- 4 тис. км
- Дрогобич
- Не вказано
- Не вказано
Хонда діо в дуже гарному та збереженому стані, весь пластик цілий, працює і їде дуже добре, оскільки мало їздить з акумулятора не заводиться сів пробував заряджатися не хоче, але заводиться без проблем з лапки, з документами, є зв'язок з власником можна переоформити! торг при огляді на каву!
