- 223 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Доброго дня. Автомобілем володію з кінця 22 року. Всі дефекти видно на фото. Замінений паливний насос, амортизатори по колу, гальмівні диски і колодки передні, колодки задні. Стоїть захист масляного піддону. Є комплект зимової резини. Проведене обслуговування генератора. Кондиціонер заправлений, працює. Акумулятору +- 8 місяців. Обслуговувалась кожні 6-7 тисяч(масла, фільтра). Фари поліровані, але без бронеплівки. Замінив масло 13.06 в коробці та моторі з фільтрами. Зимою замінений палевний насос. По всіх питаннях писати на вотсап.
Авто в дуже гарному стані. Економне, та просте в обслуговуванні. Максимальна комплектація. Чорний велюровий салон, в дуже гарному стані. Повністю обслугована
Продам Honda civic 4D, мотор працює без ніяких нарікань, коробка не пинається, перемикає передачі чітко, авто на ходу кожного дня, не гнила , авто на новій зимовій гумі, будь-який вид переоформлення, з бонусів наявний страховий поліс ще на 11 місяців + поміняли усі фільтра та масла + гарний стан авто!!!! Перевірка на будь-якому сервісу!!!
Усі Ваши запитання по телефону
Автомобіль в гарному стані для своїх років, по технічній частині в гарному стані, на класній комплектації, люк, круїз, клімат. Гарна музика, саб. Два комплекти дисків, одні з літньою гумою на 16 та рідні з зимовою майже новою на 15 • Всі стікла цілі, тонування по колу • Кондиціонер працює, пічка гріє • Автомобіль дуже класний в керуванні, отримуєш задоволення • Продаж з переоформленням • Додаткові запитання за телефоном або месенджери
Продам авто. Подивитися можна в районі Подолу, Куренівка.
До уваги civik в задовільному стані. Двигун,ходовка,КПП в хорошому стані.Кондиціонер та вся електроніка працює. З недоліків по кузову є декілька отворів від куль, потрібен ремонт правого порога і пара рижиків задня права арка.Авто на зимових шинах,обслужена,салон в гарному стані. Без торга!
Продам власний Civic. Автомобіль в повністю справному стані, робити нічого не потрібно. Обслуговувася завжди вчасно. Масло Motul. Ближнє світло + ПТФ - лед. Клімат обслуговувася у 2025 році. Кузов без рижиків! Два комплекта шин! Решта інформації за телефоном, відео та фото також. Обмін не цікавить, автобізнесменам прошу не турбувати. Авто знаходиться м. Бахмач.
Автомобіль в ідеальному стані. Встановлено нову рульову рейку та нове зчеплення. У комплекті додається нова зимова гума. Обслуговування проводилося на офіційному сервісі Honda з 2017 по 2025 рік — повна сервісна історія.
Вітаю. Я єдиний власник цього авто, купував його 28.10.2008р в автосалоні "Дніпро Мотор Інвест". Переважну більшість часу - там його і обслуговував. Автомобіль з технічної сторони - повністю робочий, доглянутий - ТО всі проходив вчасно, клапана регулювали кожні 30 тис.км як і потрібно по регламенту, тому зберігся її практично той же розхід палива - як і у нової. Переважна (основна частина запчастин) ставив оригінальних Хонда, якісь не ключові - типу ручки перемикача КПП - аналог. З двигуном ніяких робіт по ремонту не проводили - тільки ТО. Коробка - ремонтувалась 4 роки тому, міняли щеплення і корзину, так як випрацювалась і погано вижималось щеплення. Міняв радіатори (в позаминулому році) - на аналогові, так як рідні згнили від солі - після наших Українських зим. Також в минулому році міняв амортизатори ставив Оригинал Showa - саме такі там стоять в оригіналі (а не якась там Кайоба). Є деякі пошкодження по кузову, візуально не сильно їх видно - але допрацювати їх можна. Я не займаюсь "накрашуванням губ", щоб підвіщити враження у потенційного покупця про мій автомобіль, підходжу до цього прозоро і чесно, тому продаю авто таким - яке воно є. Решту відповідей зможу надати - при особистому спілкуванні, або при перегляді. Я не завжди буваю на зв?язку, тож пишіть на Viber - якщо не можете дозвонитися. Відповім - як тільки буде перша можливість.
Продам власну Honda HR-V у відмінному стані, повністю обслужена, вкладень не потребує, двигун та ходова без зауважень, максимальна комплектація , після детейлінгу салон-трансформер, готова до перевірок на СТО, продаж від власника, розумний торг біля капота — за деталями телефонуйте.Є декілька незначних моментів по кузову.
vtx у відмінному стані,в рідній фарбі,з орігінальним пробігом в 24000міль,обслужений.Присутній тюнінг.в комплекті віддам прямотоки Cobra,високе вітрове скло,орігінальні підніжки,дзеркала,стоковий повітряний фільтр в зборі тощо..Стосовно стану звоніть,все розкажу.Пригоню в ваше місто.В приоритеті обмін на Super Tenere1200 можливо і з моєю доплатою.
Машина в дуже гарній комплектації:Літні шини з легкосплавними дисками, та зимова гума на стальних дисках, USB, вхід для (AUX) навушників, камера заднього виду, парктронік - задній, датчик світла та дождю, омивач фар, стікла затемнені, вітровики від дощу(дефлектори), на порогах і задньому бампері нержавіючі накладки від пожкоджень, килим від протікання в багажному відділенні, противоуманні фари. Автомат - коробка, АВС, ESP, подушки безпеки. Авто не бите, не крашене. Круїз контроль - керування на рулі, медіа управління також на рулі.
Продам автомобіль Honda Civic з надійним мотором 1.8, мотор працює ідеально. Коробка повноцінний автомат — всі передачі перемикає ідеально. Ходова в порядку. Салон чистий і акуратний. По електронній частині працює кожна кнопка. Автомобілем володіємо понад два роки, за час експлуатації жодного разу не підводив. Автомобіль без ДТП, всі стекла рідні. Дуже комфортний, красивий, надійний і недорогий в обслуговуванні автомобіль. ПРОХАННЯ ПЕРЕКУПАМ ТА АВТОМАЙДАНЧИКАМ НЕ БЕСПОКОИТИ.
Авто в гарному стані ,є декілька царапин на пасажирській дверці .Без підкрасів.Другий власник.Економна.Їздить дружина за одним маршрутом на роботу 5км і назад..Все працює.Авто офіційне ,купувалося в Києві в автосалоні.
Неробочий кондиціонер, зламана трубка. Решта робоча. Новий радіатор. Тріснув передній бампер. Замінені розвальні стяжки задніх коліс. Передні стійки. Гальмівна система перебрана. Замінені всі масла. Свічки іридієві. 4 катушки запалювання. Генератор. Нова помпа. Передня подушка. Ремінь. Ролики. І т.д. Працює на газу та бензині . Коробка автомат працює без нарікань . На всі питання відповім по телефону
Продам власний офіційний придбаний в Україні автомобіль з надійним 1.8літровим бензиновим двигуном,встановлений газ,розхід газу по трасі близько шести літрів на сотню,перевірено неодноразово,що у наш час з цінами на пальне актуально ,нещодавно була заміна мастила в двигуні та антифризу,відреставровані якісними запчастинами задні супорта з заміною гальмівної рідини,гальмівний диск,додаю комплект зимової гуми на оригінальних дисках з датчиками тиску,авто в багатій комплектації,ксенон,коробка автомат з спорт режимом та підрульовими пелюстками,шкіряний руль,підігрів сидінь,авто у доглянутому стані та не вимагає вкладень,чудовий варіант для молоді та жінок,реальному покупцю гарний торг.
