- 153 тис. км
- Яворів
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані, нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Пробіг 153тис. Готовий до будь яких перевірок.
Автомобіль в хорошому стані, нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Пробіг 153тис. Готовий до будь яких перевірок.
Авто пригнане з Голандії. Відтоді в одних руках. Мотор працює добре, минулого року замінено свічки, задні гальмівні диски. Акумулятор Бош, два роки, зимою заводиться без питань. Присутні сліди використання. Є зимова резина та на на літо всесизонка. Встановили якісну магнітолу та задні динаміки. Середній розхід бензину 6-7 літрів. Перейшли на Zoe, цю продаємо. Тільки з переоформленням. Економне сімейне авто. Крісло для малюка в подарунок.
Авто в хорошому стані приганяв з Німеччини для батька . Авто обладнане форкопом і має комплект зимових коліс на стальних дисках. Тел.********** .********** .
Авто в хорошому стані , нічого робити не потрібно , без торгу пишіть в вайбер або телеграм .
Авто в дуже гарному стані.Не битий не мальований,реальний пробіг,реальному клієнту реальний торг за детальною інформацією дзвоніть на номер або пишіть га viber
Авто привезене з Німеччини. Розмитнене та готове до оформлення на нового власника. Стан дуже гарний як зовні так і в середині,салон як новий. Гарний колір який привертає увагу. Надійний та зручний автомобіль,просторий салон,все працює. Новий акумулятор. Сервісна книга підтверджує пробіг.
Продам Хонда джас 2006 року з двигуном 1.25 бензин, авто на кожен день, авто маневрені ,шустре і компактне та вмістке. По кузову гарно виглядає. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Продається HONDA JAZZ, 2005 р. 1.2 бензин. Надійне, економне, невибаглеве авто на кожен день, яке порадує власника маневриністю, впевненістю на дорозі, і великим салоном при скромних розмірах авто. Впевнено поконкурує зі своїми конкурентами Nissan Nout, Skoda Fabia, Ford Fiesta. Мій екземляр був придбаний мною в Литві, який прослужив мені шість років ні разу не підвівши. Мною було поставлено газову установку, фаркоп (хотя причипів і не бачив), чoхли на сидіння, підлокітник, нові коврики в салон та багажник. Має чесний пробіг 202 тис км. Вчасно все робив що було потрібно. Авто на ходу, без вкладень. Варте уваги.
авто технічно справне зауважень немає є нюанси по кузову задня кришка багажника я власник тільки переоформлення я перший власник продаж нетерміновий
