- 300 тис. км
- Полтава
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
не гнила їзжю кожен день, з нюансів бере масло замінено ГЦС та РЦС, нові свічки новий грм, ремні гур, генератора замінив рейку пороги гнилі, по аркам є питання, а так крім цих нюансів не гнила на підйомнику піднімається, домкратиться Є торг, готовий домовлятися, переоформлення обов'язкове!
Авто в гарному доглянутому стані, ходова не гримить, двигун капіталився 6 тис. назад. всі рідини змінені. Обслуговувався вчасно.Економний та надійний Японець.Не великий торг біля авто. Переоформлення без проблем
По кузову +- пороги потрібно підварити, а так все працює новий грм з помпой.
На повному впевненому ходу Мотор 1.5 з газом газ вписаний в техпаспорт Автомат працює ідеально Ходова зроблена Не гнила, косметика за бажанням Хороші диски та гума Хороша комплектація Парктроніки задні З документами повний порядок будь-яке переоформлення Якщо цікаво телефонуйте, машина в Чернігові подивитися можна в будь-який день
Авто в хорошому стані,не погнила,ходова зроблена повністю,все працює,є по кузові незначні нюанси,остальне все працює,сів поїхав
Машина заводиться та їде.газ 4 покоління вписаний.заливає свічку 2 циліндра.можливо потребує заміну прокладки.а можливо і ні.треба дивитися хто розбирається.по документам все добре дзвоніть.адекватний торг .
Продам відмінну машину 1997 р. Мотор d14a4 Повністю обслужена та технічно справна. Перебрана вся задня підвіска, замінена ліва шарова, доустановлений передній стабілізатор оригінальний, замінений ремінь грм 1000 км назад, відповідно сальники і прокладки також були замінені, замінена рідина Гура, свіжа гальмівна рідина і багато чого іншого. Кондиціонер є, робочий (їздив на діагностику), але треба поставити ремінь і залити фреон. Стоїть прямотік, звук басистий (не пронизливий як у всіх цивіків) приємний. Машина щодня на ходу, салон не прокурений у відмінному стані. Електрорегульовані дзеркала, електросклопідйомники Пофарбовані арки та пороги минулого року, НЕ ГНИЛА! Є нюанси щодо ЛКП (машині 28 років, що ж тут зробити)) Машина досить швидка, незважаючи на 90 к.с., враховуючи вагу в 1050 кг. Витрати по місту 6.5-8л (залежно від стилю водіння) По трасі - 5.5 (при 120 км/год) Гази немає, і ніколи не було. Стоїть музика - саб+підсилювач+дорога магнітола Pioneer процесорна. Пишіть/телефонуйте, розповім докладніше, що робилося і що ще потрібно підшаманити)
Продаю авто з мотором 1.4 (бензин) Коробка передач замінена з механіки на автомат. Двигун працює добре, мастила не бере. АКПП потребує ремонту. Потрібна переварка арок (ремкомплекти знайти не проблема). Є зимова гума на сталевих дисках - обговорюється окремо. Було незначне ДТП, без серйозних пошкоджень (навіть не дістало до ґрунту). 300тис.пробіг кузова, двигун пройшов 180тис., заміна мастила кожні 7тис. Всі деталі та запитання - по телефону.
Продам власне авто, користувався ним 4 роки, останні 6 місяців авто знаходиться в гаражі. Чекав весни, щоб почати приводити його до хорошого стану. Але певні причини внесли корективи в мої плани. Тому наразі хочу проадати в добрі руки, які зможуть справитись з цим авто. Бо поки в мене з?явиться можливість то ця машина вже явно згниє. Зовнішній вигляд на фото: задні арки і ліва і права, переднє ліве крило вздулось, двері де не де вже починають ржавіти. Ходова подекуди вже стукає і скрипить, але їде бодро. Мотор 1.4 D14A4. Механіка, 1997 рік, пробіг 429 тисяч. Не хочу проадавати людині кота в мішку, тому дам відповідь на всі питання і розкажу всю його долю за 4 роки і ще трішки до того, як вона потрапила в моє користування.
Добрый день! Продаем свою машинку, в связи с покупкой новой. Машина 1997 года рождения, естественно также себя и чувствует, но очень лихая и экономная по городу. Двигатель 1,3(механика). Новый аккумулятор. За более подробной инфо обращайтесь в любое время по номеру Роман.
Повна комплектація люк По машині треба зайнятися ЛКП. було покрашено передній бампер нові крила нові фари Задній бампер потрибно покрасити Так машина їздить кожен день. Проїжджала і 1000 км за раз жодного разу не підводила. Стоїть прямотік. Зроблено чистку форсунок. То Мотор працює рівно. 1.5 9-10 літрів витрати дивлячись як їздити. Газ 4-го покоління
