- 117 тис. км
- Одеса
- Бензин, 3.47 л.
- Автомат
Машина в хорошому стані. Все працює чудово. Пишіть дзвоніть усі подробиці по телефону.
Машина в хорошому стані. Все працює чудово. Пишіть дзвоніть усі подробиці по телефону.
Потужний та надійний позашляховик в гарній комплектації! Має надійний бензиновий двигун та автоматичну коробку перемикань.Ідеально підходить під усі ситуації на дорозі. 8 місць Повний привід. Своєчасне обслуговування. Вкладень не потребує. - шкіряний салон - клімат-контроль - повний електропакет - підігрів дзеркал - підігрів сидінь - камера заднього виду - підсилювач керма - бортовий компютер - круїз контроль - імобілайзер - Abs - Airbag І багато іншого Є відео огляд Можливий продаж у кредит або лізінг
Продаю чудовий автомобіль! В моїй власності трохи менше двох років. Замінено масло в коробці та всі інші рідини. Масло двигуна міняється кожні 7500 км. Встановлено дорогу та потужну андроїд магнітолу, передні та задні парктронік, датчики сліпих зон! Рідна магнітола також є. Є невелика вмятина на задньому бампері, по низу лобового скла тріщина!
Велика і надійна як Land Cruiser 200, витрати палива - як у компактного кросовера (траса 7,5, місто 9-10), преміальний дизайн кузова, в який неможливо не закохатись, динаміка, гігантський дорожній просвіт, висока якість матеріалів, адже це Хонда, висока якість збірки, адже це Японія, неубиваєма коробка передач, гігантський об`єм багажника, величезний простір салону, низька вартість обслуговування, безвідмовні гальма, найкраща в класі керованість, а ціна для такого автомобіля - просто смішна. На автомобілі їздила дружина, причина продажу - перейшла на ще більшу машинку^)))
Максимальна комплектація ELITE, 7 місць, 9-ст акпп, повний привід, Start/Stop, диски R20, автозапуск з ключа, 2 ключа, безключовий доступ, панорама, підігрів та вентиляція сидінь, підігрів керма, сліпі зони, парктроніки позаду та спереду, камера заднього огляду, відеореєстратор, лед фари, автосвітло, дістронік, адаптивний круїз, утримання в полосі, система запобігання зіткнення, контроль тиску шин, навігація, сенсорний екран, технічний стан та салон в ідеальному стані, дуже комфортний автомобіль, єдиний власник в Україні
Pilot у максимальній комплектації ELITE , купував для себе у 2021 році у США з пошкодженням- «після пожежі», замінив пластиковий підкрильник, накладку на двері,бокове дзеркало та фарбоване крило, капот та дверка, безпека ціла, замінені масла у роздатці , задньому мості та двигуні,заміна ГРМ, замінено АКБ у березні 2025р,9ти ступінчаста АКП,надійний 3.5V6. Встановлено газове обладнання 5 покоління (30% бензин та 70% газ),витрата палива 9-10 л траса та 13-15 л місто. 2 ключа.Підрульові перемикачі передач, автоматичне дальнє світло, датчик дощу, адаптивний круїз контроль, дистронік з функцією гальмування, утримання у смузі з підрулюванням,попередження при перехресному русі ззаду,дистанційний запуск ,двигуна датчик мертвих зон,стельовий монітор для пасажирів заднього ряду,кермо з підігрівом, вентиляція передніх сидінь, підігрів передніх та задніх сидінь.шини встановлені вищі 255/55 R20 як зимові так і літні- (були 245/50r20)підвіска стала м?якшою,кліренс став вищим на 23 мм,тоновані задні ліхтарі, передні фари у бронеплівці, захист двигуна «кольчуга»
Сімейний, комфортний і просторий автомобіль, у відмінному технічному стані, повністю обслужений і доглянутий. Європейська версія з потужним і надійним 3.0 V6 двигуном. Комплектація Elite - AWD, шкіра, вентиляція та підігрів сидінь, 3-зонний клімат, люк, навігація, камера, Honda Sensing, 3 ряди сидінь. Автомобілем дуже задоволений, особливо в далеких сімейних поїздках. Розповім про авто та досвід більш детально по телефону :)
Продам авто після ДТП під відновлення. До аварії авто було в хорошому технічному стані та чистою історією. Я один власник в Україні. По машині робилось все що потрібно, згідно регламенту. на 160 тис. км. замінений ГРМ 2016 HONDA PILOT TOURING, 8 місць, люк, телевізор, автозапуск. Пробіг: 165 тис.км. Масла, фільтра, ГРМ замінено 500 км до ДТП Двигун 3.5 бензин(газ ніколи не стояв), привід передній. Коробка 9 ступка ZF звичайний гідротрансформатор. Розгляну варінти обміну.
Машина для великої сімї все працює ідеально. Обслуговувалась у хороших спеціалістів у повній мірі і вчасно.Двигун V6 - Є ЄКО режим що значно економить пальне -передній привід-- економна для обєму -3.5 л. Швидка та дуже енергійна + величезний просторий багажник + 7 місць +пробіг оригінальний + комплект зимової гуми \один сезон\ + нові килимки + люк + дистанційний запуск+ 2-х зонний клімат контроль+ підігрів сидінь+вентиляція сидінь+ відео камера заднього ходу 3 проекції + відео камера сліпої зони з правої сторони \бардюри\ +автоматичне відкривання і закривання багажника +величезний сенсорний дисплей + навігація + чорний шкіряний салон+ подушки безпеки повністю відновлені+ двигун працює як часи-масла не бере +++друга машина у сімї. В серпні 25го року відновлена вся ходова включно з пер. амортизаторами.. Авто зроблене для себе. Витрачати час і фінанси на машину не потрібно.Кожна кнопка-агригати- двигун все працює ідеально. ЦЕ Крайня ціна на автомобіль без торгу. ДЗВОНІТЬ НА ТЕЛЕФОН. НА ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ ВІДПОВІДАЮ.
Хороший та надійний сімейний автомобіль на повному приводі, який не підведе при будь яких погодних умовах, прохідний та комфортний. Повністю відновлена безпека Роман
Купляв для себе. Ремонтувався на Хонда Сервіс. Повністю обслужений. Ремені, ролики, форсунки, свічки, фільтра, масла…. Вся історія на сервісі в Хонда. Встановлене ГБО. Цікавий обмін на свіже авто 2022-2025 р. в.
Хонда Пілот. Xonda Pilot. Продам свій автомобіль. Двигун 3,5. АКПП 9 ступенів. Витрата палива просто дивовижна. траса 8-9. місто 9-11. Автомобіль після ТО на сервіс Хонді. Вкладень не вимагає. Чохли спецзамовлення MW BROTHERS. Великий екран з GPS та Google. 8 місць. Величезний багажник. Музика XONDA ULTIMAYE AUDIO. Підігрів сидінь. Бічні камери. І інші навороти. Додатково встановлено сигналізація на 2000 $ (з окремими мізками автомобіля, викрасти неможливо від слова взагалі) Нагнана з мінімальними пошкодженнями. Є фото підтвердження! Телефонуйте, ставте запитання. питайте. ТЕРМІНОВОСТІ У ПРОДАЖІ НЕМАЄ! ПРОДАЮ НЕ ПОСПІШНО!!! ВІД АВТОМОБІЛЯ НЕ ПОБУТАЮ!!! Усім мирне небо!
