- 3 тис. км
- Підбуж
- Бензин
- Автомат
Продам хонда діо 34 в ідеальному стані заводиться як і з лапки так і з електро стартера з пів тичка є незначна подряпина яка полірується
Добрий скутер їде добре наїздив 300 км , докупив дзеркала , пас , ще треба купити шерсерню до спідометра , по пласку з переду є проблеми , зад добрий , електрика робоча , вилка скаче добре , заводиться з лапки , деколи з кнопки , приїжджайте дивіться , кошик в подарок мій ном
Homda dio 2005 року, є документація, хороші шини, за стільки років підкачувалися два рази (здається вони чимось забиті туди) тому можна сказати вічні, на ходу, акумулятор новий, свічка також (3місяці), продаж у зв‘язку з покупкою нового
Скутер Хонда діо 34 ,був придбаний в ідеальному стані ,минулий власник замовляв з контейнера ,даний транспорт був в гаражному зберіганні ,він без дефектів по механічній частині ,є невеликі потертості по пластику ,можна легко виправити.Залишився в тому самому стані ,причина продажу -потрібні кошти . Із документів на даний транспорт ,є талон. запуск кнопкою,запуск з кікстартера? об'єм бака 5.3. середній розхід 2.20. об'єм двигуна 49.9. об'єм масляного бака 1.3.л.
Хонда діо в дуже гарному та збереженому стані, весь пластик цілий, працює і їде дуже добре, оскільки мало їздить з акумулятора не заводиться сів пробував заряджатися не хоче, але заводиться без проблем з лапки, з документами, є зв'язок з власником можна переоформити! торг при огляді на каву!
