- 141 тис. км
- Львів
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продаю економічне міське авто Hyundai i10 2012 року. Надійний та простий в обслуговуванні автомобіль, ідеально підходить як перша машина або для щоденних поїздок. Характеристики: Двигун: 1.1 л бензин Коробка: механічна Привід: передній Пробіг: 207 тис. км Комплектація: економ (гідропідсилювач керма, кондиціонер, електросклопідйомники, АБС тощо) Стан: Авто на ходу, двигун і коробка працюють справно. Є незначні дефекти лакофарбового покриття по кузову — видно на фото.
Продам власне авто в гарному стані. Підготовку до продажу не робила, губи не малювала .)) Додатково комплект зимової резини . Всі питання по телефону))) всі масла і фільтри замінені 09.2025р
Продам авто в гарному стані. Всі відповіді за номером телефону За більш детальною інформацією
-ГБО_ЕВРО 4 -отличное состояние(ходовая,мотор,кпп в идеале) -один хозяин - родной пробег -не гнилой -не бит -по кузову 2 подкраса(косметика) -кондиционер -подогрев сидений -эл.пакет -гидроусилитель -2 комплекта резины -все работает Небольшой торг!!!
Продам своє авто від одного власника з України з 2017 року, все в доглянутому стані. Кузов цілий, без рижиків, салон не прокурений, в свіжому стані. По техніці нічого робити не потрібно. Вкладень не потребує. Сервісна книга. Два ключі. Торг біля капоту.
Машина доглянута, все працює ідеально, є повна історія обслуговування. В авто встановлена музична система з посилювачем звуку та сабвуфером + звуко і віброізоляція. Надійний мотор 1.4. ГБО на авто не встановлювалось, що добре для ресурсу мотору. Але при бажанні ви легко можете встановити ГБО, не переживаючи. Хороша зимова резина. Оригінальний пробіг. Перевірка на будь-якому СТО Деталі - по телефону.
Автомобіль не давно пригнаний,у відмінному стані, вкладень не потребує.
Продам Hyundai Getz 1.4 бензин. Купив її у лютому цього року у Кривому Розі. Що зроблено по машині: - заміна ременя ГРМ+ролики - олія KIXX Корея + фільтра - двірники - Купив літній комплект гуми, віддам зимову в подарунок (жива) - вирізали каталізатор і перепрошили на Євро2 - Замінив температурний датчик - Замінив свічки - Замінив лампи на LED - перебрали ходову - Замінив троса ручника - нові колодки - замінено обидва радіатори і перебрали компресор на кондиціонер, також заправив його, працює відмінно. - встановив мухобійку та вітровики - є страховка - з документами порядок - повне переоформлення Є не великі рижики на порогах та задніх арках, але не "смертельно". Вкладено не мало! Все банально та просто, потрібна машина більше. Розглядаю універсал тощо. Тепер порахуйте на запчастини і плюс робота, перед тим як писати заберу сьогодні за 4)) Торг невеликий на каву!
Рестайлінгове авто. Я 2гий власник після салону, авто в ідеальному стані. Повністю укомплектоване авто:запаска повнорозмірна, килимки зима/літо, колеса зима/літо. ТО проводиться регулярно(масла,фільтра,рідини). Детальніше по номеру телефону.по обміну цікавить внедорожник.кросовер.з моєю доплатою.
Продам власний автомобіль Економна Повністю обслужений та не потребує вкладень Авто доглянуте та охайне Автомобілем користуюся кожен день, нарікання відсутні Пройдено ТО В технічному плані все справне
Не фарбована, не бита, 3 власник, стан задовільний, повністю на ходу, продам з 2 комплектами коліс (зима-літо), регулярно проводилось ТО
Гарна машина гарно рулиця росхід приємний рейка в ідеалі. підвіска перебрана, нові пружини якісні, заміна колодок ,нова гума зима,каталізатор вирізаний і прошитий Звоніть !
2005р.в.Пригнаний в2020.г розмитнений і поставлений на облік.Повне в.о.. Перший власник в Україні.Кпп механіка 5ступ.Бензин 2.0.л.
Машина на повному ходу, є сліди експлуатації (на фото видно нюанси). мається комплект дисків. новий АКБ. 2-й власник (дісталася у спадок). тонована. потребує заміни масла та фільтрів (все є, потрібно тільки поміняти). Можливий торг.
Автомобіль не на ходу, після ДТП всі питання у Viber.
Hyundai H-1 Starex 2007 2.5 140 к.с. 110 к.в. (мотор міцубіші аутлендер) росхід 9л, на рамі (повністю живий кузов), куплена в Мукачеві з салону, людина займалась сантехнікою, другий власник я (мається на увазі правдивий пробіг - не дальнобоя - машина використовувалась місцево). В моїх руках була зроблена вся ходовка, включно із амортизаторами + сайленблоки практично всі. Рідини - трансмісійна, кардана оригінали (можу додати скріни замовлень і взагалі всі скріни деталей). Помпа, антифриз, ремінь ГРМ, ролики всі змінилось на оригінальні... АКБ topla 95 і багато чого, вже й не згадаю, постійне покращення, оновлення робилось. Салон після хімчистки, коврики, магнітола на блютуз, даже ризики на педалях замінив, звісно оригінальні. Центральний замок із сигналізацією грамотно зробленою - закривається також через кнопки салону, окреме закриття, противотуманки LED. Також є додаткові сидіння, фото дивлю забув зробити. Машинка зроблена була повністю для себе, але ситуація змінилась, а тому змушений продавати.
Авто на повному ходу в хорошому стані,нічого робити не потрібно,на хорошій резині.
