- 234 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2.2 л.
- Не вказано
Автомобіль повністю обслужений вкладень не потребує, в рідній фарбі, оригінальний пробіг. Всі питання за телефоном!
Автомобіль повністю обслужений вкладень не потребує, в рідній фарбі, оригінальний пробіг. Всі питання за телефоном!
Авто від хозяйки в дуже хорошому стані, капіталовкладень не потребує, на повному ходу, сів та поїхав. Повне ТО менше тисячі км назад. Авто багате комплектацією. Є комплект зимової резини. Кількість власників через заміну номерних знаків. Усі питання по телефону.Можливий обмін на кросовер чи позашляховик з доплатою.
Hyundai Matrix 2007 року. Авто в робочому стані. Двигун 1.6 мастило не бере, механічна КПП.
ТЕРМІНОВО Машина в повному порядку. Двигун, коробка, ходова в робочому стані не гримить не стукає стійки сухі. Сидіння шкіряні не рвані не пропалені, електрика підігрів, клімат працює. Модельний ряд 2009. Два ключі.
продам свій автомобіль у відмінному стані. Hyundai Sonata 2.0 turbo limited. Найбільша комплектація. Дуже потужний і красивий авто. За динамікою можна порівняти з Toyota Camry 3.5.масло від заміни до заміни не доліваю ні краплі.зверніть увагу, що машина без ДТП.автомобіль вартий вашої уваги! хороших покупок та продажів!
Авто повністю в рідній фарбі, 2 комплекти нової резини ( зима-літо) на дисках, торг біля авто
6ступка все працює чудовий стан реальному покупцю реальний торг деталі по телефону
Автомобіль купував із США. В Україні єдиний власник. Автомобіль дуже в гарному стані.
авто на свої роки у відмінному стані,все функціонує.в рідній фарбі, двигун ,коробка,ходова все добре,без зайвих звуків та інше.двигун масла не бере.є турбо таймер,бардачок з холодильником.а взагалі дзвоніть питайте,все розповім.
Авто варте вашої уваги!!!! На обмін 6000$
хундай акцент не битий не фарбований куплений в 2017 нова резина новий акамулятор вкладенн які не потрібно всі питання телефону можливий обмін на кросовер 2020/2022 моя доплата
Робити нічого не треба. По кузову рідна фарб. По ходової, мотор, коробка проблем немає! Реальному покупцю торг біля авто! Авто реально в шикарному стані. Більше інформації про авто по телефону.
Продам своє авто В хорошому стані як візуально так і технічно. Без ДТП. По авто робити нічого не потрібно, повністю обслужено, підвіска,коробка, двигун все в хорошому стані. Тягу має хорошу, не димить, коробка перемикає плавно без ривків, повний привід працює без зауважень. У керуванні легке і комфортне. Салон чистий і не затертий, все працює, шкіряні сидіння в доброму стані. Просторий салон, великий багажник. В авто без ключовий доступ. Два ключа. Підігрів сидінь. 4 склопідіймача Клімат контроль(кондиціонер обслужений і заправлений) Камера заднього виду. Парктроніки. Електро привід сидінь. Мультикермо. Вебасто. Електрозеркала, з підігрівом і ТД. Встановлена нова оптика(світло хороше) Новий акумулятор. За домовленістю авто можна подивитися в Шумську, Острог, Нетішені
Весь в рідній фарбі! 21 рік по шильду! 2.2 повний привід ! Тільки після повного ТО з заміною мастила в коробці! На 8 ступеневому звичайному автоматі ! Комплектація : FULL LED оптика Капітаньскі сидіння позаду Підігрів передніх та задніх сидінь Вентиляція передніх та задніх сидінь Пам?ять сидіння водія Камери кругового огляду Apple CarPlay Android auto Передній та задній Клімат контроль 3 ряд сидінь Електропривід кришки багажнику Бездротова зарядка Дістронік Датчики сліпих зон Утримання в смузі Система запобігання зіткнення Датчики тиску в шинах Дистанційний запуск двигуна Без ключовий доступ Система автоматичного дального світла
Продам власне авто, переоформлене на сестру, у зв'язку із мобілізацією. Купував з салона 12.09.2025 Київ, корейська збірка, там же поставив захист двигуна із нержавіючої сталі та хромовану решітку радіатора. На початку весни, коли подорожчало паливо, поставив газ( газова апаратура найкраща, оптимальна, плюс додаткових фішок, таких як красива кнопка на панель, наче заводська, збільшений балон(таблетка, на місці докатки, 52,5л), гідроізоляція багажника під таблеткою від ржавіння, заправка під кришкою бачка, поряд із бензином - плюс 4,5тис.) Міняв масло і фільтра оригінальні із салона двічі. Їздив акуратно, не ганяв, вмію експлуатувати коробку автомат. Заливав лише перевірений бензин та газ. Разом з тим, є спорт режим. Машина пройшла обкатку. Був страховий випадок, зачепили ліве дзеркало, ледь видно царапинку. Просто втекли, тому викликав поліцію.(є всі підтверджуючі документи та фото) Дві пари ковриків, силіконові(зима), та гібридні(літні). Установив підсвітку ніг спереду та ззаду від прикурювача на кнопці або пульту. Є швидка зарядка на телефон для водія та пасажирів. Панель цифрова, перемикається у 4 варіантах(синя, біла, чорно-червона та цифрова із ромбами) кнопками на кермі. Так само музика та радіостанціїї. Машина обійшлася у 24000$: 23300 з салону разом із захистом двигуна, решіткою та реєстрацією та 700$ за газове обладнання) Плюс додатково 15тис. грн. за преміальну зимову гуму Intercontinental, яка дуже ефективна на дорозі зимою. Літня шина Kumho(корейська оригінальна) із салону. Сумка Hyundai та коврик багажника. Машина дуже гарна та надійна, багато позитивних відгуків в інтернеті, довго ходить мотор та коробка. Дуже подобається сучасна "морда", панель та рельєфний пластик, місце водія, вигини та кути. Це найбільша елантра(за попередні моделі), широка та довга, тому їде по дорозі плавно, її не трясе та не хитає. Led підсвітка дуже гарна, вдень при їзді завжди горить стрічка зверху, наче вії, а коли темно, то ще фара, як око, виглядає, наче машина дивиться.
Авто повністю на ходу. Сів і поїхав. Потребує фарбування. З документами порядок. Любий вид переоформлення.
Продам авто у відмінному стані. Колір матовий металік.
Гарне та обслужене авто, максимальна комплектація, повний привід (виїде з будь якої ситуації), 7 місць, просторий салон, великий та в місткий багажник, нова зимова гума, без ДТП, не гнилий. Розхід траса 5-6л, місто 8-10л. За детальною інформацією пишіть на Вайбер або по телефону. Торг
