- 349 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам Honda civic 1,5 vtec Vtec працює справно По мотору питань немає працює добре Їде бодро як для своїх 90кс Двигун D15z3 Робе тихенько, рівненько Кожен день на ходу По салону хороший стан, є не значні моменти Скло підйомники передні працюють На хороших титанах Масло замінив на пробігу 347 400 разом з фільтром ман Свічки NGK по мануалу міняв на пробігу 347 600км Новий акб купував 10.05.26 Нові задні колодки та циліндрики Новий робочий циліндрик зчеплення По кузову є моменти Передній та задній бампер покоцані Також є рижики В ходу машинка хороша Їде впевнено проблем немає По питаннях пишіть / телефонуйте
