- 303 тис. км
- Львів
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто , технічно справна,потребує кузовного ремонту.
Продам власне авто , технічно справна,потребує кузовного ремонту.
Грузо-пасажир, 6 місць. Резина від 07.2022. Машина буває у Сумах.
продам Hundai H200.ходова перебрана .коробка працює добре,двигун в хорошому стані.в остальному все добре.всі питання по телефону.
Продам або обміняю на віто або мінівена з моєю доплатою може бути машина на ходу не гнита не бита на повному ходу.
ХУНДАЙ н200 Груз/пас Заднє скло є нове Газовий балон є Двигун Коробка Все розібран
Машина в хорошому стані, двигун робився, вкладень не потребує, сів і поїхав.
Старе, але надійне авто. Вчасно обслуговувалося. Є запчастини в комплекті, які підуть на наступну регулярну заміну. В комплекті з авто - літня і зимова гума. Машина обладнана електричним прямоточним підігрівом дизелю для зими. По кузову є коррозія.
на повному ходу, кузов не iдеал. готовий до невеликих подорожей, рыбалки, охоти. можливо обмiн на Форд Транзіт 5 покоління. Розумний торг біля КАПОТА
Авто після ремонту двигуна, була тріщина в голові, все зробили масла фільтра замінені, роликі та ГРМ також, турбіна обслужена, форсунки пройшли провірку, генератор обслужений, стартер після ремонту З нюансів правий поріг арка Кого цікавить телефонуйте розповім більш детально.
Продам власне авто, всі додаткові питання по телефону, можливий обмін з моєю доплатою
Продам робочу конячку)), на впевненому ходу. Авто знаходиться в Польщі. Зробленно та замінено дуже богато (нові ремні та ролики, радіатор охолоджування масла, зроблений ремонт голови та заміна всіх прокладок.)трішки раніше був замінений радіатор охолодження, та пічка, на початку 22го замінений акумулятор, резина в доброму стані (приблизно 65-70%) PS не вірно вказав пробіг а виправити не дає програма реальний пробіг 425тис ( не скручений)
авто на повному ходу, напівпасажир, по документах шестимісний. потребує кузовних робіт та косметики. В наявності комплект зимової резини з дисками. Кого цікавить авто звертайтесь по телефону. Всім миру та добра.
Продам власне авто,в моєму використанні з 2012року на ходу в гарному стані.Салон живий(перетягнутий),ходова жива,нова резина(зима),двигун після капітального ремонту(знаходиться на обкатці) Потребує зварювальних робіт та частиного ЛКП,на фото видно.Телефонуйте розкажу в дрібницях все що цікавить.
7+1 легковой пассажир продажа не срочная, от машины не избавляюсь. возможен обмен на уаз-патриот или шевролет-нива ..перекупов просьба не беспокоить на смотрины не еду... все вопросы и ответы по телефону...
