- 93 тис. км
- Южноукраїнськ
- Бензин, 1.1 л.
- Ручна / Механіка
Відмінний міський автомобіль у чудовому стані. Перекуп прошу не турбувати.
Відмінний міський автомобіль у чудовому стані. Перекуп прошу не турбувати.
Продам Хюндай н1 2005 року, працює добре сів і поїхав, по кузову є незначні сліди на їзду не впливає, їздить кожен день, було замінено паливну систему, систему зчеплення.Новий акумулятор. Продаш тільки з переоформленням За більш детальною інформацією по телефону
До уваги продаж авто.Гарне авто для міста.Авто на проставках,підняте на 4 см.виглядає гарно.Салон чистенький.Є фаркоп,знятий при покупці,не використовував.Авто має майже нову літню та зимню резину(по одному сезону)Багажник як для такого невеликого авто дуже вмісткий.Обігрів заднього скла.Електо пакет.Стоїть газова установка(не вписана в тех паспорт).Авто економне та динамічне легке на ходу.Ремонт робився вчасно та з якісних запчастин.Замінено масла фільтра.По кузову є потертості на фото видно.Подивитись авто можно у Сумах.Продаж від власника.Торг без проблем.
1.так продається 2.я третій власник машини 3.кузов в нормальному стані На порогах є вмятина трохи І тріщина на лобовому склі 4.ржавчин немає покраски не було 5.підтікань немає. Авто місце в Чернівці.
Продам своє авто,володію авто з 25.02.2023р.,авто на повному ходу,сів і поїхав.Я являюсь другим власником автівки.Кондиціонер,підігрів передніх сидінь, підсилювач керма, електродзеркала.Продаж або можливий обмін на комерційне авто. Всі інші питання по телефону.
Продам Элантру. Официальный автомобиль . Один хозяин состояние идеальное. Стоит газ. Комплект зимней и летней резины с дисками. Технически делать ничего не надо. Из нюансов трещина лобового стекла. Торг.
4 склопідйомники, кондиціонер, тормозні диски перід/зад. потребує ремонту ходової, торг на ремонт. на 205тис замінено ГРМ можливий обмін на вантажний бус в maxi базі
Автомобіль у гарному стані, повністю та своєчасно обслуговується, технічно справний, охайний та чистий салон, є комплект зимової резини.
один власник, пробіг рідний. с документами все норм. с обліку знімається.
Автомобіль обслужений, цепка нова, помпа нова, акб новий, не потребуе вкладань. Детальніше розповім по телефону.
Володію 4 роки цим надійним та економічним автомобілем. Попередній власник фарбував авто після ДТП. Стан авто хороший. Кузов не в ідеалі, але це не впливає на роботу. ГБО 4 встановлено після покупки. Обслуговується вчасно (масло Кастрол).
Продам особистий доглянутий автомобіль в універсалі!Hundai I30,2009 року випуску,двигун 1,4літра.Пригнана з Німеччини,в наявності повний пакет документів з печатками по обслуговуванню,починаючи з купівлі з салону,гарантія,тощо. Механічна коробка. Авто в чудовому стані, працює абсолютною все. Пробіг175 тис. Мотор, коробка в ідеалі! Дуже економічний авто. Ходову повністю зробив,масла , фільтра все поміняно як для себе(не для продажу).На авто грошей не жалкував.Стоїть нова зимова гума. Два ключі. Місткий багажник. Дзвоніть. Реальному покупцю торг.
Продам хандай елантра 2013. легендарний двигун 1.6 газ/бензин.грошей не жалів.е нюанси по кузову.торг при огляді.
Продам своє авто. На свій вік авто в гарному стані. Деталі по телефону. Можливий невеликий торг біля капоту
Читати уважно; Машина своя у відмінному стані, (ще ??дякую скажіть (не пошкодуєте)) обслуговувалась своєчасно, пробіг рідний, двигун шепоче, олія не бере, газу 4-го пок. вписаний в Т.П., працює кожна кнопочка, салон не порваний і не затертий, андроїд, (не курю), кондиціонер працює, 4 ел. склопідйомника, 4 подушки, задні дискові гальма, антибукс, антизанос, 2 ключі, титанові диски. тонування. Лінзований ксенон. + зимова гума на рідних дисках із ковпаками. Автомобіль обслужений, вкладень не вимагає (ну-у косметика...) все справно, документи в порядку переоформлюються без проблем. Подробиці по телефону телефонуйте обов'язково домовимося Для тих, хто не знає таку машинку; ********** Для отримання швидкої та вичерпної відповіді на питання, що Вас цікавлять, краще використовувати телефон з 09:00 до 23:00 Листування з поясненнями та консультаціями НЕ ведуться.
Продам авто зі Швеції,пробіг оригінальний
Продам авто в добрі руки. Власник в ЗСУ. Авто для огляду знаходиться територіально Жулянський міст. Для потреби переоформлення власник на зв'язку.
Дуже гарне та надійне авто. Купували в Німеччині для себе. Україною не їздила. Розмитнена. Тільки один власник. На жаль сімейні обставини. Гаражне зберігання. Все в оригіналі. У відмінному стані! ТО щойно пройшла. Дуже економічна! 5-6 л по місту.
