- 150 тис. км
- Житомир
- Бензин, 2.36 л.
- Ручна / Механіка
Без торгу. Повний привід. Всі вікна рідні. Два ключі. Є комплект зимової резини на металевих дисках.
Без торгу. Повний привід. Всі вікна рідні. Два ключі. Є комплект зимової резини на металевих дисках.
Продам надійний та комфортний автомобіль у хорошому стані. Авто доглянуте, регулярно обслуговувалося, кожного дня на ходу. Просторий салон, великий багажник та м’яка підвіска забезпечують комфорт як у місті, так і на трасі. Двигун працює рівно Розвід по трасі 7,5 ; по місту 10; змішаний 9,5 Ходова без сторонніх звуків, була повністю зроблена . Коробка передач працює справно Кондиціонер, електросклопідйомники Тонування скла Нова літня та зимова гума. Авто чудово підійде як для міста, так і для далеких поїздок. Надійний корейський седан. Торг буде хороший.
Продаю власне авто! Santa Fe 2 Рік-2007 Мотор-2.2 дизель Коробка- механіка Ціна-8200 + торг м. Хуст Авто в хорошому стані. Будь який вид переоформлення
Соната 2003 год, вся история, чистый кореец, пробег мотанный вперёд (накручен больше реального), объясню по телефону. Практически не ездила, стояла в гараже. Сейчас необходимо: Замена подшипника ступицы заднего правого колеса. Заменить масла фильтра. ГРМ. Шкала тахометра не показывает, из за этого горит чек, но проблем с ездой или двигателем/коробкой- нет. Нужна- замена переднего подрамника и задних верхних рычагов. (Либо поварка, видео в личку скину по просьбе). Вся в родной краске, не бита! Все стекла родные и тд. Расход в городе- 10-11л, трасса - 7-8л.
Гарний автомобіль в чудовому стані, з повною комплектацію пригнаний з Німеччини у 2025 році. В наявності зимова гума на легкосплавних дисках. Можлива перевірка на СТО. Круїз-контроль, центральний замок, ABS, система допомоги утримання смуги, система BSD, блокування диференціалів, датчик світла та дощу, парктронік, задня камера, GPS навігація, підігрів дзеркал та передніх сидінь, підігрів керма, система контролю тиску в шинах, допомога при старті в гору, система допомоги при спуску, аудіо система, AUX, Bluetooth, USB.
Якщо ви хочете авто на якому ще їздити і їздити, то вам сюди) Технічний стан ідеальний, вкладень не потребує! Авто в дуже гарному стані, салон чистий та доглянутий. Машина обслуговувалась вчасно, все робилось для себе. Добре підійде як для початківця, так і для щоденної їзди. У комплекті зимова гума. Перешитий руль, встановлені гарні коврики. Є незначні косметичні нюанси на передньому бампері — при бажанні легко і недорого виправити. Є корозія в деяких містах. Авто затоноване, встановлений CarPlay. Підвіска в хорошому стані, по ямах їде м’яко і впевнено. Є ТОРГ! Можете писати на Вайбер або телефонувати! Якщо не беру трубку , то пишіть в месенджера будь ласка!
Машина на Українській регістрації . Ставиться і знімається з учену . По машині скажу одне . На свої роки машина в чудовому стані . Все що можно було замінити і зробити все зроблено . Мотор , роздатка , коробка, турбіна все після капетального ремонту . Грошей і часу не шкодував . Будь яке СТО . Машина працює як годинник . Двері зачиняються так тихо , що у більш дорогих машинах гучніше . . Краще приїхати і побачити .
Продам hyundai ix35, дизельний двигун 2.0, євро 5, механічна кпп 6 передач. Повний привід. Авто в гарному стані, продаю в з?язку з виїздом за кордон
Продається Hyundai i10 2019 року – ідеальний міський автомобіль! Один власник, доглянута, економна та маневрена. Чистий салон, відмінний технічний стан, без ДТП. Готова до експлуатації!
Продаю власне авто, у використанні з 2017 року. Газ вписано в техпаспорт. Авто на зимовій гумі, також в наявності літо. Відповім на інші питання по телефону. Не потребую послуг рекламних майданчиків та перекупів.
Продаю Hyundai Santa Fe 2013 року, пробіг 136 600 тис.км. Газ/ бензин. У хорошому стані. Гаражне зберігання. Машина була куплена з салону, 2 власник, без ДТП. Два комплекти гуми.
Автомобіль в гарному стані,дуже приємний розхід палива(7л бензин,8 л газ у змішаному циклі),нічого не гримить не стукає,обслуговувалась тільки на офіційному сервісі,вся історія в сервісній книзі. Машина на юридичній особі. Гбо вписаний у тех. паспорт. Підігріви,круїз контроль,кондиціонер та всі інші системи працюють бездоганно. За додатковою інформацією дзвоніть. Мінімальний торг біля капота, пропозиції заберу за 16 не розглядаються
Хюндай акцент, в гарному стані. В круг тонований, якісною плівкою. По ходовій все поробив. Світло led лампи.
Продам машину в доброму стані! Продаж у зв'язку з тим що в армії! Не має коли їздити. Для реального покупця торг! Машина 2022 рік загнана з Кореї. Машина в майже ідеальному стані! Зроблена ходовка
Надійний повнопривідний кросовер в ідеальному стані без пошкоджень. Великий 7- місний салон, гарна комплектація. Є комплект зимової ризини і чехли на сидіння. Більш детальну інформацію надам по телефону.
Продам свій сімейний автомобіль в ідеальному стані для своїх років, Куплений мною в офіційного дилера АІС в місті Суми, один власник, одна реєстрація. Кузов без дефектів, не битий, не фарбований, скло все рідне. Рідний невеликий пробіг, два ключі, Сервісна історія.Максимальна комплектація Express 4WD. Двигун Бензиновий 2.0DOHC 16V 142 к.с. Атмосферний працює добре не димить масло не їсть, на який встановлено дорогий і якісний ГБО 4 покоління BRC. Механічна коробка передач перемикання сама надійна 5 ступенева. Салон комбінований , доглянутий, стан Нового. Ходова частина вся справна, не стукає і не гримить. Витрата палива дуже радує: місто-8л. траса-6л, змішана-7л. Електроніка без помилок. Акумулятор Новий. Заводські литі Диски R16 на гарній гумі. Машиною будете задоволені, як динамікою, так і комфортом і високим кліренсом! Вкладення будь-яких авто не вимагає, інші питання по телефону.
Продаю своє авто у дуже доглянутому стані. Зроблено повне ТО, ГРМ,помпа,роліки, вкладень не потребує.Всі опції працюють без проблем, двухзонний клімат,адаптивне світло, тримання в смузі, старт-стоп, складання дзеркал, та ще багато чого. Дзвоніть все розповім.Я перший власник, авто три місяці в Україні. Дуже приємний росхід по місту 5,2 по трасі 4.5 Як що поганий зв'язок то дзвоніть на вайбер **********
Продаю власне авто в Україні з 2021.Я один власник.було пригнене з пробігом 183 тисячі км.Там провели заміну всіх ремнів,фільтрів і так далі.Двигун 1.98 бензин простий атмосферник.Масла від заміни до заміни не поливаю азагалі.Ремонтів по двигуну ніяких не проводили.Коробка механіка 5ти Ступка,навіть не знаю де вона стоїть.По машині :в дуже хорошому стані ,їздила мало але в дуже хорошому стані.Є косметичні підкраси.Салон не прокурений,охайний,бо ніхто не курить в сім'ї взагалі.В кінці минулого 2025 проведена заміна повністю ходової стпереді:нові стійки,рульова рейка,всі шарові,кінцевими,салінблоки передні,задні,а також салінблоки всіх реактивних тяг,також і задніх.Після заміни ходової зроблено сходження на Рено сервісі,є чек.фари відполіровані ,покрити плівкою.Лампи лінзи.Еа Магнітола Піонер 7 дюймів.Є комплект Зимової резина ,два шифровані два прості з агресивним протектором.6титанів,тобто 2 зимові уже переоді,є фаркоп,є навіть верхній багажник хто згадає подарую з машиною. Машина вся тонована на сервсі.пулірована.В Україні наїздила мало я працюю в комадіровці,а дружина і тато ніколи не їздила.Торг мінімальний.Але хто перший то завжди є бонус.Резина літня нова вся з пробігом 4000км.Зимові рік є два 21,два 22 напевно але пробіг по 1000км.Перекупам,і власникам стоянок не дзвонити.Ще раз прошу кому дійсно цікаве авто дзвоніть,знаходиться у Стебнику,продаю все в комплекті з колесами,з дисками,машина ,просто сів і поїхав.Купив нову машину,цю треба продати,прошу кому не цікаво не замайте мій і свій час також.А кому цікавий такий автомобіль приїдьте подиавться.Машина варта уваги.А потім біля машини ч все розкажу що було зроблено.
