- 102 тис. км
- Київ
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Авто пригнали з Кореї, для батька в 2019році з пробігом 33000км. В авто було зроблено полірування, встановлено нова гума мішелін літо 235*55r19, сигналізація Pandora, андроід магнітола, LED модуль не лампочки, а модуль, дуже гарне світло. Дефлектор, вітровики, килимки тканеві в багажнику гумова. Машинка економічна дизель є дизель. Масло міняли кожні 10000км і всі фільтра. Обслуговування проходила на офіційних сервісах.Був зроблений повністю ТО повного приводу, має третій ряд 7 місць дуже зручно якщо багато треба їхати. Авто дуже класне, батько не хоче продавати, але у батька стався інсульт і тепер не має змоги їздити. тому і ставлю на продаж. Якщо когось цікавить дзвоніть, пишіть. все розповім. А краще приїхати подивитися...
