- 3 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин
- Робот
30.08.2024 перша реєстрація Бережна експлуатація перший власник мото офіційний сервісна книга 2 ключі гума METZELLER красивий червоний колір стан нового Дніпро район Каравана
Продам свое авто, машина в гарному стані, обслуговувалися вчасно.
Продам економне, надійне та комфортне авто, придбане в Україні. Машина в хорошому стані, хороша комплектація – є клімат контроль, електропідсилювач керма,підігрів заднього скла та дзеркал, електрорегулювання дзеркал, задні та передні парктроніки. Машина дуже економна розхід місто – до 6 л, траса 5,5 л. Авто дуже містке, наявність magic seats допоможе при перевезенні будь-яких вантажів. Машина на легко сплавних дисках R15 з хорошою резиною. По кузову присутні невеличкі сколи, на експлуатацію не впливають. Є незначні моменти по ЛФП кузова та поблизу люка бензобака на фото видно. Ще одним плюсом є те, що авто дуже доступне в обслуговуванні. Автомобілем залишитесь задоволені. Причина продажу - придбання іншого авто. Тільки з повним переоформленням. Телефонуйте, пишіть у Viber. Розумний торг біля авто.
Дбайлива експлуатація, всі ТО вчасно, третя машина в сім'ї, виїжджає рідко, гаражне зберігання, можу бути не на зв'язку, телефонуйте ********** Андрій.
Характеристики та опції: Рік: 2007 Двигун: 1.8 бензин Коробка: робот Пробіг: 285т.км 4 склопідіймачі Мультикермо Панорамний дах Підігрів передніх сидінь Хороша мультимедійна система Комфортний та просторий салон Адреса: Пісочин, вул. Валківська 1 | Харків Тел. автомайданчика: ********** Тел. автовикупу: **********
Зручне маленьке авто. Я перша власниця в Україні, пригнали з Швейцарії. Ззаду дуже зручно можна підіймати 1, 2 чи 3 сидіння, щоб розмістити щось габаритне (див. фото). Я дуже задоволена роками з цією машинкою. Продаю, бо в сімʼї є друга машина і потреби в цій наразі немає.
Автомобіль дружини в гарному стані, як технічно так і візуально, обслуговується за регламентом на офіційному дилері Honda «Арія Моторс», є акти про виконання робіт. Багато чого робили по автомобілю, в тому числі ремонтували робот, при кожній заміні масла виконується адаптація робота, відповідно коробка працює добре, ресурс щеплення більше 60%. Приємна, шустра машинка, досить впевнено керується з хорошими тормозами. Стоїть якісна німецька резина з великим ресурсом. Приємний, гарно збережений велюровий салон. З нюансів це водійське дзерколо та задній бампер, видно на фото. Не великий торг на місці.
Продам офіційний автомобіль. Другий власник. Перша реєстрація авто - 2009 рік Автомобіль регулярно обслуговувався у офіційного дилера. Збережені усі рахунки. Два ключі. ?Усі вікна в авто оригінальні. ?Технічне обслуговування проведене на 310500 км. ?Чесний пробіг. ?Замінене масло у двигуні, 2 стійки стабілізатора, 2 ричаги. ?Акумулятор новий. Автомобіль без жодних проблем - сів та поїхав ? Продаж не терміновий. Автомайданчикам прохання не турбувати. Продаж за умови перереєстрації авто.
Продається сімейний автомобіль. Другий власник. В салоні мультимедіа на Android (камера заднього огляду, вбудований відеореєстратор, мультикермо). Салон - алькантара. Два комплекти гуми на дисках: літо - Toyo Proxes T1R 225/45/R17, оригінальні диски; зима - Dunlop Winter Sport 5 205/55/R16, литі диски. Фари - LED. Продаж у зв'язку з купівлею нового авто.
Продаю свою машину, в зв’язку з розширенням сімʼї, треба більша Повністю обслугована - грм, помпа, ролики, ремні, масло двигун, коробка, новий радіатор, катушки *зверніть увагу на бампер сбоку, незначні пошкодження (при парковці, новий колір в колір можна придбати) Встновлена андроід мультимедіа і камера заднього виду за 400$ Все працює рівно без нарікань, автомат не дьоргає, не пинає, перемикає плавно Хороша зимова гума в комплекті 17 ориг диски зі слідами експлуатації Невеликий торг біля капоту :) *зверніть увагу це робот, не автомат і не механіка, якщо не знаєте що таке робот, перед турбуванням почитайте😂 По косметиці незначні сліди експлуатації, а так машина - сіли поїхали Не гнила! як для машини якій багато років - ідеальній варіант=ціна Не втрачайте свій час і мій, якщо впевнені, приїзжайте дивіться - якщо біля машини ви дивуєтесь шо це робот а ви хотіли автомат, або шо колись в машині треба буде щось робить і обслуговувати її, і вона не з салону 🤔будемо ругатись, цінуйте свій час 🙏🏻 Дуже класно як для першої машини для жінки, дуже комфортне авто , ідеально підходить для того щоб привикнути до дороги і взагалі до комфортного авто
Дзвоніть
Продам свою машинку в добрі руки 😉 Машина повністю обслужена, економна, компактна, використовувалась бережно, вчасно обслуговувалась. Авто дуже зручне для щоденної їзди, паркування і подорожей. Більш детальна інформація по телефону. Можливий торг реальному клієнту.
Продам Honda Civic 2007 року випуску. Автомобіль оснащений надійним бензиновим двигуном 1.4 л та має пробіг 174 000 км. Машина у хорохому стані як візуально, так і технічно, вкладень не потребує. Основні технічні характеристики та стан: Двигун, коробка передач та ходова частина перебувають у доброму стані. Мотор не димить і не "троїть" (працює рівно). Ходова частина обслужена, нічого не стукає. Автомобіль не має жодної помилки в електроніці. Салон на чорному велюрі. Мультикермо. Клімат-контроль та працюючий кондиціонер. Дзеркала з підігрівом. Системи безпеки ABS та ESP. Протитуманні фари. Литі диски. Були незначні пошкодження на дверях. Ціна: 6 500$. Віктор **********
Надійний економний автомобіль Повна комплектація На впевненому ходу, є дрібні сліди використання на що буде знижка
Продаємо авто дружини, в сім'ї поповненя потрібна більша машина. Машинку купували у знайомої яка пригоняла її для себе з Німеччини в 2021 році, Попередньою власницею зроблено антикорозійна обробка днища. Дуже гарне, надійне та як виявилось і вмістке авто. За час нашого користування (два роки) не разу не підводила. На авто мінімальний пробіг як для її років підтверджений сервісною книгою (до 2019року є всі записи). Машинка дуже бодьора та маневрена. Автівка повністю обсулужена, після придбання замінили опори амортизаторів (опорні подушки та підшипники ), зробили підготовку до зими припідняли проставками, замінені рулові тяги, втулки стабілізаторів, задні салейнблоки та тормозні колодки, зроблено регулювання клапанів, замінені натяжний та обвідний ролик з ременями, масла замінені як в моторі так і в коробці передач (кожні 5-7 тисяч). Восени 2025 було зроблено ремонт рульової рейки. Автівка в рідній фарбі крім ляди на якій була притертість ми її підфарбували (при потребі надам фото до покраски), без дтп. Машинка має два комплекта коліс зима R16 та літо R17 (літо на гарних дорогих італійський дисках RVS). Авто варте вашої уваги. Продаж не спішний. Прохання перекупів та автоплощадки не турбувати. Дякую. Всім миру та спокою!
Про деталі пишіть на Viber +**********
Мотоцикл пригнаний з США. Я другий власник в Україні. Мотоцикл в чудовому технічному стані. Всі вузли обслужені — маятник, прогресія, рульова колонка, гальмівні супорти, відрегульовані клапана. Косметичний стан "поношений". Тріщіни і подряпини на пластику, вітровик тримається на стяжках. Додатково є цілий маленький вітровичок. Мотоцикл прожив яскраве життя і жодного разу мене не підводив. Передня підвіска Andreani. Задня Ohlins. Стоковий відреставрований задній амортизатор також є. Два комплекти обслуговуємих повітряних фільтрів Twin Air та K&N. Встановлено новий оригінальний літієвий акумулятор. Є повна історія обслуговування за час мого володіння.
Авто в доброму стані, повністю на ходу, не гнила. 10тис назад Було замінено цеп грм, диск зчеплення та щітки в електромоторах перемикання передач і вижимого блока. Що диск, що цеп в доброму стані, як виявилось, віддам з авто. Мотор масло не бере, їде добре. В авто є газ. Заміна масла була 5тис назад. Дуже добра керованість і зручний салон. Кондиціонер працює. Майже максимальна комплектація панорама-шкіра.
