- 254 тис. км
- Глобине
- 1.6 л.
- Ручна / Механіка
В продажі власне авто В сім?ї 6 років В гарному стані В комплекті зимня гума За детальнішою інформацією телефонуйте
В продажі власне авто В сім?ї 6 років В гарному стані В комплекті зимня гума За детальнішою інформацією телефонуйте
-ГБО_ЕВРО 4 -отличное состояние(ходовая,мотор,кпп в идеале) -один хозяин - родной пробег -не гнилой -не бит -по кузову 2 подкраса(косметика) -кондиционер -подогрев сидений -эл.пакет -гидроусилитель -2 комплекта резины -все работает Небольшой торг!!!
Продається хороший автомобіль Хюндай Матрікс 2007 року випуску 1.6 двигун. Газ бензин. Газ вписаний. Авто обслуговується на сервісі Авто не форбовано. Все працює є нюанси по кузову плюс є зимова резина на простих дисках. Другий власник. Деталі по телефону
Продам авто від першого власника! Всі фото в дійсності. Реальному покупцю є тогр. Звоніть.
Продам. HYUNDAI MATRIX, 2007 року, 1.6 газ - бензин, газ вписаний в ТП. Один власник, не бите, не гниле авто, з оригінальним пробігом 227 тисяч, є сервісна книжка, 2 ключі, салон в гарному стані також. Їде добре, підвіска не гримить, до коробки зауважень немає, майже нова зимова гума
Авто в хорошем состоянии. Кондиционер работает. Масло не берет. Салон и кузов в хорощем состоянии.
Сімейне авто,у гарному стані! Другий власник. Компактна з зовні,але дуже простора по салону.Висока посадка,проставки в підвісці,надають враження ніби сидиш в кросовері. Задні сидіння складаються,що робить об'єм багажника вражаючим. По технічному стано, питань немає,все обслуговувалось вчасно,змінено нещодавно(комплект ГРМ з помпою,прокладка ГБЦ, свічки, високовольтні проводи,передні опори, обидва шруси,передні ступічні підшипники,рульові наконечники,втулки стаба,стійки стаба по колу,гальмівні колодки,нове щеплення,масло в коробці,подушку двигуна). Кондиціонер заправлений,працює справно,був замінений радіатор опалення на новий. Салон в гарному стані,в авто не палили. Продаж з переоформленням на нового власника.
Автомобіль повністю на ходу Їжджу на ньому кожен день Другий власник(до мене їздив дід, зберігав у гаражі) Авто береглося Кузов оцинкований Ближнє світло - LED Не димить, мотор не торохтить Коробка працює справно, без ривків Легкосплавні диски Два комплекти гуми(зимова+літня) Повнорозмірна запаска Пічка та кондиціонер працюють справно Заправляюсь на ОККО 10 тис. км назад міняли всі ремені (включно з ГРМ) 15 тис. км робили ходовку(шрус, стійки стабілізатори, салентблоки) Тепер по мінусам: є кілька рижиків на стиках(фото прикріпив) крашений капот стріляні подушки безпеки не працює абс(треба замінити датчик на лівому колесі) світиться чек через другий лямбдазонд(не міняв, бо це не критично) не працює електрорегулювання дзеркал(можливо проводка чи запобіжник) Начебто все Продаю на совість, всі мінуси, що знаю, виклав, скривати нічого Готовий до перевірок на СТО Торг символічний
Сів і поїхав. Перекурам не турбувати. Повністю обслужена. Торг біля машини. Незначні сліди експлуатації.
Продам свою машину, хозяин по тех паспорту, в машину денег не жалели, установлена сигнализация с автозапуском, led лампочки, установлен газ 4 го поколение, титановые диски, так же комплект железных дисков на хорошей зимней резине! По всем вопросам звоните по телефону, на связи по вечерам! если на связи нет то есть вотсап Вайбер, телеграмм можно связаться в любое время!
Автомобіль в гарному стані, купуєш, заводиш і їхати можно не хвилюючись.Є не значні пошкодження, але це норма для ії ріку. Технічний стан відмінний, ТО робилось вчасно.
Авто придбане з салону,один власник. Пробіг 149 тис. Двигун потребує ремонту (перегрів)
В одних руках з салону, автомобіль мого батька. Дуже доглянуте авто. Кожен день їде, все працює.
