- 203 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Власний авто,вчасне обслуговування,так як катаюсь щодня,заміна грм на 280т разом з помпою та оливою в коробці,роздаткі та зад. мосту,також ремені генератора та гур,реставрація рульової рейки,заміна всіх стійок з опорами,всі подушки двигуна,капітальна реставрація тормозних супортів,заміна тормозних дисків та колодок,по ходовій все замінено що було потрібно, реставрація генератора,заміна стійок та втулок стабілізатора перед+зад,сайлентблоки переднього підрамника та важелів, заднього моста та повздовжніх тяг,сальники задніх піввісей,замінив рідину гур та охолоджуючу,встановлені якісні бі-лед лінзи-світло супер,замінив котушку,провода та свічі запалювання,та ще багато дрібниць.Це робилось впродовж кількох місяців експлуатації.Загалом обслужена більш ніж на 1000?,все робилось під себе,продаж у зв'язку з покупкою іншого класу авто.Звертайтесь,розповім детально.16.08.25 була заміна щеплення та головного циліндра,а також придбано новий акумулятор,гарантія 2 роки
продам хюндай элантра 2007 р. г/б вписаний в тех.паспорт авто як на фото робити взагалі нічого не треба, будь-який вид переоформлення я господар авто є торг розумний!
Авто в хорошому стані доглянуте!! Авто практично в рідній фарбі, одна деталь фарбована косметично! Ніяких капіталовкладень не потребує, кондиціонер працює, є вебасто, два ключа, хороші шини!! Ходова не стукає, електроніка вся справна!! Всі інші деталі по телефону!!
Продам Hyundai Accent 2010 року. Надійний та економний автомобіль у гарному стані. Двигун 1.4 бензин, працює без нарікань. Газ вписаний у техпаспорт, але фактично ніколи не встановлювався та не використовувався. Механічна коробка передач, гідропідсилювач керма, кондиціонер. Автомобіль комфортний для міста та далеких поїздок. Пробіг – 290 000 км. Технічне обслуговування проводилось вчасно: регулярно замінювалися масло, фільтри та гальмівні колодки. Автомобіль без ДТП. Я третій власник. Салон охайний, по кузову є незначні сліди експлуатації, які відповідають віку авто, без критичних недоліків. Колір – коричневий металік Авто на ходу щодня, вкладень не потребує. Документи в порядку, тільки переоформлення! Деталі за телефоном. Реальному покупцю – торг біля автомобіля. Мій телефон +********** дзвонити з 11:00-18:00 Анастасія.
Про
Автомобіль від першого власника. Щорічні обов'язкові ТО - за планом та вимогами по пробігу/часу. Заміна чи ремонт - за необхідністю. Всі системи справні. На кузові є незначні дефекти (пошкоджено лакофарбове покриття, а не сам метал, окрім вм'ятини на дверцятах (розмір 1х1см)). Кузов оцинкований, не іржавіє. З естетичних міркувань проводилося фарбування окремих деталей кузова. Під час останнього ТО проведено заміну усіх рідин та фільтрів, замінено ціпок ГРМ. Перед дзвінком прошу написати у viber / whatsapp, бо не завжди є можливість відповісти.
Чудовий та економічний варіант Продаж не терміновий, тому торгу немає! Машина в ідеальному технічному стані Газ/Бензин Тахометр та спідометр працюють Нічого не горить, чека немає Двірники передні та задні(тимчасово зняли задні) Всі електросклопідйомники працюють і керуються від водія Працюють кондиціонер та вентилятор Коробка передач добре та зручно переключає всі передачі Гальма різкі та чудові, колодки із запасом Резина зимня Ручник теж спокійно виконує свою функцію, навіть стоячи на підйомі Гідропідсилювач руля Також встановлений новий акумулятор та колонки для музики Встановили сигналізацію в машині Брали машину для того щоб навчитися їздити, тому їздила спокійно. Також перебрали і зробили всю електроніку в машині. Встановили монітор з підключенням до телефону, вай фай и великою кількістю функцій. Встановили та вивели камеру заднього і переднього виду Навіть відполірували машину Із мінісів: Зовні є царапини, а в деяких містах навіть трохи коцнули. Не критично, на роботу не вливає
Хорошее состояние. В ДТП Не был, Все стекла родные. Торг
мае непоганий стан ,але е незначні нюанси по кузову,які не впливають ні на що.Мае рідній пробіг .газ встановлено у прошлому році та вписано у тех паспорт. підкрилки почищені поварені і оброблені антикором ,е відеодоказ.Пару тисяч назад змінено комплект ГРМ,та встановлено новий АКБ 60Ам.г. Мае 2 комплекта резини ,зима нова ,літо в ідеальному стані .змінна резина не на дисках. газ 4пок вписаний , таблетка на 53 літри. Салон нормальний не затертий ,кондер працюе печка теж ,встановлено новий радіатор 1тис км назад бо старий потік від часу..В авто працюе кожна кнопка,гарне авто на кожен день з малим росходом .
авто в гарному стані. дзвоніть все розповім
Чудове авто за відносно невеликі гроші, значних вкладень не потребує, якщо потрібно більше інформації чи фото звоніть, пишіть у вайбер, телеграм, ватсап торг біля авто.
Авто своє , бережна експлуатація , в салоні не курили , заливалось тільки оригінальні мастила та якісний бензин, всі росхідники ,ролики та ремні поміняні згідно регламенту на сто, капіталовкладень не потребує, Сів та поїхав, Прохання перекупів не турбувати. Всім іншим ласкаво прошу. Всі питання по тел. Дзвонити в робочий день з 9,00 до 18,00. відповім на ваші запитання по авто. Обмін на кроссовер , на обмін як і у всіх дорожче..
До вашої уваги автомобіль Хюндай Sonata 2008 року, двигун 2 літри Газ/Бензин. Автомобіль їде доволі добре, мотор коробка не вибиває. Прохання перекупів не турбувати. Телефон *****************, Анатолій.
Продаю Hyundai i30 1.6 дизель у хорошій комплектації! Автомобіль у чудовому стані, надійний та економний! Свіже обслуговування – замінено ланцюг ГРМ, повністю обслужено турбіну Замінені передні гальмівні диски Встановлені нові гальмівні колодки Хороша комплектація: 4 склопідйомники Клімат-контроль (холодить відмінно, замінений радіатор кондиціонера) Мультируль для зручного керування AUX для улюбленої музики Двигун працює бездоганно, коробка без зауважень. Салон чистий та доглянутий, кузов без серйозних дефектів. Авто повністю готове до експлуатації, вкладень не потребує!
пригнаний з Німечини, була заміна демфера, і турбіни, ходова в порядку!
Авто в гарному стані доглянуте є нюанс по кузову видно на фото з авто йде в комплекті 4 літні колеса на титанових димках шини майже нові. Після 18:00 телефонувати на вайбер.
Авто обслужено по мотору і ходовці немає питань є невеличкі підфарбування . Все працює як з заводу. Дзвоніть пишіть все про авто розповім . Авто з 2019 року в експлуатації.
Перший власник з автосалону, Українська збірка, в порівнянні з Туцією має гарний антикорозійний захист кузова, через це елементи днища в доволі гарному стані, всі косметичні недоліки на фото. Встановлено ГБО 4 покоління, Голандській ЕБК Aglis (має ПЗ з більш широким алгоритмом в порівнянні з бюджетними ЕБК), форсунки VALTEK, редуктор Tomasetto 40тис.км., передні гальмівні диски, колодкі 10тис.км., задні барабани, колодкі і комплектуючі 2тис.км., ремонт генератора 4тис.км., АКБ EXIDE 2 роки. Чохол на водійське сидіння маємо, комплект зимової гуми на дисках, а також додатковий комплект літньої гуми в додачу до авто.
