- 166 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Хонда цівік, не бита, стан хороший,другий власник, обмі на авто з коробкою автомат з моєю доплатою
Хонда цівік, не бита, стан хороший,другий власник, обмі на авто з коробкою автомат з моєю доплатою
Продається авто в хорошому технічному стані. Машина доглянута, обслуговувалась вчасно, вкладень не потребує. Автомобіль не топлений. Замінено ролики та ремінь генератора ~2000 км тому Проведено повну заміну масла в коробці разом із фільтром та прокладкою (~4000 км тому) Замінено антифриз ~2000 км тому Ходова повністю перебрана — без сторонніх стуків і шумів Встановлений захист двигуна «Кольчуга» Нова літня резина Авто в хорошому стані, сів і поїхав. Деталі по телефону.
Надійне авто Honda Civic Coupe EX 2012, може бути цікавим для молодих людей, як хлопців, так і жінок. Honda завжди славилася надійністю та динамікою. Авто вдосконалене шкіряним салоном, камерою заднього огляду та підігрівом сидінь, чого немає в стандартних комплектаціях, запчастини при цьому купувались оригінальні. За авто доглядав, ТО завжди проходив вчасно, або наперед. Обслуговувалось на спеціалізованному по Хондах СТО. Є невеличке питання по ЛКП, розкажу при спілкуванні, гума зимова, LED фари, чесний пробіг, єдиний власник в Україні. Торг на капоті.
Авто кожного дня на ходу,документи в порядку.
Продам свій автомобіль в гарному стані.Коробка автомат,парктронік,камера заднього огляду,кліматконтроль і тд.Детальна інформація по телефону.
Максимальна комплектація. Повний привід, шкіра, камера 360, підігріви, дистронік, сидінь, клімат, блютуз аудіо! Дуже хороший стан.Відремонтовано оригінальними запчастинами с донора в колір авто.Машина не фарбована.
Продам Honda Civic 2006 року БЕЗ ТОРГУ!!! Надійний та економний автомобіль на кожен день. Бензиновий двигун працює добре, без нарікань. Машина регулярно обслуговувалась, за технічним станом був постійний догляд. Кузов у нормальному стані, присутні сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля. Без критичних пошкоджень. Салон охайний та доглянутий. Авто комфортне як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. Документи в порядку, можливе переоформлення. Дзвоніть пишіть — відповім на всі запитання.
машина в хорошому технічному стані, рідний пробіг, офіціал, без жодних течей і проблем, коробка, двигун, ходова, все в ідеальному стані, перша реєстрація у 2013 з ньансів є підкраси по кузову, без сильних ударів. причина продажу, хочу пересісти на більш свіже авто пекупов та площадкі прохання не турбувати.
Продаю автомобіль в гарному стані , авто було в одній родині з салону . Обслужене повністю , вкладень не потребує . Вся в рідній фарбі і рідні стекла по кругу . По мотору ніяких проблем , масло від заміни до заміни . Салон шкіра , в гарному стані . Круїз, клімат, підігрів сидінь передніх . Ціна реальна для такого стану автомобіля .
Авто повністю обслужене. Газ євро 4 (BRS), обслужений. Коробка передач варіатор, обслужена повністю. Двигун обслужений і без проблем (свічки, масло, фільтри) Змінені передні гальмівні диски та колодки. Помилок немає. Видалено каталізатор і прошито на євро-2. 2 комплекти гуми. Авто було пригнане зі США. Економний автомобіль, красивий на вигляд, виділяється в потоці. Машина вкладень не потребує, є пара вм'ятин і притертість на бампері, на це скину. Авто володію 1 рік, дуже надійний автомобіль.
Доглянутий автомобіль. Робив для себе, грошей не шкодував. Вимушений продати, на жаль. Потребую у фінансах. Продаж неспішний, ціна адекватна. Переоформлення повне. З документами повний порядок. Газ-бензин. Працює відмінно як на бензині, так і на газу. Газ вписаний. Технічно у дуже хорошому стані. Автомобіль обслуговувався вчасно. Масло змінювалося нещодавно як у двигуні, так і в коробці. Новий радіатор, нова вихлопна. Замінені ремені, в тому числі й ГРМ. Нова зимова гума. Комплект літньої, у подарунок. Нормальній людині, адекватний торг.
Продам надійний автомобіль Honda Civic 4d. Їжджу кожен день по 50-70 км. Якщо їхати 100 км/год, то можна вкластися до 7 літрів газу, на бензині буде трохи менше Є карплей та андроїд авто, можна переглядати ютуб і качати всі додатки як на планшеті Камера заднього огляду Парктроніки Сигналізація Стоїть хороша музика Електро рейка, руль крутиться дуже легко Коробка автомат(гідротрансформатор) 5 передач Двигун 1.8 I-VTEC газ бензин на 140 сил. Проводився ремонт 7 тисяч назад. Міняли цеп ГРМ, прокладки і тд. Тоді і було ТО (масла, фільтра, всі розхідники по ГБО) По кузову як і всі японці, треба займатися. Пороги треба варити або можна накладками заховати. В комплекті віддам колодки та ще якісь запчастини до ходовки, треба буде замінити потім Розгляну пропозиції обміну на універсал з дизельним двигуном по свіжіше або щось по типу BMW E91 Бажано писати, після 19 можна дзвонити. Перегляд можливий на Оболоні або Вишгород та поруч з ним
Honda Civic 2012 року, перша реєстрація 06.2013. 1.8 бензин + газ (ГБО), Австрія, Відень. Автомобіль знаходиться у Відні (Австрія). Стан авто: Двигун 1.8 працює ідеально. Масло оригінал 0-W20 ГБО встановлено і повністю справне. Коробка і підвіска без зауважень. Заміна масла в АКПП на 40 тис. Антикор RUST STOP 50 тис. Заміна всіх гальмівних дисків і колодок(TRW), гальмівної рідини, 2 передніх важелів(DELPHI) на 63 тис., заміна масла в двигуні, фільтра навколо і оригінальний антифриз на 71 тис. Чистий салон. Комфортний, економічний і дуже надійний варіант. Реальний пробіг. Повна історія обслуговування на офіціалі HONDA м. Харків до 2022р. Telegram WhatsApp
Ювілейна модель до сорокаріччя Gold Wing, перший власник в Україні, в ідеальному стані, багато допів, два ключі. Нова резина . Реальному покупцю хороша знижка. Дзвоніть, повідомлення не читаю.
