- 214 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 2.19 л.
- Автомат
Авто збережене не фарбоване. Присутня екологія обслужене і все працює Дуже гарний стан
Авто збережене не фарбоване. Присутня екологія обслужене і все працює Дуже гарний стан
Всім привіт! Продаю свій автомобіль, не перекуп, власник. Збережений, чудовий технічний стан, дійсно належно слідкували за авто та все вчасно змінювали, так як авто сімейне, для мене важливо в першу чергу це стан авто та безпека. 7-місний на шкірі, шкіра, салон, карти дверей збережені та виглядає все охайно. Екран все працює,сенсор дотик, все ідеально,самі спробуєте. Є відео обзор авто, не можу загрузити сюди, тому кому потрібно буде скину вам у вайбер, телеграм,ватсап. Мотор все працює тихо та плавно. Хто не знає це дуже надійні мотори. 20.04. зроблено ТО по ходовій, перед поїздкою на відпочинок, тобто зараз авто вкладень не потребую все тихо, класно та мʼяко їде. Авто привезене у 2022 році з-за кордону! Доречі нова зимня резина, куплена у грудні 2025 року! Торг реальний, реальному покупцю, на дорогу скину, враховуючи вартість дизелю) Авто дійсно варте вашої уваги,тому дзвоніть.
Продам Санта Фе 2.2 дизель, передній привід, автомат. 294тис км пробігу. Масло + фільтра замінено 4тис тому. Масло в коробці - 9тис тому. На 250 тис була замінена турбіна. Мотор масла не бере. Переключає плавно. Зауважень до ходової немає. ВАЖЛИВО: у травні замінив ремінь ГРМ, помпу, ремінь генератора (є чеки). Нюанси по кузову дивіться у відео. Є ще малий нюанс - січе прокладка випускного колектору (ледь помітний писк при різкому натисканні газу), їздити дружині не заважає, ми не міняємо. Останніх 2 роки їздить дружина. Розхід по трасі від 5,8л, по місту - від 8л. Зараз на зимній резині. Є ще резина 2шт літо + 2шт зима. Машина кожен день на ходу. Продаю, бо дали робочу, в цій немає потреби. 2ключі. З урахуванням всіх нюансів - продаю по низу ринку БЕЗ ТОРГУ. Авто - сів і поїхав. Нічого міняти не треба.
Машина зроблена для себе, справна, на ходу, в хорошому стані. Гаражне зберігання. Запаска є. Плюс чотири зимових колес віддаю в подарунок. Автомобіль дуже класний будете задоволені!
допомога в продажі авто "помогаторами" непотрібна. Продам своє авто. володію більше 2 років. 2-й власник в Україні. машина була пригнана з Швейцарії, де куплена в салоні у 2009р. -повний привід працює -екологія вся на місці -рідний пробіг -1 локальний підкрас (заднє крило) -гарна гума + віддаю зимню резину на оригінальних дисках 18``
"Технічно без зауважень" • "Газ вписаний, економна" • "Повний привід працює" • "Двигун/коробка без проблем" • "Є невеликі косметичні нюанси Обмін цікавить тільки на електромобіль
Авто в гарному стані, стан сів поїхав, обслужене повністю, спереду було невеличке дтп, на зараз стан як на фото, замінено бампер. На авто поки що зимня резина, в гарному стані, є ще 2 комплекта літа. Нові тормозні диски колодки. Сидіння в чохлах весь час в мене і в попереднього власника. Готовий до будь яких перевірок.
Продам хороше авто в гарній комплектації! Кінець 2007 р.в.на автоматичній коробці, яка працює без зауважень. Економний дизельний мотор в хорошому стані. Не димить, масла не бере, заводиться прекрасно як на холодно, так і на гарячо. Ходова добра нові всі салінблоки та втулки . Авто 7 місне, що дуже зручно та виручає. Детальніше по телефону. Хто придбає то буде задоволений!!!
авто свіжо пригнане добрий стан пройшла повне то .грм масла фільтри.ходова перебрана.резина гарна всесезонна.2ключа сервісна книжка титанова запаска.повністю нове зчеплення з демпфером.
МАЙДАНЧИКИ З ПРОДАЖУ НЕ ТУРБУВАТИ!!!Продам сімейне авто . Повний привід. Автомат. Клімат. Сенсорна мультимедія. Встановлені силові пороги. Встановоений захист двигуна. Замінена акустична система з усіма динаміками. Завжди обслужена, як двигун так і роздатки. Турбіна на гарантії. Новий акумулятор. Два комплекти резини на дисках. Зимня резина - нова. Відмінний стан. 10300
Продам автомобіль в хорошому стані мотор працює дуже гарно коробка перемикається класно по машині робити нічого не потрібно все обслужено Я другий власник а одна переписка була на жінку
Продам Санта фе 2007 року, двигун 2.2 дизель на автоматі. Пробіг 200 тис км. Машина в хорошому стані, ходова збита Робити нічого не треба. По кузову рівненький. По двигуну питань немає, не димить. Заводиться з пів оберту. АКПП працює як треба. Комплектація повна: шкіряний салон, люк, клімат двозонний, складання дзеркал, повний привід, машина 7 місцева, підігрів сидінь, у фарах стоять леди, ел регулювання передніх сидінь, і т.д. Нова зимова гума, новий АКБ, зроблено ТО масло в двигуні, повітряний фільтр, паливний, масляний. Встановлено блокування акпп, сигналізація.
авто в гарному стані по техніці без зауважень кузов без корозії салон охайний любий вид переоформлення.повний привід.
Продам надійний та повністю обслужений автомобіль , технічно нічого робити не потрібно, всі агрегати обслужені , масла , ГРМ замінено . По кузову не фарбований , без сколів та іржі. Hyundai Santa Fe 2007 року. - дизель 2.2 літри - повний привід - механічна коробка передач - фаркоп - оригінальний пробіг Любі перевірки авто За деталями телефонуйте.
Технічні справний та доглянутий автомобіль.
По авто нічого робити не потрібно! Зроблено ТО, з підтверджуючими документами. Клімат, круїз, підігрів сидінь все працює! Двигун працює ідеально, екологія на місці! Всі рідини замінені. Гальмівні колодки нові. Гума нова. Тонована в круг. В фарах лед лампи. Вся в рідній фарбі! Магнітола з навігатором, Bluetooth та car play.
