- 233 тис. км
- Володимир
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Продам свою машину загнав на мене. 1.7 дизель 6 ст механіка 2013 року я перший власник в Україні.
Продам свою машину загнав на мене. 1.7 дизель 6 ст механіка 2013 року я перший власник в Україні.
Продам власний автомобіль в чудовому стані! Не гнилий, двигун працює чудово, не троїть , масла не бере, встановлений газ, вписаний в тп. Резина в чудовому стані Авто на максимальній комплектаціі: -Підігріви сидінь -ABS, Airbag -Кондиціонер (заправлений) -Клімат контроль Дискові гальма по кругу, коробка механіка, працює все чітко , авто майже в ідеальному стані Якщо ви шукаєте авто яке фактично не потребує вкладень то це найкращий варіант! Любий вид переоформлення За авто дивилися і все вчасно мінялося Телефонуйте, домовимось Перекупам і автоплощадкам не турбувати !
Продам авто в гарному стані. Чудовий варіант для повсякденного використання. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном.
В рідній красці комплект резина на дісках зимові в рідній красці пригнане осіню
Продам Hyundai ELANTRA 2008 року. Гарне сімейне авто, повністю обслужено, салон чистий , доглянутий, підігрів передніх сидінь, газ вписан до техталону. Нещодавно зроблене ТО. Два ключа. Торг біля авто.
Продаю сімейне авто в хорошому стані. Повністю непошкоджене. Перший власник.
Автомобіль надійний та невибагливий, економний. Літня та зимня резина. Модель Blue drive, що поєдную систему старт-стоп та очищення вихлопів. Замінено ланцюг приводу планово на 275 тис. Була незначна ДТП , замінено праве крило (нове).
Продаю свою економну , надійну та універсальну машинку. Є пошкодження заднього бампера. В загальному все в чудовому стані.
Продам Hyundai i30, 2010 рік випуску. Двигун 1.6 дизель, механічна коробка передач. Авто економне та надійне, підходить як для міста, так і для роботи (таксі). Номер: BK 3772 IE VIN: TMADC81SABJ042402 Технічний стан хороший, авто обслуговувалось: — Повністю перебрана ходова частина — Масло та всі розхідники замінені ~2 тис км назад — Щеплення замінене 10 тис км тому — Нещодавно встановлені нові гальмівні колодки Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Машина на ходу кожен день, вкладень по техніці не потребує. По кузову є нюанси (косметичні), що відповідає віку авто — все видно на фото. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Ціна адекватна, можливий торг біля авто. Детальніше по телефону або в повідомлення.
Хороший, надійний автомобіль. Кузов на його вік ідеальний. Поварений, оброблений мовілем. Двигун недавно капіталився. З комфорту тільки магнітола і пахучка але він не для тих задач. Пишіть на вайбер або телеграм, або дзвоніть після 9 вечора.
Продам Hyundai i20. Хороший варіант під відновлення або розбір. Є кузовні нюанси, двигун наразі не запускається. Газ вписаний.Авто з документами, комплектне. Чудова ціна для такого авто. Торг біля машини.
Авто технічно в хорошому стані.Мотор коробка працює добре.Багато що поміняно.Ходова ок.Пишіть на вайбер, телеграм, WhatsApp.Петро.Обмін10000
Продам власне авто, яким володію 5 років. Технічно в нормальному стані, все працює. Кондиціонер заправлений, замінені газові форсунки, працює як на газу, так і на бензині. Машина не нова, тому має підкраси, вікна всі рідні, включно з лобовим. Є два види килимків і оригінальні брозговики. Кому цікаво дзвоніть, торг присутній, але в розумних межах. Допомоги в продажі не потребую. Також є комплект зимової резини на залізних дисках з ковпаками.Якщо не відповідаю, пишіть на ВАЙБЕР.
Авто в хорошому технічному стані, мотор після капіталки, готовий до будь яких перевірок, є підкраси, автомобіль в один руках вже 10 років, кого цікавить авто телефонуйте все розкажу, можу скинути більше фото та відео!
Продаю у за'язку із придбанням іншого авто. по авто робити нічого не треба працює кожна кнопочка, в максимальній комплектації на шкірі, повний привід повний електропакет, документи в порядку продажа тільки із переоформленням, можливий обмін з вашою доплатою. зимова шимована резина, не гнила не фарбована, по ходовій частині обслуговувалась вчасно і тільки оригінальними запчастинами, масло мінялось кожні 6 тис. лив тільки оригінал хюндай. привід муфти все обслужено, ходова не гупотить. трасу держе. турбіна дує. 2.2 на ремню. не путати із цепним мотором. хто візьме будете довольні. по розходу завісить від маневру хочеш їхати то всі 12л, якщо спокійно 90-110 то розхід 7.5 -8л на 100 км.
Продам власний автомобіль. Купували для сімʼї. Авто в хорошому візуальному та технічному стані, повністю обслуговуване, та не потребує вкладень. Експлуатація була дбайливою. Двигун, коробка та ходова без зауважень. В наявності всі необхідні документи та готовий до будь яких перевірок на СТО. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном або Telegram.
Заводиться і їде. Всі базові опції працюють. Усі незначні нюанси і деталі, при огляді авто.
