощу та світла, ксенон в фарах. Встановлено Газове обладнання! Завжди все мінялося за регламентом!
Infiniti EX35 2008, відмінний стан Продаю доглянутий та комфортний автомобіль преміум-класу. Кілька власників, але машина завжди була в хороших руках Без ДТП, не бита, не фарбована Купувалася в офіційному салоні в Україні Експлуатувалася дбайливо Технічний стан: Повністю обслужена, всі ТО проводилися вчасно Двигун, коробка, ходова працюють ідеально Без вкладень, готова до експлуатації Встановлено ГБО — економічно та практично Характер: Дуже динамічний і швидкий автомобіль Комфорт на рівні преміум-класу Відмінна шумоізоляція Салон і кузов: Чистий, доглянутий салон Кузов у хорошому стані Надійний, швидкий і комфортний автомобіль, який дарує задоволення від водіння.
Вітаю любителів, шанувальників та поціновувачів INFINITI! Вашій увазі пропонується автомобіль, що приїхав новим у 2008 році зі США. Автомобіль у максимальній комплектації. Авто весь цей час перебуває в одній сім'ї, останні 11 років використовувалася для переміщення дитини в автокріслі. У змаганнях і гонках авто участі не брало. Тварин не перевозили, навіть рибок. У головній оптиці встановлено супер світло, бі лед лінзи, замість вигорілих відбивачів ксенону. + Лед у дальній та протитуманки. Машина в рідній фарбі, крім задньої лівої дверей (подряпина об високий бордюр) і заднього бампера (окреме дякую тим, хто не дотримується дистанції) З початком війни авто евакуйовано в область. Машина має ряд недоліків у т.ч. тріщина у верхній частині лобового скла, іржа на задній арці та арках передніх крил. Найближча дата для огляду — вівторок, 16 червня, Харків, м. Університет.
Машина у відмінному стані, використовується дуже рідко.Дзвонити по вайберу.
Відмінний стан! Привозився новим у 2008 р., без ДТП. Преміум комплектація з утриманням у смузі та адаптивним круїз-контролем. датчики тиску в шинах, камери 360, парктронік спереду та ззаду, адаптивне світло, безключовий доступ Технічне обслуговування Салон без пошкоджень Гума літо зима Два оригінальних ключі.
Автомобіль в хорошому стані. Приїхав з незначними пошкодженнями . Рідний пробіг. Простий автомат,Повний привід, Газ/бензин.Вкладень не потребує. Більш детально по телефону
Продам Infiniti EX35 2008 року випуску (грудень місяць). У користуванні 3 роки. Використовується в основному у місті, інколи трасса, пробіг на рік 5000-6000км. З технікою все відмінно. На 205000км, при покупці, була заміна всіх рідин, включаючи коробку передач, роздатки, редукторі і т.д. Заміна свічок запалювання. Нові газові форсунки. Також було замінено задні гальмівні диски та колодки по колу. Була куплена нова всесезонна гума R18. Новый АКБ 12В. Машина на свій вік у відмінному стані як зовні, так і всередині. Дуже м'яка і плавна в ходу, при цьому також динамічна та проходима. (Все-таки 300 сил). У салоні затишно і тихо під час руху. Приємно звучить музика. Салон в гарному та збереженому стані. Клімат працює відмінно. Встановлено ГБО 4 покоління.(вписано в техпаспорт). Витрата палива 11л.трасса/18л.місто (газу).! Автобізнесменів прохання не турбувати. Дякую
Детальніше по телефону торг обмін на бус спрінтер
Мотор шепче, масла не бере зовсім. Коробка перемикає як нова. Деталі по телефону.
Власник. Пробіг оригінальний, Їздить кожний день. Авто обслужене та доглянуте. В фарах бі-лед, передня частина затягнуто в плівку. Два комплекти гума/диски (зима/літо). Площадки та допомога з продажем не цікавлять. Торг у капота
Продам власне авто. Доглянуте, в хорошому технічному стані, все обслуговувалось вчасно. Їде м’яко, без сторонніх шумів. Документи в порядку, готова до переоформлення.
Авто на повному ходу їздить кожного дня 2 комплекта гуми більш детально за телефоном
Продам автомобіль INFIFNITI EX35 AWD (ГАЗ-БЕНЗИН) повний привід в гарному обслуженому стані, я власник з 2023року, оригінальний не скручений пробіг, ГБО повністю нове встановлено мною, не вписане але сертифікат в наявності, по кузову рівненька, з Америки приїхала повністю ціла, за час мого користування було 2 косметичні підкраси(фото можу надати за проханням),акустика BOSE 11 динаміків, салон чорна шкіра в збереженому стані, 6-ступеневі підігріви та електрорегулювання передніх сидінь, електрорегулювання та пам'ять положення керма, гарні шкіряні килимки, технічний стан ідеальний, двигун, коробка(7-ступка, не плутати з дорестайлом) без будь-яких нарікань, по ходовій частині все добре, нові стійки KYB, замінені колодки та передні гальмівні диски на посилені, нові колодки ручника, заводська комплектація на 19 дисках, на дуже гарній зимній гумі(купував особисто у 2023 році нову) та в подарунок буде комплект літа в гарному стані(на фото), авто додатково обезшумлено, встановленно БІ-ЛЕД лінзи замість штатного ксенону, так як в даному авто світло це болюче місце., можливий адекватний торг. При покупці повне переоформленняПо будь-яким питанням телефонуйте на вказаний номер
Авто технічно та візуально в дуже гарному стані. Планували віддати сину, через що замінили багато технічної складової, нові деталі і відновлення до ідеального стану вийшло більше ніж на пів вартості авто. Нажаль плани змінились, щоб авто не простоювало - хочемо продати. Тому комусь дістанеться авто в майже ідеальному стані. Стоїть якісна газова установка за 1500 €. Зроблений невеликий ліфт - стоять проставки на амортизатори. З "нюансів" тільки один - злегка задів задній бампер, але там без глибоких подряпин - полірування виправить. Більш детально розповім по телефону! Дзвоніть будь ласка з 10:00 до 20:00, сподіваюсь на Ваше розуміння!
Авто у гарному стані, багата комплектація, камера, парктроніки, люк, салон кожа з підігрівом та памяттю, електро регулировка руля, мультикермо, без ключовий доступ, датчики дощу та світла.Завжди все мінялося за регламентом!
Доброго дня, продаю свій автомобіль Infiniti EX 35, 2008, 3,5 бензин, автомат, Америка, але в Україні з 2008 року, все працює чітко і без нарікань, обслуговувалась машина на автосервісі Limard, встановлювались лише оригінальні запчастини, заміна масла в двигуні кожні 6 тис., в коробці замінено 3 тис км тому, вся ходова, двигун, коробка в ідеальному стані, задній привід з підключенням переднього, при продажі також віддам комплект літньої резини
Придбано з салону в м. Київ, єдиний власник. АКПП-5 (Sport-Tronik) Мах комплектація, салон сіра шкіра, звук BOSE, сабвуфер, NAVI(USA). Диски R17 (за бажанням влазить 225/55 R18), на зимовий гумі (GoodYear UltraGrip Ice 225/60 R17) Не був в ДТП. Незначні дефекти ЛКП. Технічно справна. Сервісна книжка (чеки на з/ч присутні). Обслуговування за графіком. Додатково зроблена часткова заміна масла в АКПП (на 40 т. км.) Основні питання: Чому така ціна? - Єдиний власник (з салону Київ) - чесний пробіг, сервісна книжка - без ДТП - не перекуп - не пригнана з США, а цє головняк на потім Витрати палива? За паспортом їси 92/95 (етанол не проблема) реально по місту до 13л/100 км трасса 8 л/100 км газ ставиться Так, буде невеличкий торг біля авто.
