- 421 тис. км
- Вільнянськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.35 л.
- Ручна / Механіка
Ходова пересипана місяць тому, мотор не димить, кпп включаеться чітко, є нюанси по кузову. Всі моменти по авто розповім в любому месенджеру за номером телефону.
Ходова пересипана місяць тому, мотор не димить, кпп включаеться чітко, є нюанси по кузову. Всі моменти по авто розповім в любому месенджеру за номером телефону.
Авто пригнане з Америки, перша регістрація на Україні. Заміна правої задньої двері на оригінал.Авто варте уваги,стан ідеальний,є багато функцій для комфортної їзди,хто купить буде дуже задоволений
Офіційний великий, квадратний та місткий, восьмимісний сімейний повнопривідний кросовер з потужним двигуном V6. Дуже добрий кандидат на роль універсального автомобіля на всі випадки життя. В автомобілі все працює, пройдено ТО на 160 тис. Встановлено, але воно відключено газове обладнання голландської компанії PRINS, нема балону. Є два підкраси (двері багажника і крило). Як кажуть сів та поїхав. Бокс не продається. Обмін на Honda Pilot, Passport, Akura MDX.
Повністю на ходу, є моменти по кузову.
авто в гарному стані, пробіг підтверджений, з 2020 року в одних руках, мінімальні пошкодження по задній ляді, єкономічна, надійна , по техниці без зауважень, резина всесезонна
10 років в одній родині, приїхала з Одеси - там була куплена у офіційного дилера. Пробіг оригінальний 182 тисячі км, нічого не крутилось - думаю має підтягнутись історія пробігу з макфорта - обслуговувалась на дилері до 2022 року включно. По обслуговуванню - тільки оригінал чи якісні замінники. В цілому мало, що ломалось за цей час - частіше просто їздила від ТО до ТО. За останні 15 тисяч було замінено подушки двигуна, АКБ, ГРМ, лямбда та передні колодки. Наразі нагальних робіт по ремонту не потребує - заводиться без проблем в будь-яку погоду, їздить з кайфом, довезе будь куди. Масло не жере, заливаю синтетику 5w30. Може щось дріб?язкове на сто піднявши можна знайти, але з загалом стан дуже збереженої машини. По кузову знизу все живе без якихось проблем. Ззовні - фарбувалась частково, без криміналу, але кілька разів притирались до неї на парковці. Все скло рідне, без серйозних дтп. Були доопрацювання за час експлуатації - до встановлено оригінальне кермо з деревом та ручку КПП. Було привезено з-за кордону оригінальний комплект Modulo - передній та задній бампери, накладки на пороги. В комплекті можу віддати майже нові занижені пружини H&R -30мм - приклад як на них виглядає на останніх фото з багатоспицевими дисками R19 (продаж без них - на зимових r17). Також віддам дві ідеальні ГБЦ, що були в зіп колись куплені. Або продасте, або нехай чекають свого часу. А так - шикарний лайнер на постійному повному приводі та з запасом потужності. Від їзди отримуєш задоволення + дуже класна акустика Bose на 12 динаміків та саб + встановлен емулятор з блютус, аукс, юсб. З того, що зроблю найближчим часом, або до цього можу уступить - 1. заміна масла 2. було видалено кати - треба прошити, щоб розхід став нормальним. 3. стоїть рестовий салон з вентиляцією - треба підключити, зараз тільки підігрів і через іншу фішку не працює пам?ять - фішки та нові кнопки лежать в машині - немає електрика, щоб зробив. Дзвоніть, хотілось ще багато написати, але ліміт.
Продам свое авто в гарному стані. Без торга!!!
Продам свій власний авто,володію 4 роки ,за цей час замінено мною рульові наконечники оригінал ,тормозні диски та колодки АТЕ в коло ,після заміни проїхали не більше 4000 км .Також замінені всі рідини згідно з регламенту ,включно з мастилом у коробці . Також робилося регулювання клапанів ,у офіційного дилера .Передні фари у бронеплівці,та встановлені якісні led лампы (AMS) .Авто затоново вкруг з лобовом склом якісною плівкою . На авто встановлено передній та задній бампер Modulo ,також є в наявності новий сплітер до переднього бамперу .Led задні стопи Spirior .Диски R18 Niche та літня гума 2025 року Michelin Prymacy 5 .Також є комплект рідних дисків с зимовою гумою.Більш детальна інформація по телефону.
Автомобіль від власника Переглянути можливо за адресою Запоріжжя бул.Вінтера 7Б Автокомплекс Кераміст (keramist_auto) До Вашої уваги Honda Accord 8 у гарному стані! Надійний дизельний двигун 2.2 у парі з 6 ступеневою механічною коробкою передач ! Розхід до 7 літрів у місті! Вкладень не потребує! Комплектація : круїз контроль, клімат контроль,мультикермо, сервокермо, датчик світла та дощу, ксенон, бортовий компьютер та інше!
Кондиціонер, круиз контроль, датчик світла и тиску колес, камера заднього виду, диски R15 (високопрофільна резина), зимова гума. АБС, EBD, ESP.газовая хонда автомат расход 700 грн на 250 км (дуже економічний автомобіль))
надійне авто з малою витратою палива -5 літр. місто .максимальна комплектація : камера заднього виду, рух по полосах, клімат, диски, адаптивний круїз,ходові вогні,лед туманкі,hands free,та інше.повностью обслужена ( замінені свічки, та інше), зимня гума.
Продаю своє авто.Я в техпаспорті(не брат не сват не жінка)Володію ним з 22.08.2023 Авто в ідеальному стані Пробіг рідний і це легко перевірити по історії та чекам в моєму телефоні з ОККО В Америці був не сильний удар.Дуже прискіпливо підбирав з професіоналами при покупці.Більшість деталей рідні,подушки не спрацьовували взагалі.Фари,підсилювач бампера,телевізор,радіатор та капот замінені на оригінальні.В моторному відсіку всі деталі не затронуті.Лонжерони не затронуті.Бампер тайвань.Це легко перевірити по vin коду та при огляді. Ходова вся рідна в ідеальному стані.Мінялись тільки колодки Салон в ідеальному стані.Шкіряні чохли,під ними сидіння як нові.Підлокітники теж обшиті шкірою.Зроблено відразу по приїзду з Америки Двигун та варіатор в ідеальному стані. Є незначні пошкодження по бамперам. Масло в двигуні мінялось через 7-8 тис км Масло та два фільтра в варіаторі мінялись 34 тис км тому( є чеки)Клапана регулювались на 65 тис км Є сервісна книга з усіма записами обслуговування Дзвоніть відповім на всі питання
Авто в ідеальному стані зроблено повне ТО з заміною масла в Акпп та акамуляторна батарея. Відновлено виключно новими запчастинами є фото ремонту за потреби скину ( замінена вся ходова,лонжерони не тягнулись і не рихтувались) готовий до перевірки на любому Вашему СТО) Нові ковані облегшані колісні диски Заводський автозапуск двигана з ключа Підігрів сидінь та всі асистенти керування не плутайте з комплектацією sport. Додатково встановлений оригінальний заводський обвіс Honda ( не Китай коштує 1700$ впевнений більше нема такого)
По кузову є нюанси, потрібно робити пороги, новий акумулятор, гума хороша, салон у хорошому стані, хороша комплектація, клімат працює, музика хороша. світло ксенон, страховка є.
