- 10 тис. км
- Полтава
- Бензин, 50 см³
- Автомат
Пішов другий круг 200км спорт вариатор 65сс
Продам діо 2008 году на фулл конфі для станта: -Цпг тммп 72куба 47мм пробіг 40км запил -поршень komatcu 47мм пробіг 20км -підшипники колінвала NTN оригінал нові -солоніки теж нові Тайвань see -Варіатор спорт tmmp -Ролики сее 6.5г -Ремінь сее 664 16.5 -Шківки 118 з рівними доріжками -Торка TWH червона 2000rmp -Пружинки зчеплення GXmotor червоні 2000rmp (нн) -Карб пз 19 з жиклерами від 125 кубів + нульовик -Новий лк Там ще по дрібницях: нова спорт свічка, пропалений глушник, нове масло в редукторі, лічильники моточасів, камери в колесах, перенесений бак назад, розтяжка картера, лк і впуску, заводиться з пів кіка і з електро моментально навіть на холодну. Підрив лютий навіть двійкою, розхід не маленький при звичайній їзді 4.5л в станті 6л, максималка близько 75-85км залежить від вітру, сквіш під 92 бенз але на обкатці бажано на 95 поїхати краще буде двигуну, була зроблена капіталізація двигуна, люфтів на колінвалу немає. Увага! Через місяць ціна буде завищена на 2000, адже буде повністю відновлений пластик і все пофарбовано, коротше ідеал. Тільки самовивіз! Може обмін на Пит 125-150 кубиків, дивлячись у якому стані, звісно, з моєю доплатою
Продам діо, на тюнінгу( можу продати в стоці ) Цпг нова, за доплату встановлю або віддам Athena Sport Колінвал новий Підшибники з сальниками нові Труба Technigaz Next R саксофон резонатор Нові ролики Новий ремінь Жовта торка Malossi Масло в редукторі нове Свіча нова Бак в сидінні ( щоб не заливало на задньому ) Мех підсос в карбюраторі. Скутер робився під стант, та для швидкої їзди. Присутній торг
Продається повністю робочий мопед, заводиться добре, їде добре,стоїть нова поршнева,новий карб(тайвань), заводиться з лапки, бендикс не встановлений(є в наявності) на деталях не економив, кого цікавить звоніть за номером
Хонда діо 27, зроблена під стант. Тонкій вал, змінено вілка, з дефіанта, резина нова. Мотор повністю перебирався. Поршнева розточена 70сс. Заводиться з пол тика, є бугеля. На заднє встає з газу. Переміщений бак в сідушку, самотік. При продажі поставлю стоковий руль.
продам honda dio 27 fit, скутер їде 60км, є нюанси по пластику, їде бодро, також можливий обмін з моею доплатою або вашою, торг можливий, якщо дорого не пишіть, хорошому покупцю хороший торг, також є доставка по дніпру, пишіть звоніть в любе время всігда буду радий відповисти
