- 10 тис. км
- Полтава
- Бензин, 50 см³
- Автомат
Пішов другий круг 200км спорт вариатор 65сс
Продам діо 2008 году на фулл конфі для станта: -Цпг тммп 72куба 47мм пробіг 40км запил -поршень komatcu 47мм пробіг 20км -підшипники колінвала NTN оригінал нові -солоніки теж нові Тайвань see -Варіатор спорт tmmp -Ролики сее 6.5г -Ремінь сее 664 16.5 -Шківки 118 з рівними доріжками -Торка TWH червона 2000rmp -Пружинки зчеплення GXmotor червоні 2000rmp (нн) -Карб пз 19 з жиклерами від 125 кубів + нульовик -Новий лк Там ще по дрібницях: нова спорт свічка, пропалений глушник, нове масло в редукторі, лічильники моточасів, камери в колесах, перенесений бак назад, розтяжка картера, лк і впуску, заводиться з пів кіка і з електро моментально навіть на холодну. Підрив лютий навіть двійкою, розхід не маленький при звичайній їзді 4.5л в станті 6л, максималка близько 75-85км залежить від вітру, сквіш під 92 бенз але на обкатці бажано на 95 поїхати краще буде двигуну, була зроблена капіталізація двигуна, люфтів на колінвалу немає. Увага! Через місяць ціна буде завищена на 2000, адже буде повністю відновлений пластик і все пофарбовано, коротше ідеал. Тільки самовивіз! Може обмін на Пит 125-150 кубиків, дивлячись у якому стані, звісно, з моєю доплатою
Продам Honda Dio af 27 деталі за номером: ********** Цінна:13000грн Мопед недавно після капітального ремонту. Стан мопеду сів поїхав. Стоїть 65сс Акамулятор новий Проводка вся робоча Редукторне масло нове Новий задній пластик Варіатор обслужений Новий ремінь dayco Мопед по пластику 8/10 Є документи Ідеально підходить для початківця
Скутер на ходу, технічно справний. Відсутній пластик, стан на фото. Коли по ямах їздити сильно, то може глохнути, але якщо знову завести, то поїде.заливає карб словом. Є тех паспорт та талон в якому можна себе вписати Авто стартер робить , проводка в нормі, в подарунок віддам акамулятор до нього . Самовивіз Струмівка. Можливій обмін на телефон, або якусь іншу електроніку
Продам мопед Honda Dio 27 в ідеальному стані для своїх років працює абсолютно все. Щодо двигуна, він працює рівно все стоїть рідне японське навіть циліндр. Запускається і зі стартера і з ніжки без проблем. Пластик без тріщин і подряпин. Мопед весь обслужений і готовий до експлуатації. Хто купить, не пошкодує.
Продам діо, на тюнінгу( можу продати в стоці ) Цпг нова, за доплату встановлю або віддам Athena Sport Колінвал новий Підшибники з сальниками нові Труба Technigaz Next R саксофон резонатор Нові ролики Новий ремінь Жовта торка Malossi Масло в редукторі нове Свіча нова Бак в сидінні ( щоб не заливало на задньому ) Мех підсос в карбюраторі. Скутер робився під стант, та для швидкої їзди. Присутній торг
Продається повністю робочий мопед, заводиться добре, їде добре,стоїть нова поршнева,новий карб(тайвань), заводиться з лапки, бендикс не встановлений(є в наявності) на деталях не економив, кого цікавить звоніть за номером
