- 3 тис. км
- Погребище
- Бензин
- Автомат
Продам дио 34, технічно справна без проблем, є нюанси по пластику задді багажник є лижі є немає голови, на дзвінки не відповідаю пишіть
Добрий скутер їде добре наїздив 300 км , докупив дзеркала , пас , ще треба купити шерсерню до спідометра , по пласку з переду є проблеми , зад добрий , електрика робоча , вилка скаче добре , заводиться з лапки , деколи з кнопки , приїжджайте дивіться , кошик в подарок мій ном
Стан сів поїхав все працює,продаж з переоформленням
Скутер в хорошому стані, на ходу кожен день. Пробіг — 5000 км. Стоїть нова поршньова 65cc Taiwan Mototech, тільки поставлена. Мотор працює рівно, заводиться добре як на холодну, так і на гарячу. Пригнаний з Японії 2 роки тому брав з контейнера Пластик цілий, електрика працює. Їде бодро, хороший варіант для міста або села. Деталі в приват.
Скутер Honda dio af-34,в ідеальному стані,мінялось все,мотор тільки обкатаний,пластік міняний,варіатор длх спорт,ремінь дайко,торка малосі,пружинки сині малосі,колокол сток,сцепа сток,тормозні колодки сее,фара теж нова,карб сток,фільтр сток,масло заливалось вчасно,редукторне теж поміняне,фільтр теж чистився вчасно,вихлопна кійоші,скутер їде бодро,все мінялось
Купувався з контейнера,скутер в хорошому технічному стані.Завжди вчасно обслуговувався,останнім часом була замінена свічка та тормозні колодки,в мотор не лізли.Заводиться як зі стартера так із кікстартера.Є не значні косметичні нюанси,також була встановлена додаткова фара.Відео роботи можу скинути у вайбер,телеграм,інстаграм. За додатковою інформацією звертайтеся за номером)
