- 270 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3.5 л.
- Автомат
найповніша комплектація, можливий обмін на менший паркетник тойота, Хонда, нісан, хюндай, Проведено повне ТО із заміною ремінь ГРМ, ролики, натягувач, помпа, ремінь генератора, всі масла (двигун, АКПП, мости, роздатка), нові форсунки, все фільтра. Двигун звичайний атмосферник, олія не їсть взагалі, АКПП гідротрансформатор працює без стусанів і поштовхів, авто в ідеалі. Шановні авто бізнесмени прошу адекватно оцінювати свої авто на обмін. ТОРГ БІЛЯ АВТО
дуже добрий стан,все поміняно!нема ніяких стуків,ніяких потьоків заводиться з пів обирта!!!Семимісна!!!!
Друге авто в родині, в гарному технічному стані не потребує ніяких вкладень. Є деякі косметичні пошкодження бампера. Установлене дороге газове обладнання. Підігрів передніх і задніх сидінь Підкермові пелюстки Мультируль Круїз Камера Два комплекта резини R18 Пам?ять водійського сидіння Авто було куплене і обслуговувалось у офіційного дилера HONDA в Чернівцях. Є вся історія по авто.
********** Надя ********** Руслан
Продається 7- ми місне, шикарне, сімейне авто. Машна на газу 4- го покоління. Машина дійсно в гарному технічному та візуальному стані . Силовий агрегат (215 к.с.) працює тихо та стабільно, як на газу так і на бензині. Мотор потужний, досить надійний, практичний в експлуатації та обслуговуванні. Кузов машини обезшумлений, днище антикорозійно оброблене, все в гарному стані , без значних сколів,вмятин та подряпин. Ходова в повному порядку, а коробка автомат працює без всяких зауважень. Салон автомобіля дуже зручний та вмісткий, чистий і охайний ,а пластик живий та не подряпаний. Гума літня, на оригінальних легкосплавних дисках. Машина на передньому приводі , одним словом , зручна, висока ,сучасна та надійна. Дзвоніть деталі по телефону.для зсу непоганий торг
Додатково: капот в бронеплівці
Продам авто , офіційне 1 власник з салону . Зберігалась в гаражі , в ДТП не була . вся в рідній фарбі . Має невеликі сколи на передньому бампері від їзди по трасі. Нажаль є лише один ключ . Обслуговувалась вчасно . Детали за телефоном . Можливий не велийкий аргументований торг. Продаж не терміновий тому перупів просьба не турбувати.
Honda Accord 9-го покоління, офіційна я другий власник, два ключі, прибрані всі сколи по кузову покрита керамікою, повна комплектація (без навігації), клімат, двозонний, адаптивний круїз, датчики світла, дощу, підігрів всіх сидінь, памʼять сидіння водія, кнопка «старт- стоп» безключовий доступ, еко режим, дві камери, люк, шторки бокові та задня, автоматичне дальнє світло, парктроніки в круг, омивач фар, шкіряний салон не затасканий, зроблено ТО 3 тис. км. назад. Робив регулювання клапанів, заміну свічок запалювання та міняв акумулятор рік тому. Перевірка на СТО або будь яка інша вітається. На даний час робити по машині взагалі нічого не потрібно. Невеликий торг!
"Чистий" автомат (гідротрансформатор). Індивідуальний дизайн салону (оздоблений шкірою ската та карбоном). Комплектація ЕХ. 4-зонний клімат, всі сидіння з підігрівом, сабвуфер, 7 місць. Автомат перемикає чітко. Циліндри без задирів. Клімат працює. Авто розміщене на комісійному майданчику Черкаського авторинку.
Автомобіль повністю на ходу. Вкладень не потребує. Сів і поїхав. Усі питання по телефону. ?
В продажі авто японського виробництва. Бізнес клас всього за 3000$. АКПП 4 передач. Працює рівно без ринків та ривків. Масло замінено 3000 км тому. В моторі також масло замінялося 3000 км тому. По авто є незначні нюанси по салону по кожі а так все працює. Клімат контроль, люк (2 положення), круїз контроль, пам'ять сидінь та багато іншого чого не буде в авто за такі кошти. Газ бензин який працює. На гарних титанах, музика в круг. По кузову трохи є моментів. По ходовій ще походить, особисто нічого не робив. Розхід палива 8-9 газу по трасі. По місту 15 літрів газу на 100
Я перший власник в Україні, відмінний стан, 500 км тому замінено масло та фільтри, зимова та літня резина, встановлено газобалонне обладнання 15 тис км тому (ціною 2 тис. євро), захист двигуна та КПП,місяць тому пройдено газове ТО, розхід місто+ траса 14 літрів, по трасі розхід при швидкості 110 - 8 літрів, 8 місць, третій ряд реально повноцінний а не дитячий як в деяких кросоверах, повний привід, передмаксимальна комплектація, обгрунтований торг тільки у капота після огляду
Велика і надійна як Land Cruiser 200, витрати палива - як у компактного кросовера (траса 7,5, місто 9-10), преміальний дизайн кузова, в який неможливо не закохатись, динаміка, гігантський дорожній просвіт, висока якість матеріалів, адже це Хонда, висока якість збірки, адже це Японія, неубиваєма коробка передач, гігантський об`єм багажника, величезний простір салону, низька вартість обслуговування, безвідмовні гальма, найкраща в класі керованість, а ціна для такого автомобіля - просто смішна. На автомобілі їздила дружина, причина продажу - перейшла на ще більшу машинку^)))
Автомобіль на ходу. Двугин мастило не бере, обслуговувався вчасно. Для свого віку - стан хороший, все рідне . ГБО не стояло. Не перекрашувався. Є незначні "рижики", на фото видно. В додаток комплект дисків та зимова гума. Всі лампочки, стопи, повороти - все працює, все оригінал. Торг.
Максимальна комплектація ELITE, 7 місць, 9-ст акпп, повний привід, Start/Stop, диски R20, автозапуск з ключа, 2 ключа, безключовий доступ, панорама, підігрів та вентиляція сидінь, підігрів керма, сліпі зони, парктроніки позаду та спереду, камера заднього огляду, відеореєстратор, лед фари, автосвітло, дістронік, адаптивний круїз, утримання в полосі, система запобігання зіткнення, контроль тиску шин, навігація, сенсорний екран, технічний стан та салон в ідеальному стані, дуже комфортний автомобіль, єдиний власник в Україні
Машина придбана в 2011 році і була у використанні моєї Мами. Є зовнішні пошкодження, але серйозних ДТП (з рихтуванням або заміною деталей) не було. Минулого року був інцидент на парковці, результати на одному із фото, у вигляді пошкодження задньої правої двері. Газ не встановлювався. Присутня корозія в районі двірника задньої двері. Є комплект зимньої гуми на дисках. В цілому, технічний стан нормальний, все працює, я поки їздив на ній декілька днів, нічого критичного не помітив. Обмін не цікавить.
