- 59 тис. км
- Нові Санжари
- Бензин, 1520 см³
- Не вказано
Мот дуже в гарному стані, з документами порядок, інші питання по телефону
Мот дуже в гарному стані, з документами порядок, інші питання по телефону
Зареєстрована на мене, переоформлення. Активно ним займався в 22-23 роках під час відпусток, зараз нема ні часу, ні натхнення Спеки: - Низ - D15B2 - ГБЦ - D15B7 - Впускний тракт - нульвик + труба китайський Mishimoto - Блок управління - OBD 1, повний інжектор - Відсічка 7к обертів - Регульована шестерня розпредвалу ГРМ - Випускна трасса на трубі 51 мм, банка - нерж, не прямоток - КПП - 5 ст, диференціал відкритий, зближені пари в 1,2,3 передачах - Рульова рейка - суха, реставрована - Койловери з регулюванням переднадтягу пружини - Майже всі сайлентблоки поліуретан - Передній стабілізатор товстий - Передні верхні важелі з регулюванням розвалу (Геращенко) - Задні верхні важелі з регулюванням розвалу (Megan racing) - Передні гальма - диск/вент - Задні гальма - диск - Губа передня - Задня полка - Червона бленда на задніх ліхтарях - Диски - аналог Volk TE37, R15 - Полуслік дощовий GC Racing - Розпорка задніх стаканів - Розпорка задніх нижніх важелів - Водійський ковш (знято з матриці Bride LowMax, обтягнутий поролоном і тканиною своїми силами), комплектом віддам напівковш водійський від Type-R - Пасажирський напівковш від Type-R - Ремені безпеки 4х точкові - Кермо - замш з виносом 70 мм - Проставка керма 100 мм - АКБ в салоні за пасажиром - Вимикач маси в салоні - Виносний тахометр - Виносний датчик температури ОЖ - Задній диван відсутній Актуальний стан (проблемні питання): - Дує систему ОЖ та давлять картері гази в сапун - Заміна кульових опор - Заміна вимикача масси - Відсутній АКБ Авто на умовному ходу Також за +800$ віддам повний комплект VTEC від D16Y8 (ГБЦ, трамблер, впуск, рампа, форси, клапан VTEC, блок управління), задні важелі з дисковими гальмами, розібраний D14, ще одна КПП та купа інших запчастин
Продам скутер Honda Tact 16 В гарному стані та вчасно обслужений Є кік стартер та електро стартер все працює. Є деталі по пластику але не критичні. Амортизатор сухий, світло робить, оберти тримає, 400км назад замінена поршнева система,деталі по телефону.
Продається неймовірно харизматичне авто,висувні фари,відмінна керованість при вражаючому комфорті,кліренс 160 мм,,незалежна підвіска спереду і позаду,дискові гальма ,інжекторний економічний атмосферний двигун з феноменальним ресурсом ,відмінні і зносостійкі матеріали салону. Дзвоніть,пишіть,дамо відповіді на всі питання стосовно цього оригінального автомобіля.
Авто у гарному стані. Харчування по телефону
За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном
авто на полном ходу , заменены шрусы внутренние и наружные ,заменены шаровые . двигатель 2.0 л огонь , масло не берет .коробка в норме 5 ти ступка .4 эл. стеклоподъемнтка , установлен газ 2 поколение ( не вписан ) документы нормальные ,могу снять с учета ,или выписать доверенность.требуется сварочные работу (арки ) Рассмотрю варианты обмена на ваше авто с моей доплатой.
Авто технічно справне (мотор в доброму стані , 5000км назад перебиралась ГБЦ). Окрім кузова ще розірваний правий заспокоювач керма (реактивна тяга ) і погунло балку перемикання передач... За додатковими питаннями звертайтесь по телефону ) Машина на документах , переоформляється
Cr-x 2покоління. По техніці немає зауважень. Кузов треба робити. Купував під відновлення, нажаль немає часу і вільних коштів під гарний проект. Стоять кайловери, гідро ручник, ковш, зроблен карказ безпеки, і розпорка під капотом. Мотор b16a.
Я власник с 2008р.мот брал с пробегом 45т.мот приїхав з японіі. Пробіг честний, бо простояв 8років в теплому гаражі!!! Фарба дуже гарна, все завісет від освітлення. Дтп и поломок не було. Все рідне. Після повного обслуговування.Богато тюнінгу кіріякін, доп світло, нічна подсвітка по колу, лобове з фірткою. Резина та акум нові. В комплектаціі круіз та пневма. Встановлена сігналізація з зворотнім зв'язко та магнитола під дискі та флешку. Та ще щось вже и не пом'ятаю. По телефону можно обсудіть. Мото не вбивав.мот в доброму стані. Три кюча и орігінальний інструмент в коробці и мануал е.Покупцю торг до победи. Інше по телефону або при зустрічи. Терміново.
Хонда Шадов 1989 Объем 1100 куб. Мото не ,,курочений кулибинами,, С переди еще Американская резина. Все жидкости заменены Гидравлическое сцепление. Ничего делать не нужно, сел и катайся.Пробег не скручен. Поменяны все жидкости , сальники и пыльники передней вилки , масло в моторк и мосту. Новый АКБ куплен в этом году.Оригинальные грипсы отдам в подарок.Задняя резина новаяИталянские документи - бриф имееться ( байк не ворованый)
Не бит, не крашен, в гонках не участвовал. Ездила девочка. Валит адски, кузов ок, салон комплектный.
Civic 1989 року, комплектація Race Edition. Мотор: 1,6 170 сил/180 моменту. коротка КПП з парою 4,4. Підвіска: койловери, розвальні ричаги, ШС, стабілізатори 22/18 від інтегри. Гальма: дискові по колу 260/240, армовані магістралі, РТУ Wildwood. Кермування: ЕУР + коротка рейка на 2,8 оберти. Салон: 2 ковші Bimarco, ремені ОМР, гідроручник. Комфорт/безпека: ABS, ESP, контроль сліпих зон, утримання в смузі, активний круїз-контроль, 2-зонний клімат-контроль НІКОЛИ не встановлювалися. Без дурних запитань, так за ці гроші ви можете купити 2 ланоса або 3 ваза...або 1 сивик. Обмін можливий... тільки на гроші. Машина небита, нефарбована, в перегонах участі не брала. Їздив дідусь, тільки в гарну погоду і тільки по хліб.
