- 52 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.25 л.
- Автомат
Кондиціонер, навігація, підігрів сидінь, магнітола, Ел.склопідйомники, Ел.регулювання дзеркал Технічно в чудовому стані Кондиціонер працює Літня гарна гума Два ключа
Кондиціонер, навігація, підігрів сидінь, магнітола, Ел.склопідйомники, Ел.регулювання дзеркал Технічно в чудовому стані Кондиціонер працює Літня гарна гума Два ключа
В наявності від офіційного дилера
Абсолютно новий автомобіль від офіційного дилера за спеціальною ціною!!!
Машина на механіці.
Продаю компактне та економне сімейне авто для комфортних поїздок по місту і не тільки. Авто використовувалось в основному по місту, рідний пробіг, встановлено ГБО 4 покоління, вписане в техпаспорт. На 138тис поміняно масло в двигуні та АКПП. Двигун, АКПП та кондиціонер працюють без зауважень. Красились тільки передній та задній бампер, все решту в рідній фарбі. Продаж з повним переоформленням. Площадкам прохання не турбувати.
Продам Hyundai i10, 2008 р. В хорошому стані!! Кондиціонер, електросклопідйомники, сервокермо, регулювання дзеркал, сигналізація, машина повністю обслугована сів поїхав! Питання по телефону.
Власне авто дружини(другий власник).Відмінний стан. Володіємо авто 5 рік.оригінальний пробіг.автомат,кондиціонер підігрів сидіння,передні та задні партроніки.комплект зимової гуми на дисках.авто доглянуте,повністю обслужена щойно замінена олива та фільтра в двигуні. Сервісна книжка.надійний та економний автомобіль.
Продам Hyundai i10 2008. На звичайній коробці АВТОМАТ! (Не варіатор не робот, а звичайний гідро трансформатор!). Надійний атмосферний двигун! Двигун та коробка працюють ідеально! По ходовій все зроблено, їде збито. Все працює без проблем, жодної помилки. Литі диски r14 на новій літній гумі. Кузов в чудовому стані. Хороша комплектація: Кондиціонер, великий монітор, скло підійомники, парктроніки, підігрів сидінь, камера заднього огляду, комбінований салон, та ще багато всього цікавого) Всі вікна рідні включаючи лобове! Авто чудово підійде для дівчини чи починаючого водія. Дуже комфортний, надійний, економний, та місткий автомобіль. Гарне авто за свої кошти). Торг присутній але не великий. Прохання перекупи та площадки не турбувати! Авто на жінці на обліку. Любий вид переоформлення. По всім додатковим питанням телефонуйте або пишіть.
Індивідуальні умови придбання для кожного покупця! Завітайте в автосалон ФРУНЗЕ-АВТО біля стадіону "Металіст" та отримайте свою знижку!
Авто обслужено.усе працює ідеально.корозії немає.незначні пошкодження лакофарбового покриття.
Вітаю, продам чудове, та надійне авто від власника. Технічно в доброму стані далі пройдуся по пунктам. 1. Ходова частина. Близько року тому були перебрані передні ричаги, та наконечники з тягами по виробнику (ctr) 2. Двигун. Не димить, масла не їсть, заміна мастила раз в 7000км. Минулий власник робив головку. Є запотівання клапанної кришки. каталізатор на місці. 3.КПП. Щеплення проїхало біля 20000. 4. Гальма. Колодок, дисків ще багато, втручань ніяких не треба. 5. Кузов. В цілому рівний , є пару місць де починає піднімати фарбу, але на фоні інших машин в ціновому сегменті, все ок. Ну і по іншим вузлам Кондиціонер заправлявся в кінці літа 25 року. Газові форсунки мінялись восени 25 року (дорогі). Салон чистий, зі звичайними експлуатаційними нюансами. Авто легке в керуванні і зовсім не вимогливе, ціни на запчастини смішні. Якщо є якісь питання ще, то телефонуйте.
Купували в салоні Львова. Один власник, зараз стоїть в гаражі. Час від часу виганяємо на трасу. Масло замінили пів року тому. Перекупників прошу не турбувати.
Продаю свій рідний чудовий автомобіль, якому я була єдиною господаркою. Доглянутий, своєчасно обслуговувався спочатку у офіціалів (поки діяла гарантія), є сервісна книжка. В дорожньо-транспортних пригодах участі не приймав. Бувало, що трошки страждав від невдалого паркування, є невеликі сліди "злочинів", але без підкрасів, повністю в рідній фарбі. Авто, заряджене на позитив, яке приносило задоволення, тепер шукає нового господаря.
Нова машина! Нова машина! В салоні вся як нова, запах нового авто! Вся у рідній фарбі 100%! Жоден болт не крутився. Вся оптика, все скло оригінальне і лобове також. Купувалась в Україні в 2021 році у офіційного дилера, рік випуску за тех. паспортом 2021р. Один власник за весь час. Одна реєстрація в тех. паспорті. Оригінальний пробіг 25т. км. В наявності сервісна книга з усіма записами і актами виконаних робіт. Максимальна комплектація для даної моделі. МАШИНУ ТРЕБА ПОБАЧИТИ І ПЕРЕКОНАТИСЯ У СТАНІ. Дуже єкономічна, середня витрата палива в місті 6л бензину. Два ключа. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Торг реальному покупцю.
Економний автомобіль, шустрий, виграшний колір мокрого асфальту, високий дах та сам автомобіль теж має гарну посадку. Взимку не їздила, тільки літня резина.
Кузов у рідній фарбі: Авто без ДТП, жоден елемент не фарбувався (готові до перевірок приладом). Двигун 1.1 працює як годинник, дуже економний (місто — до 6л, траса — 4л). Коробка та ходова без нарікань. Є AUX та USB для музики Авто дуже маневрене, ідеальне для паркування у вузьких дворах Телефонуйте або пишіть у Telegram.
Авто в гарному технічному стані, доглянутє. На 110 тис. км замінено ремінь ГРМ, помпа , натяжний ролик, а також ремінь кондиціонера та генератора. Нова літня і зимова гума. Салон доглянутий, кондиціонер працює.
Продам авто у гарному стані. Купувалась для себе,але зараз не вміщається дитячий візочок.газ/бензин. коробка автомат .власник по техпаспорту.два комплекти резини,ева килимки,чохли на сидіння нові в комплекті.перекупів прохання не турбувати.
Офіційна машина куплена в Україні в салоні дилера Hyundai в Києві Другий власник Купляла відновлене авто після ДТП у першого власника, авто було ремонтовано по гарантії на офіційному сервісі Hyundai в Києві За час експлуатації один раз притерла дівчину на парковці (задні двері пасажирські, є фото в стрічці), другий раз мене на парковці (над переднім бампером, теж з фото в стрічці). Також є подряпина на обох дверях з однієї сторони. Всі дефекти не виправляла навмисно, не бачила в тому сенсу. Авто в максимальній комплектації з того що було представлено на офіційному ринку в Україні на 2019 рік в цій моделі (підігрів сидінь, парктронік, блютуз для телефону та аудіо, кондиціонер) В салоні сліди експлуатації мінімальні. Їздила по місту. Торг.
