- 98 тис. км
- Львів
- Бензин, 1800 см³
- Не вказано
Всі знають що це за техніка. Берем любим і катаєм. Мирного неба і рівних доріг всім.
Все вчасно обслуговувалось.Двигун,коробка без зауважень.Ходова перебрана вся повністю,два ключі,два комплекти ковриків.Пічка гріє,кондиціонер холодить.Електроніка працює все повністю. В салоні не курили.Добрий торг,навіть по телефону.
Авто в дуже гарному стані, досить економний, повний привід, надійний мотор - 2.2 дизель. Повністю обслужений, всі ТО прохив вчасно, працює все до найменшої лампочки, не фарбований, не битий, оригінальний пробіг. Чистий ідеальний салон, в атомобілі не курили. Мотор, коробка, ходова в ідеальному стані. Автоматичне перемикання дальньнього-ближнього світла, два ключі. Детальніше по телефону.
Продається дуже економне,нове,гібридне авто у максимальній комплектації Touring на повному приводі.Все відновлено по оригіналу,шкіряний салон,підігрів руля,преміальна акустична система BOSE.Дуже гарний колір.
Автомобіль на повному ходу, їздить кожного дня. По лакофарбі є нюанси, але виглядає дуже добре. Економна по використанню бензину, елекролюк, електросклопідйомники все працює. До машини додається два комплекти титанів з літньою та зимовою резиною. Деталі за номером телефону
Максимальна комплектація з дістроніком, датчик світла, датчик дощу, вебасто, панорама, шкіра і т.д. Доглянуте авто. В рідній фарбі, наявна сервісна книжка, оригінальний пробіг, накладки на пороги, спойлер, накладки на бампера, тонована по колу. Робити нічого не потрібно,
японець. я 2й власник з 2010року(15 років).в машині абсолютно все працює. встановлено ГБО 4покоління, вписане в техпаспорт. автомагнітола Gazer/ камера заднього виду. дно оброблене антикором .ксенон.
Автомобіль пригнаний з США, машина в хорошому технічному стані. Всі мастила замінені, зимова резина в комплекті.
Продаю власне авто. Я другий власник в Україні. Пригнане з Канади. Були незначні пошкодження правої сторони (навісні деталі), всі ремонтні роботи робили для себе, не на продаж. Civic доглянутий і готовий дарувати драйв щодня. - Яскравий синій колір — ловить погляди - Динамічний та економний двигун - Комфортний салон - Легкосплавні диски — 2 комплекти (+зимова резина) - В комплекті 2 ключа - Дистанційний запуск двигуна - ідеально зимою - Ідеально підходить як для міста, так і для траси Авто в чудовому стані, після повного ТО коробки та мотору, без зайвих вкладень — сів і поїхав. Ціна адекватна ринку. Торг — біля авто. Перекупів прохання не турбувати.
Холодновідка Потребує рихтовки капота, заміни лівого переднього крила і дверки, стапельних робіт в районі передньої лівої стійки, ремонту передньої ходової частини
Автомобіль пригнаний з Європи в гарній комплектації, повна історія експлуатації та обслуговування у Швеції. Авто повністю в обслуженому стані, вкладень не потребує, все що необхідно замінено. Перший власник в Україні.
Продам Honda Civic у хорошому технічному стані. Авто доглянуте, повністю на ходу, без зайвих вкладень. Двигун працює рівно, підвіска без сторонніх звуків. Салон охайний, авто використовувалось бережно. Готове до експлуатації в зимовий період. Документи в порядку, переоформлення обовʼязкове Встановлене ГБО (економна їзда) Тонування Нова зимова резина, їй лише 2 місяці 2 комплекти ковриків (зима + літо)
Акорд у відмінному стані, із салону виїхала у грудні 2009, у максимальній комплектації, скла всі рідні, два ключі. Чи не майданчик, не перекуп. Без обміну та помічників. Клімат-контроль, датчики світла/дощу, підігрів сидінь, електро/підігрів дзеркал, круїз-контроль, докладне сидіння Авто офіціал. Всі стекла, світлотехніка, деталі кузова – заводські. Сервісна книга, посібник з експлуатації, ключі в наявності. Килимки салону, багажника оригінал. Кузов у заводській фарбі. Диски всі оригінал (не варені/не катані), запаска не ставилася ніколи. Зовнішній вигляд авто відповідає новому. Усі вузли та агрегати працюють без зауважень. Тюнінгу немає! Нічого не вибито, не заглушено, CHECK немає. Паливо - 95 Pulls, Рідини (масло, гальмівна, антифриз) - все HONDA. Газа ніколи не було. Витрата палива: місто 8-12 л., траса – 6-8 л. Клімат працює ідеально. Салон чистий і доглянутий, не курив ніхто, не їдять, без запахів. Якщо дорого – не дзвоніть! Торг доречний, але адекватний! На запитання відповім по телефону
З машиною ВСЕ ГАРАЗД, продеється в звя'зку з непотрібністю, так як власник військовослужбовець. БОНУС-додатковий комплект дисків з зимовою резиною в хорошому стані.
Продам автомобіль в ідеальному стані. Автомобіль з США з мінімальними пошкодженнями переднього бамперу. Купувався автомобіль для себе
