- 500 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Торг біля машини хороший
Торг біля машини хороший
Авто в хорошому стані! Готово до активних подорожей !!! Встановлено Вебасто, яка управляється з мобільного. Телефонуйте!!! Ще розглянемо обмін на Тойота Hilux
Новий акумулятор,нове зчеплення,зимня та літня гума. Машина в хорошому стані. Не потребує капіталовкладень.
Терміново продам авто. На ходу потрібно прикласти руки. Ціна 1000$. Тільки переоформлення. Писати на вайбер
Хороший стан в рідні фарбв
По авто Пневмо подушки на задньому мості Пасажир з кондиціонером 8 місць Кузов в нормі все працює без нарікань загнув 2 дверки на них ще скину ціну Детальніше по телефону
Авто пригнане з Польщі. Придбане в Україні 2023 року, я перший власник. Все чітко працює, дорікань немає.
Власний авто,вчасне обслуговування,так як катаюсь щодня,,реставрація рульової рейки,заміна всіх стійок з опорами,,капітальна реставрація тормозних супортів,заміна тормозних дисків та колодок,по ходовій все замінено що було потрібно, реставрація генератора,,замінив рідину гур та охолоджуючу,,замінив котушку,провода та свічі запалювання,камера заднього виду,два комплекта гуми,два комплекта ковриків,чохли на седіння ПЕРЕКУПАМ ТА АВТОМАЙДАНЧИКАМ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!
Продам своє авто, в дуже гарному стані, ремонту не потребує. Також є чохли на всі сидіння.
за питаннями дзвоніть , або вайбер **********
Продам Hyundai Matrix 1.6 275т.км,газ бензин 4пок.працює чудово!!авто офіційне купувалося в Україні!легенько вперлася жіночка у заднє ліве крило!був підкрас!розхід адекватний 10л.газу місто-8траса,авто в одних руках з 2010р.місяць назад заміна лобового скла по причині тріснуло від камінчика (є фото до)в остальному послужить вірою та правдою! Автомобіль продаю а незбуваю!!!ціна реальна як є без торгу!Всім Вдалих покупок та продаж!
Продам власне авто, їде впевнено, усе працює, за детальною інформацією телефонуйте на Київстар
Не вибагливе авто,економне,не дороге в обслуговувані,було багато замінене заміна ГРМ всіх обводних ремнів роликів,бензонасос свічки провода,тормоза вкруг,ремонт супортів, збільшення кліренсу,весною оброблялось дно,частковий ремонт ходової,заміна масла в коропці,заміна масла і шлангів гідропідсилювача.кондиціонер добре холодить,по електриці все працює,зимою встановлено нове ГБО але не вписано в тех паспорт,присутні сліди експлуатації,комлект зимової гуми на дисках ,реальному покупцю торг, Допомоги в продажу не потрібно,проханя автоплощаткам не турбувати
На повному ходу на 4 газу Кондер заправлений і дує ходова вся в кучу оформлення будь-яке по кузову потребує уваги
Технічно без зауважень, цеп мінявся на 170 тис, ходова повністю обслужена, присутні сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля нічого критичного (фари потрібно полірувати), розумний торг, решта інформації по телефону.
Офіційний автомобіль куплений новим в автосалоні. Один власник. Машина завжди оброблялась антикором, зроблена шумоізоляція. Встановлена Android магнітола з відеореєстратором, підсилювач звуку з колонками, парктроніки. Можлива оплата частинами. За додатковою інформацією телефонуйте. Площадкам прохання не турбувати.
Продам власне авто, єдиний власник , по кузову наявні сліди експлуатації, обслуговувалась вчасно, пробіг рідний, була в незначному ДТП, замінено передній бампер, ліве крило
