- 160 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Усі питання, відео, фото за номером телефону.
Усі питання, відео, фото за номером телефону.
Автомобіль в гарному технічному стані.Вартий уваги.
За інформацією власника нещодавно були замінені масла ,фільтра та колодки, також був проведений капітальний ремонт коробки автомат. Дуже зручне та маневрене авто, також економне. Чекаємо тебе на нашому автомайданчику в Рівному! Понад 100 реальних авто — приїжджай, оглянь, сядь за кермо і протестуй. У нас можна: - зробити тест-драйв - перевірити авто на будь-якому СТО - обмін - кредит - лізинг. Оплата: ~ готівкою ~ карткою ~ криптовалютою. Якщо ти далеко, не переживай! У нас можлива доставка авто по Україні. Хочеш більше інформації про авто? Пиши - знімемо відео з деталями. Завітай — підберемо авто саме для тебе (і каву налиємо:)
Продам автомобіль в гарному технічному стані, вся електрика працює, двигун 1,6 бензин Пробіг 252000 Не працює кондиціонер Доглянуте авто!) На всі додаткові питання відповім по телефону
Торг біля машини хороший
Продам Hyundai Matrix 1.6 275т.км,газ бензин 4пок.працює чудово!!авто офіційне купувалося в Україні!легенько вперлася жіночка у заднє ліве крило!був підкрас!розхід адекватний 10л.газу місто-8траса,авто в одних руках з 2010р.місяць назад заміна лобового скла по причині тріснуло від камінчика (є фото до)в остальному послужить вірою та правдою! Автомобіль продаю а незбуваю!!!ціна реальна як є без торгу!Всім Вдалих покупок та продаж!
Не вибагливе авто,економне,не дороге в обслуговувані,було багато замінене заміна ГРМ всіх обводних ремнів роликів,бензонасос свічки провода,тормоза вкруг,ремонт супортів, збільшення кліренсу,весною оброблялось дно,частковий ремонт ходової,заміна масла в коропці,заміна масла і шлангів гідропідсилювача.кондиціонер добре холодить,по електриці все працює,зимою встановлено нове ГБО але не вписано в тех паспорт,присутні сліди експлуатації,комлект зимової гуми на дисках ,реальному покупцю торг, Допомоги в продажу не потрібно,проханя автоплощаткам не турбувати
Офіційний автомобіль куплений новим в автосалоні. Один власник. Машина завжди оброблялась антикором, зроблена шумоізоляція. Встановлена Android магнітола з відеореєстратором, підсилювач звуку з колонками, парктроніки. Можлива оплата частинами. За додатковою інформацією телефонуйте. Площадкам прохання не турбувати.
Продам гарну вишеньку в достойному стані на свій вік технічно все в порядку покузову гарненька електрика робоча кондиціонер робочий присутні 4електросклопідйомники підігрів сідушок електродзеркала сигналізація два ключа можливий торг також обмін на ваше авто
Читати уважно; Машина своя у відмінному стані, (ще ??дякую скажіть (не пошкодуєте)) обслуговувалась своєчасно, пробіг рідний, двигун шепоче, олія не бере, газу 4-го пок. вписаний в Т.П., працює кожна кнопочка, салон не порваний і не затертий, андроїд, (не курю), кондиціонер працює, 4 ел. склопідйомника, 4 подушки, задні дискові гальма, антибукс, антизанос, 2 ключі, титанові диски. тонування. Лінзований ксенон. + зимова гума на рідних дисках із ковпаками. Автомобіль обслужений, вкладень не вимагає (ну-у косметика...) все справно, документи в порядку переоформлюються без проблем. Подробиці по телефону телефонуйте обов'язково домовимося Для тих, хто не знає таку машинку; ********** Для отримання швидкої та вичерпної відповіді на питання, що Вас цікавлять, краще використовувати телефон з 09:00 до 23:00 Листування з поясненнями та консультаціями НЕ ведуться.
Продається авто у чудовому стані. Машина доглянута: двигун працює рівно, роботу не чутно як на бензині так і на газу, ходова частина повністю перебрана, нічого не гримить та не стукає. Машина їде дуже м'яко та жваво. Кузов живи, без іржі. Салон у порядку, не прокурений, без дірок, плям та затяжек. Встановлено якісне ГБО 4 покоління та вписане в техпаспорт. Є 2 комплект гуми (літня НОВА). На фарах встановлена бронеплівка. Авто, за яке не соромно, готове до будь яких перевірок на сервісах.
Якщо Вам сподобалось авто пишіть в особисті .
Hyundai Matrix, 2006 року, м. Київ
Чудовий стан! Рідний пробіг! Двигун працює чудово! Дуже економна! Ходова зроблена, немає жодних стуків! Кондиціонер працює! Кузов без корозії! Чистий та охайний салон! Хороша резина!
власник по техпаспорту.всі питання по телефону.
Продам чудове сімейне авто! У чудовому стані. Мотор та коробка працює на відмінно, по кузову є незначні пошкодження. Нова гума!!! Всі питання по телефону!
В продажі власне авто В сім?ї 6 років В гарному стані В комплекті зимня гума За детальнішою інформацією телефонуйте
