- 210 тис. км
- Буськ
- Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані, все працює відмінно, є незначні нюанси по косметиці. Продається у зв'язку з потребою більшого авто (можливий обмін на мінівена 7м або буса). Детальніше розкажу по тел.
Автомобіль в хорошому стані, все працює відмінно, є незначні нюанси по косметиці. Продається у зв'язку з потребою більшого авто (можливий обмін на мінівена 7м або буса). Детальніше розкажу по тел.
Технічно справне авто. Сів і поїхав. Капремонт мотору, турбіни, форсунок і т. д. Після ремонту проїхав всього 27 тис. Все робилось для себе. Заводиться з пів оберту в любу пору року. Всі питання по телефону, дзвоніть з задоволенням відповім на ваші запитання.
Продаю Hyundai Accent 2012 р.в. — 1.6 бензин, механіка. Надійний, економічний автомобіль. ✔️ Двигун 1.6 бензин — швидкий та економічний ✔️ Витрата палива: місто — 7 л/100 км, траса — 5.5 л/100 км ✔️ Механічна коробка передач — проста і безпроблемна. ✔️ Кузов без іржі, по техніці все обслуговано. ✔️ Кондиціонер працює, пічка гріє, електроніка в порядку. ✔️ Водій – дівчина, акуратна експлуатація ❗Є нюанс: не працюють кнопки склопідйомників зі сторони пасажирів (з водійської сторони все працює) Автомобіль у хорошому стані, сів — поїхав. Усі документи в порядку. Переоформлення без проблем. Для звʼязку номери60438212
Автомобіль щойно загнаний в гарному стані.Двигун і ходова частина працює добре.Клімат заправлений і працює.Стоїть гарна резина.Сертифікат зроблений.Перша постановка і експлуатація автомобіля в Німеччині 2007року.Всі підтверджуючі документи присутні.
Двигун запускається на холодну та гарячу відмінно . Працює чудово. По машині немає жодної помилки . Щеплення 3 місяці назад замінене. Комплектація максимальна: шкіряний салон,електропривод сидінь,клімат -контроль,підігріви сидінь,мультикермо . Машинка їде дуже м?яко та впевнено . Механіка 6 -КПП. Можливий продаж в Кредит та є послуга «Пригон автомобіля» . Також можливий обмін
Пропоную чудовий автомобіль, в справному стані, але кузов не витримав темпу столиці! підрамник міняли - не гнилий. На ходу і обслужений, як то кажуть - сів і поїхав Надійний двигун 1.6 який ставився на безліч різних авто Автомобіль має двусторонню сигналізацію з автозапуском , що дуже зручно взимку Нещодавно було велике ТО - гальма, рідина гідропідсилювача, кондиціонер новий і заправлений, масло в двигуні (є підтвердження актом виконаних робіт - сумма близько 1000$) Має корозію - все видно на фото Хто зацікавлений - торг біля капоту якщо по мобільному не на зв'язку - дзвоніть у меседжери (або пишіть) Перегляд можливий на Шулявці або Голосіївський район В будні з 7-ї ранку на зв'язку, вихідні з 9-ї
Свіжопригнаний! - пропоную вам розмитнений - 2.0 дизель 2012 р. сертифікований - замінені масла - фільтри - хороша гума - 2 ключі - 6 передач - витрата 7/100км - все працює відмінно 4\4 повний привід - сервісна книжка - оригінальний пробіг - один власник. Можливий виїзд на СТО - перевірка - виїзд на огляд до покупця - хороший і надійний кросовер.
Машина в робочому стані. Авто 2005 року , ТО проводилось вчасно . Ходова уся зроблена, двигун працює добре. Дзвоніть , питайте розповім що цікавить.
Свіжопригнаний з Норвегії.Розмитнений 100%. Пройдений сертифікат. Автомобіль в гарному та збереженому стані, викуплений у приватної особи.Оригінальний пробіг, сервісна книжка. VIN код доступний. Оригінальне лакофарбове покриття. Перша реєстрація. Авто повністю підготовлене до зими на зимовій резині. Наявні два ключі. Є літній комплект коліс на титанах. Авто повністю обслужене, масло замінене.
Продам власний автомобіль Hyundai ix35 2012року 1.7 дизель , пригнана з Німеччини , я другий власник в Україні. Машина в хорошому стані, економна, в рідній фарбі! Розхід палива в середньому 6-7 л на 100км. Вчасно обслуговувалась, замінено масло і фільтра, ланцюг ГРМ, масло насос, замінено шатунні і корінні вкладиші!!! Є підігрів передніх і задніх сидінь, електро склопакети, кондиціонер. Жодних нарікань в експлуатації нема! За детальною інформацією звертайтесь в особисті повідомлення або за телефоном
Продам власне авто.Нарікань по авто немає.
офіційна, Я другий власник, брав у друга бо знав у кого і що беру у 2020 році. Відтоді наїздив 85 тис.км. без проблем. 10-13 тисяч робиться обслуговування з заміною мастила. Автомобіль в гарному стані! З мотором 1.6 не путати з 1.4 ( газ не стояв але стане бо мотор саме той) все працює, пробіг 189 тис км. Можлива перевiрка на любому СТО, куплена в Украiнi в салонi в Дніпрі, обслуговувалась вчасно. Перед-Топова комплектацiя на r 15/195 колесах. Лише не автомат. Датчик дождю, пiдсвiчує поворити, клiмат контроль двухзонний, пiдiгрiв переднiх сiдiнь, складаючi зеркала, а також було установлено асистент паркування-звуком сигналізація. Машина дуже економна - їжджу по місту спокійно і витрти 6,5-7 л/100км. ЛКП - (враховуйте роки). Все розкажу і покажу при огляді. В ДТП не був. Від попереднього власника від камня є на лобовому тріщина - аргументований торг. Повне переофрмлення. тисячами не торгуюсь тим більше в переписці чи по телефону. Не проти професійних автоторгівців, але нижче середньої ціни по ринку продавати не буду, бо нікуди не поспішаю і автомобілем повністю задоволений. причина продажу - в сімї треба автомобіль на автоматі і поглядую на елетрички.
продам автомобіль. Всі розхідники змінювалися своєчасно. Машина має гідпідсилювач, автоматичні скло підіймачі ( передні), кондиціонер. Механічну, п'ятиступеневу коробку. Розхід палива по місту 7 траса 5-6л.Документи в порядку, повне переоформлення.Торг біля капоту. Комплект літньої гуми.
Стан гарний, офіційне авто, обслужене перед зимою, поміняне масло і всі фільтра. Можливий обмін на авто.
Авто в дуже гарному стані всі расходніки поміняни сіл поїхав нічого робити не потрібно По всім пітанням телефонуйте віддам нову зімню резину
Придбала машину 2 роки тому, є таблиці excel від останнього власника, де прописано що коли змінювалось, я цю тенденцію продовжила, таблицю перекину Їздила дівчинка (я) на роботу / з роботи / де інколи по місту Придбала чохли, зробила підсвітку в ноги Це все залишається в машині Причина продажу - хочу перейти на коробку автомат ТО проходила машина регулярно, сів-поїхав, як я в принципі це і роблю поки що
