- 130 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
по техніці все ідеально працює,пробіг рідний
по техніці все ідеально працює,пробіг рідний
Доброго дня! Продаю власний автомобіль, авто в ідеальному стані, робити нічого не потрібно, перед в бронеплівці! Перекупам та прощадкам не турбувати! Всі деталі за номером телефону **********!
Продаю власний автомобіль. Швидкий, просторий і комфортний. Двигун легендарний J35 V6. Якщо шукаєте, щось швидке і надійне, цінуєте динаміку і керованість , то це ваш автомобіль. Якщо Вам все одно як авто їде , то пошукайте, щось дешевше. Бо Honda Crosstour грає на території BMW X6 і Mercedes GLE Coupe, тільки надійніша і дешевша. Стан: екологія якісно видалена і прошита, технічно авто без нарікань, вчасно обслуговується, на відповідальних СТО. салон цілий, вода, підігрів всих сидінь, люк. Все працює як з конвеєра. Як і має бути в японському авто. Автомобіль купувався першим власником в салоні в Україні, тож історію нескладно простежити. Реальному покупцю торг біля капота. Пропозиції від представників авто бізнесу відхиляю. Обмін не цікавить тільки живі гроші.
Продам
Продається Honda CR-V 2011( перша реєстрація в 2012) 2.2 дизель 150 коней Машина в дуже хорошому стані вся в рідній фарбі, можу скинути відео з прибором З рідним пробігом Перший власник в Україні В Україні практично не їздила була за кордоном Машина вкладень не потребує Заправлений фреон По ходовій зауважень немає Мастила та фільтра замінювались кожні 10тис км Почищений сажовий фільтр Є всі чеки з ремонту Є сервісна книжка з усією історією Хороша зимова резина Будь які перевірки Можливий торг в межах розумного!
Пригнаний з Японії, повністю обслугований змінена гальмівна рідина, масло, антифриз, готовий до сезону з документами все в порядку, встановлений вже в Японії кастомний японьський вихлоп прямоток moriwaki торг присутній, уже на українських номерах, за деталями звертайтеся по номеру телефону **********
Продаю власне авто.Обслугоговував тільки оригінальними запчастинами та матеріалами .Всі функції працюють.Кузов в рідній фарбі. Все скло рідне.Дно ціле без іржі та пошкоджень .Є орігінальний заводський фаркоп.Майданчикам з продажу прошу не турбувати.Торг біля автомобіля.
Хороший стан пригнаний з Німеччини
Куплений у офіційного дилера в Києві 27.01.2012 року. В автомобілі є всі функції для повного комфорту: - круїз контроль, - датчики дощу, - 2х зонний клімат, - підігрів сидінь, - шкіряний салон, (у відмінному стані) - люк, - електропривід дзеркал, сидінь, - камера заднього огляду, - передній/задній парктроніки. Також замінено штатну аудіосистему на якісну JBL, підсилювач та саб (варість 3к дол). Зроблено шумо- та віброізоляцію салону Встановлений газ, витрати - 13л/газу на 100 км. Нова літня гума - UNIROYAL, +комплект зимової Крайні 4 роки обслуговував на офіційному сервісі Хонда ДМІ, Київ. Готовий відвідати будь-яку станцію за ваш рахунок. На всі інші питання відповім по телефону. Майданчики прошу не турбувати.
Продаю Honda Faze 250 — чудовий максі-скутер для міста з витратою палива 3,5–4 л на сотню; технічно все справне, є деякі нюанси щодо пластикових деталей, які видно на фото. З додаткового обладнання встановлено: підігрів ручок OXFORD, сигналізація з зворотним зв'язком на брелоку, а також датчик сліпих зон, що дуже зручно. Пробіг 53 993 км З усіх питань (додаткові фото/відео) за номером Телефонуйте будь ласка на (Viber. WhatsApp,Telegram), не маю змоги приймати дзвінки на мобільний
Авто від власника, не Америка, офіційна, без дтп, обслужена, ГБО. Більше інф. телефоном.
Продам авто в гарному технічному стані. Повна комплектація. Двигун (MHEV). Клімат контроль, круїз контроль, мультимедійний руль, підігрів сидінь передніх, 4 склопідйомника, електрорегулювання дзеркал, камера заднього виду, парктронік, автозапуск двигуна з пульта сигналізації, подушки безпеки, два комплекта резини Michelin (зима, літо). Більше інформації по телефону.
Фактично перший власник. Із допів стоїть друга траверса, скло v-stream, додаткове світло, підлокітники, підсилювач центральної кофри. Пробіг реальний. Готовий до будь яких перевірок. Вкладень не потребує, сів та поїхав.
Продам Honda CB 125 e GLH125SHC 2011року випуску. Мотоцикл в хорошому стані, повністю технічно справний та обслужений, все працює без зауважень. Поршнева 150сс. З документами все в порядку, я власник. Є додатково деякі запчастини/розхідники. Детальніше по тел.
Офіційне авто придбане в Україні в кінці 2011р. 2-Власник.Авто в гарному стані 2011 рік Європа , двигун 2,4 працює добре, коробка перемикає без пинків .Максимальна комплектація.Пишіть Telegram. Перекупам не турбувати! Торг біля автівки!!!
Продам власний автомобіль Honda CR-V 2011 року (рестайлінг III покоління). Шукаєте надійне, просторе та невибагливе авто? Це саме той варіант. Машина з найкращим у лінійці двигуном 2.4 л, який має чудову динаміку та великий ресурс. Основні характеристики: • Рік випуску: 2011 • Двигун: 2.4 л (бензин) — працює чітко, рівно, дуже жвавий. • Привід: Передній (економічніший в обслуговуванні та витраті пального, ніж повний). • Пробіг: 208 тис. км (оригінальний, для цього двигуна це чудовий робочий вік). Стан та нюанси (чесно, як є): Авто пригнане з США з мінімальними пошкодженнями, безпека ціла. Наразі по машині є кілька косметичних моментів, які враховані у вартості й на які я готовий зробити адекватну знижку: 1. Лобове скло: Є тріщина (бажано замінити або залишити так, огляду не заважає). 2. Лакофарбове покриття: На передніх дверцятах є пошкодження ЛФП (питання вирішується звичайним поліруванням, метал цілий). 3. Передня фара: Рідна, не мінялася, має акуратну пайку (герметична, працює відмінно). Салон у збереженому та охайному стані. Технічно автомобіль повністю на ходу, двигун та коробка передач працюють без нарікань. Чудовий варіант для тих, хто хоче отримати живу Хонду за приємною ціною і за бажанням довести косметику до ідеалу під себе. Продаж тільки з повним переоформленням на нового власника. Аргументований торг присутній біля капота. Телефонуйте, відповім на всі запитання!
на номер телефону, напишіть вайбер
