- 125 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Поміняні розхідники на 125 тис. км. (масло, фільтри). Паливний фільтр замінено, ремінь генератора замінено. Нові літні шини. Комплект зимніх шин. Камера (перед/зад).
Поміняні розхідники на 125 тис. км. (масло, фільтри). Паливний фільтр замінено, ремінь генератора замінено. Нові літні шини. Комплект зимніх шин. Камера (перед/зад).
Чудовий автомобіль, дуже просторий салон.
Продається авто від власника в гарному стані. Авто пригнане з Німеччини в 2021 році. Весь в рідній фарбі. До 2021 року (в Німеччині) обслуговувалось на сервісі. Є записи в сервісній книзі. Перший власник в Україні. Ходова в чудовому стані, без жодних проблем та стуків. Розхід по місту 6.8л. По двигуну та коробці передач зауважень немає. Кондиціонер та пічка працюють чудово, без жодних проблем. Салон в авто чистий та доглянутий, з приємним запахом. Не затертий, в доглянутому стані на свої роки. Всі розхідники мінялися вчасно. Авто ніколи не підводило.
Продаю сімейний автомобіль, в нас 2 роки. Авто в дуже хорошому стані, розхідники мінялись вчасно. Що технічно що по кузову питань немає. Вкладались не тільки кошти, а ще й душу. Встановлена якісна газова установка яка вписана в техпаспорт. В машині задній парктронік, круїз контроль, клімат, шкіряний салон. Встановлений захист двигуна(див фото), встановлений захист радіатора(дуже дрібна сітка), килимки EVA. Авто оброблене від корозії( дно, підкрилки та двері). Замінений компресор кондиціонера на новий та радіатор. Щоденно на ходу, до продажу не готувалось. По авто зроблено дуже багато. Ця машинка вартує своїх грошей і тому хто її купить дуже пощастить, бо таких авто як моя одиниці! За більш детальною інформацією телефонуйте або приїзжайте. Продаж з переоформленням!
Повне ТО, газ, літня і зимова гума, фаркоп, гаражне зберігання. останні 4 поки мінімальне користування
Машина на ходу) Кожен день їжджу на роботу є маленькі нюанси по рижикам і задньому бамперу все інше по телефону )
Продам свій автомобіль,перший власник зі автосалону,купляв в автосалоні Hyundai в Харкові,гарний стан,вся в рідному окрасі,авто зберігалося в гаражі зі самої покупки,повна комплектація,всі питання по телефону!!!
Бажаю всім міцного здоров'я ! Продаю гарний автомобіль! Економічний! Юркий! Все працює!. Охайний та доглянутий ... Замінено масло, фільтра, рідини, ремінь ГРМ, помпа, ролики... Авто обслужено , нічого не треба робити... Сів проїхав... Автомобіль на всі випадки життя! Аргументований тор біля авто!) Пишіть , дзвоніть домовимося!!
Авто в гарному стані все працює за запитаннями пишіть дзвоніть я на праці з 9:30 до 18:30 пишіть у Вайбер телеграм в іншій час коли завгодно
Хороше, надійне авто, встановлено ГБО, вписано в техпаспорт. WIN: KMHSH81DP9U421563
Продам акцент в гарному стані...
Один власник — автомобіль купувався новим у салоні, експлуатувався дбайливо, без ДТП. Рідний пробіг — 140 тис. км. Кузов у рідній фарбі, без ДТП, подряпин чи корозії. Салон у чудовому стані – чистий, без потертостей та запаху тютюну.
Автомобіль із прозорою історією та у відмінному стані Придбаний новим в автосалоні, від моменту покупки — один власник. Експлуатація дбайлива та неінтенсивна: автомобіль використовувався рідко, оскільки є службове авто. Стан, який приємно здивує: — рідний, невеликий пробіг — охайний, доглянутий салон без слідів зносу — технічно повністю справний — своєчасне обслуговування Автомобіль не з «перекупських історій», а з категорії «сів і поїхав без зайвих питань».
Після ДТП на запчастини, салон цілий, коробка ціла, навісне обладнання двигуна ціле, двигун також цілий окрім клапаної кришки, задня ходова ціла, передня частично, блоки керування,
Продам Hyundai Accent 2008 року. Машина в відмінному стані, користувався сам. Двигун 1.6 бензин, 112 к.с., механіка. Пробіг 217 тис. км, рідний. Авто економне, по місту виходить приблизно 7.5 л. Клімат працює, заправлений. Є підігрів передніх сидінь, 4 склопідіймачі, задні парктроніки, мультимедіа. По кузову: фарбована одна деталь, є невеликий підкрас. Днище без гнилі. Є маленький рижик біля водійської двері. На лобовому склі є тріщина. За останнє обслуговування зроблено: — задні стійки — колодки В комплекті віддам два комплекти гуми, зимова практично нова (після одного сезону), є повна запаска. З нюансів — не працює один склопідіймач. Хороший простий автомобіль, сів і поїхав. Торг присутній біля авто.
Авто в гарному стані В хорошій комплектації Не вибагливе З приємним розходом палива Ходова не стукає не грюкає Двигун не димить не коптить Садовий присутній Коробка сцепленя ідеал Уся електрика працює Кузов без дефектів Усі вікна рідні Кондиціонер працює Більш детальніше по телефону… На обмін 11000$$$
Продаю автомобіль в гарному стані, володію ним 6 років, обслуговувався вчасно, в авто все працю, нова літня гума, авто оброблене без ржавчини, із нюансів поліз лак та трохи вигоріла краска, деталі за телефоном.
