- 120 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в гарному стані,в автомобілі пряцює все гарно від мотора до електрики,авто вкладень не потребує,торг є
Продам авто в гарному стані,в автомобілі пряцює все гарно від мотора до електрики,авто вкладень не потребує,торг є
Honda Civic 1996 року, хетчбек, 5 дверей. Автомобіль на ходу, двигун працює рівно, сторонніх шумів немає, не димить. Коробка передач справна, всі передачі вмикаються без проблем. Ходова частина повністю перебрана.Кузов відповідає віку автомобіля. Економний та надійний автомобіль для щоденної експлуатації. Документи в порядку. Детальніше по телефону. торг
Стан на фото треба косметика Ходова нормальна
Продається червона Honda Civic 6 ліфтбек базової комплектації. У машини справно працює повністю увесь двигун, коробка передач не турбує. Щодо енергозатратної частини - дуже вигідний варіант, вживає дуже мало. Машина пригнана з Великобританії у 2008 році, тому відрізок її життя був на належних дорогах з належним ТО. Є певні недоліки у зв'язку з її поважним віком(проблеми з дверними ручками, не працює водійський склопідйомник) але ці дрібні нюанси ні у якому разі не відображаються на потужності, пересуванні, відчутті комфорту як водія за кермом. Пишіть, на усі питання що вас цікавлять дам обгрунтовані відповіді.
Продам автомобіль в хорошому стані газ бензин новий акумулятор нова резина зима/літо на дисках хороша музика ходова в порядку мотор питань немає авто на ходу кожного дня реальному покупцю невеличкий торг
Продаю авто на якому їздив 14р. і більше 300 000 км. Не була в ДТП!!! Якщо коротко- НАДЬОГА!!! Зараз на спідометрі 500 000 Масло не підбирає. Від слова ЗОВСІМ!!! Замінював сальники клапанів, кільця і шатуні вкладиші на 430 000 Коробка ідеальна. На мотор і коробку даю гарантію на 100 000 Авто з кондиціонером, АВS, подушками безпеки( не вистрілювали), електричні передні склопідйомники, люк. Розхід по місту 7.5 л. По трасі 6 л. Пороги і дно поварені. Є ржавчина на дверях, передніх крилах і арках. Тріснуте лобове скло. Віддаю з зимовою резиною на простих дисках з рідними ковпаками. Хороша стара магнітола з нормальними динаміками. Це авто не підведе!!!
Є задні крильця, багато запчастин є, днище гарне , коробка добра , сципление поміняв и є ще старе , двигун робе добре , є літо и зима
Машина в використанні кожен день, працює справно. Двигун зроблений, масло не їсть, нове зчеплення, та в травні перебрали ходову. Новий акумулятор, Люмбда зонд. Машина їде добре як для 1.4 З недоліків ЛК, арки, зі сторони водія двері( хто шукає без недоліків прошу не торбувати.
Продаю власне авто, технічно справна але потребує додаткового ремонту , бажано писати, на телефон рідко відповідаю! Пробіг 360.000
продам хонда сівік 1996 року 1.4 газ/бензин(вписаний у тп)встановлений бі-ксенон,американський стиль,титани R15-мотор працює справно,масле не бере,потрібно поварити пороги та арку видно на фото,салон доглянутий не пошарпаний,по електроніці все працює.Продажа з переоформленням-торг
Продам Honda civic 1,5 vtec Vtec працює справно По мотору питань немає працює добре Їде бодро як для своїх 90кс Двигун D15z3 Робе тихенько, рівненько Кожен день на ходу По салону хороший стан, є не значні моменти Скло підйомники передні працюють На хороших титанах Масло замінив на пробігу 347 400 разом з фільтром ман Свічки NGK по мануалу міняв на пробігу 347 600км Новий акб купував 10.05.26 Нові задні колодки та циліндрики Новий робочий циліндрик зчеплення По кузову є моменти Передній та задній бампер покоцані Також є рижики В ходу машинка хороша Їде впевнено проблем немає По питаннях пишіть / телефонуйте
Авто в хорошому стані як на свої роки проблем немає деталі по тел.
Авто в гарному стані, нова ходова та всі розхідники, за більш детальною інформацією звертайтесь за номером
Продам авто по ціні жигуля
В нормальному стані, кожного дня на ходу.Мотор масло не бере , коробка чудова. Встановлено газ 4 покоління, але не вписан.За три роки багато чого зроблено. Реставрація рулевої рейки. Пружини задні з амортизаторами. Пружини передні. Задні тормозні колодки, сайлентблоки , деяки з ричагаии в зборі. Передні тормозні диски. Радіатор охолодження. Вихлопна система. Був ремонт генератора, стартера. І багато чого іншого. Працюючий єлектролюк, не тече. Непогана музика. Із недоліків задні арки в поганому стані, але не критично. Підварити задній підомкратник. Дніще ціле.Пороги пару дірок підварил , коли Вкупляв. Тріщина на лобовому склі , але обзору не заважає. В цілому гарне, дуже економне, за містом бензин 6-7литрів, в місті 10 газу. Установив нові передні літні шини.Більше інформації за телефоном, або при зустрічі. Ще віддам деяки нові запчастини. Обмін з моєю доплатою на минивен чи універсал, тільки бензинові.
