- 207 тис. км
- Бережани
- Дизель, 1.6 л.
- Автомат
Свіжо привезений автомобіль у відмінному стані, всі функції працюють відмінно. Детальніше за телефоном
Продам гарний, надійний , економний автомобіль, в дуже гарному стані , по автомобілю питань не має взагалі , мотор , коробка працює як часи , ходова без лишніх стуків , автомобіль їде тихенько , салон в дуже гарному стані , чистенький , не затертий все працює ,заводиться в любу погоду,гарна комплектація , автомобілем будете довольні , один власник в Україні , по документах все добре.
Хороша комплектація, моток коробка все ідеально. Хороший сімейний автомобіль.
Свіжо пригнаний автомобіль Без пробігу по Україні Великий монітор Камера заднього виду Парктроніки в круг Найкращий розхід палива Пробіг 100% бідтверджений сервісною книгою Коробка передач Надійний 9 ступеневий гідротрансформатор Заміна всіх технологічних рідин та перезаправка кондиціонера Заміна масла в АКПП Найкращий стан для свого віку та пробігу Люба перевірка Торг
Все у відмінному стані. 4*4 Є один нюанс по кузову. Авто знаходиться в Німеччині
Продам авто Honda CR-V 1.6 (120 к/с) в доброму технічному стані.Перший власник в Україні. Оригінальний пробіг (224872 км). Не фарбована(можна перевірити прибором). Скло рідне, включаючи лобове.Економний та в свій час потужний двигун.Вся екологія на місці(пройшла повністю регенерацію). Ходова в порядку. Чистий та збережений салон(алькантара). Хороша комплектація: -LED ходові вогні -датчики світла та дощу - електросклопідйомники - мультикермо - 2-х зонний кліматконтроль - підігрів сидінь Детальніше по телефону.ТОРГ Обмін(на обмін дорожче).
Гарний,надійний автомобіль!!! Повністю обслужений!Два коплекти резини з дисками!Сів і поїхав!!!
Продається власний автомобіль ! Пробіг 100% оригінальний ! Деталі по телефону ! Торг біля капоту !
вітаю Українців! гарна хонда ,приємна витрата палива7-8л, повнопривідна,прокачані фари,ева килимки,фаркоп,захист двигуна (стальний) ,нові задні важелі і амортизатори (каяба),свіжа олива в двигунові,зимова гума на титанах у комплекті з авто !!!!
Продам авто в гарному стані та рідній фарбі!всі запитання по телефону!
Авто пригнане з Бельгiї пiд замовлення, я перша власниця в Українi.По авто нiчого робити не потрiбно,по кузову цiлий,без вмятин та царапин.Пробiг оригiнальний,цьому є всi пiдтвердження.Вiкна рiднi,два ключi.Салон як новий,в гарному станi.Мотор самий простий та надiйний,1.6дизель в той час i економiчний.Нова гума. Автомобiль вартий вашої уваги. За бiльш детальною iнформацiєю звертайтесь по телефону. Продаж авто не спiшний, тому допомога стороннiх осiб не потрiбна . Обмин тiльки Бус
