- 181 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3.5 л.
- Автомат
Машина робилася під себе на совість. Усі питання по телефону. Продаж не терміновий. Перекупів прошу не турбувати.
Машина робилася під себе на совість. Усі питання по телефону. Продаж не терміновий. Перекупів прошу не турбувати.
Доброго дня продам либо обміняю гарне авто авто кожного дня на ходу робити нічого не потрібно сів і поїхав
Продам FX37S максимальна комплектація, повністю в кераміці, затемнені фари і тонування в круг, на 300к повне ТО, плюс стабілізатори в круг, новий блок управління і редуктор газу, нові колодки плюс диски перед і зад, машина в гарному стані це видно на фото, гаражне зберігання, нарікань взагалі наразі немає, великий пакет документів по машині, офіційна не биток з америки, машина яка дарує емоції та приваблює своїм звучанням погляди Додатково встановлював якісний CarPlay і електро багажник з сенсором для відкриття ногою, по резині літо купував в цьому році, зиму тільки 1 сезон також нова
Автомобіль у відмінному технічному стані, якісно обслужений, вкладень не потребує! Готовий до діагностики на сто.
Авто в ідеальному стані. По кузову не фарбований жодний елемент. ( КАПОТ І КРИЛО СТОЇТЬ ОРИГІНАЛ.) Мотор, коробка , ходова в ідеальному стані. Ніяких помилок немає. Газ BRC. Салон чистий і охайний. Ціна найдешевша … дивитись м. Камʼянське. Торг біла капоту!!!
Життя занадто коротке, щоб їздити на гібридному авто? Брутальний, стильний, справжній... Кросовер із характером - Infiniti FX 37S. Офіційний автомобіль , придбаний у офіційного дилера, де і проходив обслуговування з першого та до останнього дня. Ще раз: авто бачило неофіційний сервіс лише на картинках. Абсолютно вся історія осблуговування із чеками та актами виконаних робіт присутня в електронному та паперовому вигляді. Автомобіль після великого ТО , та не вимагає вкладень. Кузов цілий - без ДТП. Все скло рідне, лобове в тому числі. Топова комплектація - диски R20, підігрів та вентиляція сидінь, навігація, камери 360, парктроніки, монітор в стелі для заднього ряду та багато-багато іншого. Реальному покупцю в подарунок від власника комплект коліс (диски+зимова резина).
Вітаю! У продажу Infiniti EX 2008 року, справжня сімейна запальничка яка дійсно дарує емоції своєму власнику! Автомобіль ринку Канади, але був придбаний в офіційному дилері новим в Україні! Двигун VQ35HR, із встановленим та зареєстрованим "ГБО" KME! Автомобіль має дійсно гарний технічний і візуальний стан, на утримання ніколи не шкодувалося часу та фінансів, Ви відчуєте це на огляді! З моменту придбання і по сьогоднішній день в загальному було вкладено близько 6000. Дана сума охоплює все, від першого обслуговування і до встановлення "ГБО", придбання нових оригінальних дисків, гуми тощо. Є записи всього що робилося. Багато нового зробили ми: Тонування, полірування, кераміка, детейлінг салону, проставки, нова гума, нові диски та багато чого із технічної частини. Дуже великий перелік усього, але є записи, можна буде ознайомитись при огляді! До нас авто їздило на бензині, тому стан двигуна і трансмісії відмінний! Технічний стан також чудовий, наприклад 20.06.2026 було зроблене обслуговування підвіски та усіх рідин перед літнім сезоном, а до цього відреставрована рульова рейка і встановлені нові посилені пружини. Тобто навіть перед продажем, машинка отримувала максимально уваги як і рік назад наприклад. Ми дарували своє гарне відношення до автомобіля, а натомість отримували надійність та впевненість у ньому в будь-який час! Трохи про стан кузова: автомобіль весь у рідній фарбі, окрім переднього та заднього бамперів! Загальний зовнішній вигляд близько до ідеального стану, немає ні подряпин, ні бітуму тощо. Єдине чого ми не встигли зробити, це полірування передньої оптики або їх реставрації, фарбування бамперів за бажанням. В іншому крута машина на кожен день, має свої 300 живих кінських сил, повний привід, шикарний стан салону та кузова. І готова дарувати задоволення новому власнику! В наявності: Два ключі, повна комплектність, аптечка\ знак\ компресор\ домкрат та інше, всі документи та записи в наявності! Будь ласка телефонуйте, та приїздіть на перегляд!
Фінік. 2011. Європа (Франція). Не топляк і не біток. Офіційне авто. Без дтп. Пробіг 273 на зараз. Літрів 2.5. Коней 222. Колір - чорний (на сонці - фірмовий темний фіолет). Привід - задній. 7ми ступка акпп (не 5 передач). А зараз про емоції. Це пушка! Трохи газу і ти не їдеш, ти летиш. Тебе бісять бмв та ауді, що їдуть повільно в ТВОЇЙ лівій смузі. 8 секунд до сотні! Не гіперкар, але повір, це швидко. Трохи газу и в тебе вже 80 кмч, а ти ще нічого не зрозумів. Вигляд. Має! Обвіси, антіхром. Навіть зараз на неї звертають увагу. Звук. Має! Заведи і ти побачиш. Не звук, а реакцію людей навколо. Дизайн. Не дивлячись на 15 річну автівку - має повагу на дорозі та погляди. Це не просто седан. Це емоція з 4-ма дверима. Вона не підійде економному водію. Вона не їздить повільно та жре як кінь. Ставити газ на infiniti - збочення. Але сядь в неї, трохи натисни в тапок і тобі буде піх..й на витрату пального. Магнітола teyes 3, камери 360 із записом, два комплекти гуми (живі), два ключі, gsm сигналка. Сліди використання та сколи лкп. Адекватний торг. Тільки переоформлення. Розглядаю обмін на smart for 2, бензин нормальному стані.
Авто в максимальній комплектації. Авто знаходиться в місті Харкові.
Продам автомобіль Infinity q50 2.2, надійний та не вимогливий двигун та коробка автомат які добре себе зарекомендували на мерседесах спрінтерах. Володію даним авто майже 3 роки, перший володар в Україні, замовлений був з-за кордону. Без ДТП. Повністю обслужений, не потребує вкладень. Продаж буде на літній резині та на 19х дисках. Якщо є питання звертайтесь надам відповідь. Тільки переоформлення. Продаж у зв?язку з купівлею квартири, можливий обмін на квартиру в Одесі з моєю доплатою
Авто пригнане з Америки,обслужене нічого робити не потрібно,Середній розхід 9.5л/100км ,класний комфортний автомобіль
Авто офіційне, Європа! Максимальна комплектація яка може бути. Я власник! Авто в гарному стані! Є літня та зимова гума.
Продаю власне надійне авто. Своєчасно проходив ТО, обслуговували оригінальними запчастинами. Є вся історія обслуговування в Україні. Додатково комплект зимньої гуми.
Продам повнопривідний автомобіль в хорошому технічному стані, двигун працює рівно, коробка без зауважень! Встановлено ГБО, ТО робилось вчасно та якісно. Додаткові питання по телефону!
Продаю своє авто.Другий власник ,авто купувалося в Києві в салоні там і обслуговувалося є сервісна книга.Авто доглянуте їздили бережно.в максимальній комплектації працює кожна кнопка.красилось тільке праве крило в попердньго власника .повністю все справне єдине що потрібно просто пофарбувати диски.дуже швидке та динамічне авто. Каталізатори на місці перевірялися ендоскопом в чудовому стані не забиті не крошаця.
Продаж достойного автомобіля у зв?язку з виїздом власника за кордон. Технічний огляд автомобіля проводився кожних 8 тис.км. Є 2 комплекти резини, (зимова та літня) в дуже хорошому стані. Крайніх півтори роки авто експлуатувалось по дорогах Європи. За детальнішою інформацією телефонуйте або пишіть Viber/Telegram/WhatsApp.
Офіційна, не биток чи потопленик з Америки, приборна панель в км, а не в милях. Максимальна комплектація: Люк, камера заднього виду, круговий огляд на 360 градусів, підігрів керма, підігрів задніх сидінь, три ряда сидений. Стоїть італійське ГБО - BRC.
Авто в гарному стані, гарна гума, обслуговувалось вчасно. Встановлений металевий захист коробки та двигуна. На всі запитання відповім по телефону.
Офіційний автомобіль, другий власник. Авто із салона, не пригнане. Без ДТП, в рідній фарбі. Обслуговане по регламенту, кожні 10т ТО. Останнє - 2т км тому. Надам перелік використаних робіт за весь час користування. Купляли авто від першого власника із сколом на лобовому. Скло замінили на нове. Преміум комплектація, шкіра, акустика, електрорегулювання сидінь, підігрів/вентиляція сидінь, підігрів керма, система Isofics. 2 комплекти килимків літо/зима. Авто на новій гумі 2024 року. Без торгу
