- 280 тис. км
- Березівка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Всі питання по телефону.
Всі питання по телефону.
В продажі свій власний авто Honda Stream i-vtec 7 міст. 2001 року.Двигун 2.0 Газ/Бенз. Газ евро4. Коробка механічна Ходова частина в нормі.Резина в доброму стані. Комплектація:Гідропідсилювач,Кондиціонер, 4 Склопідіймачі,Підігрів заднього скла,Люк,Гарна музика в машині,Регулювання зеркал та підігрів і так далі… Повне переоформлення Авто обслуговував Всі питання по телефону або в лс Розглядаю варіанти обміну з моєї доплатою або вашою на друге авто або мото техніку. Трейд ін
Продам надійний та місткий сімейний мінівен. Автомобіль у хорошому стані для своїх років, щодня на ходу. Двигун 2.0 працює відмінно, автомат перемикає плавно без ривків. Встановлено ГБО, що робить експлуатацію економічною.
Продаєтья "НАША сімейна ЛАСТОЧКА" 7 місна. Наше родинне авто на якому ми нажаль за 5 років проїхали леше 10 тис км. Все що ми змогли то і зробили є повний перелік робіт бо робили леше для себе на постійно............Но війна внесла корективи. Ми за кордоном Автівка стоїть тому і продаєм. Нажаль але нам потрібно іі продати хотілося добрим людям. Але ціна остаточна і змін не буде мінімальна на руки 3500 дол. До неіі в комплекі ( зимова відмінна шипована резина). Автівка повністю на ходу все що потрібно поміняли 2025 році ( ремні, сальники, шарові, тормоза, всі рідини, аркри лонжерони замінені та реставровані ). Газ працює : вписаний в автівку. Сіли і поїхали. Звісно ....корозія є згідно віку но на ціну то все не вплине. Подумайте :приїджайте,купуйте. На місті є мій представник ( тесть) все покаже. Локація автівки. м. Вінниця +********** (sms) Звісно хто не "мотатиме нерви" подаруєм 100 дол на бензин, хто буде намагатись спускати ціну накидаєм по сотні за кожний новий виток торгу!! Гарного та вдалих покупок. з повагою Сімʼя.
деталі по телефону
Машина на ходу, в гарному стані, є недоліки по кузову(рижики), але їх не багато. Автомобіль використовувався для сім?ї, повністю доглянутий, що в салоні, що по технічному стану. По більшим питанням дзвоніть!
авто в хорошому тех. стані.двигун і АКПП без нарікань.автомат (Aisin) перемикає плавно,своєчасна заміна масел і фільтрів.чесний пробіг.АКБ 2 роки.днище оброблено,люк не тече.газ 4 покоління.два ключі. двигун К20А один з найкращих хондовських двигунів.світло LED.торг біля капота.
Продаю просторий та функціональний мінівен, ідеальний варіант для великої родини або дальніх поїздок. Автомобіль повністю укомплектований для комфортної експлуатації. Основні характеристики та переваги: Місткість: Повноцінний 7-місний , просторий салон, який легко трансформується під ваші потреби. Економічність: Встановлено ГБО (газ/бензин), що дозволяє суттєво економити на пальному. Комфорт: Робочий люк (додає світла та свіжого повітря в салоні) та сучасна мультимедійна система. Безпека та зручність: Встановлена камера заднього виду (паркування без проблем) та центральний замок. Автоматична коробка передач, забезпечить задоволення від керування, як на дальні дистанції, так і в міському трафіку. Авто 2003 року, доглянуте, технічно справне. Кожен день, експлуатується. Салон чистий, не прокурений.
Авто повністю в справному стані. Трішки є нюанси по кузові(лак підняло) Всі деталі по телефону
