- 183 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
В ДТП не була. Потребує зварочних робіт, пороги і підкрилки. Пробіг 302000 км.
Відмінний автомобіль, технічно повністю справний, купував, коли був пробіг 203тис. За цей час багато чого робив і змінював, підвіска повністю обслужена, пару днів тому встановив нове зчеплення, поміняв подушки двигуна і по дрібницях. Усі записи є в телефоні, що і на якому пробігу змінювалося. Взимку в мене в'їхав таксист, через це вм'ятина і дірка в задньому крилі. Ну і загалом із проблем тільки моменти по кузову, намагався все показати на фото. Машина завжди вчасно обслуговувалася технічно, їжджу щодня. Відмінна робоча конячка. Будуть питання, з радістю відповім.
Два комплекта гуми на дисках,ева килимки салон та багажник,лед фари.Замінена олива,всі фільтри, ремені та ролики,комплект ГРМ, водяна помпа.
Усі питання, відео, фото за номером телефону.
Продам автомобіль в гарному технічному стані, вся електрика працює, двигун 1,6 бензин Пробіг 252000 Не працює кондиціонер Доглянуте авто!) На всі додаткові питання відповім по телефону
Продам чудове сімейне авто! У чудовому стані. Мотор та коробка працює на відмінно, по кузову є незначні пошкодження. Нова гума!!! Всі питання по телефону!
Продаю компактне і дуже зручне авто Хюндай матрікс, 2005, авто в одних руках було 8 років, 1.5 дизель, економний, просторий салон, дуже зручні крісла з багатьма регулюваннями. Є камера заднього виду, блютус, магнітола. 4 ел. ст. підйомники. На свої роки авто в дуже хорошому стані, 2 місяці тому міняла масло в моторі, в КПП, фільтр повітряний, салоний, масляний, паливний, замінена прокладка клапанної кришки, і ущільнювальні кільця на форсунки. Два роки назад був ремонт коробки на 13тис і сцеплення було замінене комплектом. Всі чеки маю. Акумулятор новий. Страховка ще дійсна до 27.05.26. По кузову є де не де рижики і корозія на задніх арках, пороги поварені!. Машина не ідеальна, але хто шукає собі хороше надійне авто , буде задоволений.
Авто в робочому стані! Ходова не гриміть не стукає , двигун роботае рівно . Кондиціонер справний . По кузову е нюанси . Салон як на свої роки в гарному стані .
