- 400 тис. км
- Южноукраїнськ
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Honda Civic 1.6 Газ/бензин. Газ вписаний в техпаспорт 2004 рік Розхід палива 5л/100 Торг присутній
Продається машина у гарному стані! Своєчасно проходила ТО двічі на рік! За час вождіння була заміна рульової рейки, новий акамулятор та інше, для повної інформації дзвоніть! Продається з двома комплектами резини! В ДТП участі не приймала! По кузову є незначні пошкодження, фото додано до огляду! Машина на ходу, купив - сів - поїхав!!!!!!
Продаю сімейний автомобіль з реальним малим пробігом 93000 км. Атмосферний 2-х літровий надійний двигун який працює без нарікань, та надійним економним варіатором. Двигун обслуговувався вчасно, приблизно кожні 7 тис.км, варітор обслуговував на 80000 км. По технічній ходовій частині також немає нарікань. Автомобіль їздив у Європі, і тільки пів року в Україні. По авто було замінено акустичну систему (Morel), якісні чохли на сидіння з еко кожі, зроблено на дверях шумо та вібро ізоляцію, та встановлено оригінальні led фари. Диски Enkei R18, також є комплект зимової гуми на оригінальних металевих дисках з ковпаками (R16, фото додам). Раніше на автомобілі був встановлений спойлер, він є в наявності при бажанні можна встановити на місце (фото зі спойлером додам) Рік по тому було незначне ДТП (авто притерлося на трасі по металевому відбійнику) було замінено переднє крило на оригінальне, двері витягнуті та покрашені без додавання шпаклівки, фото та відео до ремонту, та в процесі ремонту надішлю у приватні повідомлення в будь якому мессенджері. Є незначні притертості на бамперах які також надішлю у приватні повідомлення. Всі питання приймаю у telegram або viber (не завжди можу відповісти на дзвінок у зв?язку з роботою за кермом) Продаж автомобіля у зв?язку с переїздом, не терміновий.
Максимальна комплектація. Реальний пробіг. Машина вкладень не потребує взагалі.
Honda Civic Concerto 1992 рік 1.5 бензин Механічна КПП Пробіг: 75 000 км Технічно справний автомобіль. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Обслужений. Економічний і простий в експлуатації. Можлива перевірка на СТО. Огляд за домовленістю.
Продам власне авто, обслуговування авто було вчасне, нещодавно замінена ходова частина (чеки в наявності), заміна мастило в моторі через 5 тисяч, салон в збереженому стані, додатково є зимова гума (Bringston). Решта по телефону, телефонуйте.
Продам Honda civic 2007 рік, 160000 рідного пробігу, в хорошому стані, на 155000 було проведено велике ТО заміна масла в коробки з фільтром і мастила в моторі всі фільтри, працює добре, практично нова зимова гума, стоїть на машині, ТОРГ!! Обмін АВТОБІЗНЕСМЕНАМ ПРОСЬБА НЕ ТУРБУВАТИ!!!!
Продам особисте авто. Авто на повному ходу. -Авто в хорошому технічному стані. -Двигун працює рівно, без нарікань. -Ходова частина обслужена. -Салон чистий, не прокурений. -Економна витрата палива.
Офіційне авто! Оригінальний пробіг, перший власник з салону є сервісна книга! Максимальна комплектація. Росхід пального 7-8 літрів по місту. Технічний стан: Автомобіль регулярно обслуговувався і знаходиться у хорошому технічному стані. Двигун працює стабільно, корбка передач перемикається плавно. В авто зроблено повну шумоізоляцію. Фари обклеєні бронеплівкою, встановлений повний комплект ксенону. Встановлені по колу посиленні пружини підвіски та багато іншого. Готовий їхати на будь яке СТО, всі питання по телефону ! Можливий торг.
Чудовий автомобіль з невеликим пробігом, двигун 2.0 . Витрати палива по місту 9.0. Керамічне тонування вікон , чудові диски на літній резині . В комплект зимня резина на дисках.Повністю обслужене авто . Додатково встановлено великий екран
По ходові на 5+ газ вписаний нові тормозні диски ,колодки їде добре мотор надійний масла не бере не коп • тить резина 80%
Продам авто по лкп є нюанси все видно на фото. Більш детально пишіть на вайбер.
Перша реєстрація 2013 рік, я 3-й власник, володію авто 6 років. Надійне та економне авто, обслуговування проходить кожні 6-7 тис. км., регулювання клапанів кожні 20-25 тис., так як встановлено ГБО, технічна частина в гарному стані, жодних підтікань, ходова без зайвих звуків, свіжа АКБ, гальмівні диски та колодки, свіжа гума. Також встановлено планшет та камеру заднього виду. Є декілька косметичних підкрасів, арки в рідній фарбі, треба освіжити передній бампер. В цілому до авто зауважень немає, авто тільки після сервісу. Пишіть на вотсап/ТГ або телефонуйте, огляд тільки предметний. На майданчик не ставлю, з перекупами не бажаю спілкуватись, продаж виключно з переоформленням.
