- 410 тис. км
- Білгород-Дністровський
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто по ціні жигуля
Продам авто по ціні жигуля
Добре авто робилась кавалка після цього друга заміна масла, економічна машина масла не бере
Не бит, не крашен, в гонках не участвовал. Ездила девочка. Валит адски, кузов ок, салон комплектный.
Продається автомобіль 1988 року випуску. Машина на ходу, технічно справна — сів і поїхав. Двигун: 1.4 16 клапан газ/бензин Коробка передач: механічна Пробіг: близько 300 тис. км Авто в нормальному стані на свій вік. Є незначні сколи по кузову, що природно для автомобіля цих років. Двигун працює стабільно, коробка без нарікань. Машина проста та надійна. Торг біля капота. Вся інформація в особисті Місцезнаходження: Білгород-Дністровський, Одеська область
Civic 1989 року, комплектація Race Edition. Мотор: 1,6 170 сил/180 моменту. коротка КПП з парою 4,4. Підвіска: койловери, розвальні ричаги, ШС, стабілізатори 22/18 від інтегри. Гальма: дискові по колу 260/240, армовані магістралі, РТУ Wildwood. Кермування: ЕУР + коротка рейка на 2,8 оберти. Салон: 2 ковші Bimarco, ремені ОМР, гідроручник. Комфорт/безпека: ABS, ESP, контроль сліпих зон, утримання в смузі, активний круїз-контроль, 2-зонний клімат-контроль НІКОЛИ не встановлювалися. Без дурних запитань, так за ці гроші ви можете купити 2 ланоса або 3 ваза...або 1 сивик. Обмін можливий... тільки на гроші. Машина небита, нефарбована, в перегонах участі не брала. Їздив дідусь, тільки в гарну погоду і тільки по хліб.
До уваги civik в задовільному стані. Двигун,ходовка,КПП в хорошому стані.Кондиціонер та вся електроніка працює. З недоліків по кузову є декілька отворів від куль, потрібен ремонт правого порога і пара рижиків задня права арка.Авто на зимових шинах,обслужена,салон в гарному стані. Без торга!
До продажу домашнє авто. Вибирав та робив для себе. Пробіг перевірений. Всі основні вузли в ідеалі. Комплектація ТОП: надпотужний тяговитий мотор + 6ти ступневою механічною коробкою = 5,5л витрати. Панорамний дах, круїз, клімат та парктроніки. Запуск з кнопки. Інтер?єр як космольот. Іде дуже добре. Зимова гума на дисках. Окремо є 17ті ковані, дуже файні. Є сліди користування по бамперах (по пластику). Іржи нема. В ДТП не була. Продаж за довіреністю. Часто не на зв’язку тому пишіть в повідомлення на авторіа або у телеграм. Швидким і адекватним нормальний торг (не на каву з атб)
Продаю власне авто в гарному стані,гаражне зберігання,споживання палива 4-5 л.Потребує заміни дзеркала та ременя безпеки. Авто знаходиться в Київській обл.,с.Мотовилівка.
Автомобіль в ідеальному стані. Встановлено нову рульову рейку та нове зчеплення. У комплекті додається нова зимова гума. Обслуговування проводилося на офіційному сервісі Honda з 2017 по 2025 рік — повна сервісна історія.
Офіційне авто на європейський ринок, привезене з Нідерландів, максимальна комплектація ( крім шкіри), ідеальний технічний стан, салон в збереженому стані. Зовнішній вигляд в гарному стані але є сліди використання ( не значні подряпини та сколи в основному на бамперах). Перед продажем замінено масло, всі фільтри та пройдена комплексна діагностика ходової частини автомобіля. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Торг біля машини. Обмін не цікавить. Машина завезена в Україну в 2021 році зі Швеції. 235 тисяч пробіг. До машини питань немає.
Вітаю. Я єдиний власник цього авто, купував його 28.10.2008р в автосалоні "Дніпро Мотор Інвест". Переважну більшість часу - там його і обслуговував. Автомобіль з технічної сторони - повністю робочий, доглянутий - ТО всі проходив вчасно, клапана регулювали кожні 30 тис.км як і потрібно по регламенту, тому зберігся її практично той же розхід палива - як і у нової. Переважна (основна частина запчастин) ставив оригінальних Хонда, якісь не ключові - типу ручки перемикача КПП - аналог. З двигуном ніяких робіт по ремонту не проводили - тільки ТО. Коробка - ремонтувалась 4 роки тому, міняли щеплення і корзину, так як випрацювалась і погано вижималось щеплення. Міняв радіатори (в позаминулому році) - на аналогові, так як рідні згнили від солі - після наших Українських зим. Також в минулому році міняв амортизатори ставив Оригинал Showa - саме такі там стоять в оригіналі (а не якась там Кайоба). Є деякі пошкодження по кузову, візуально не сильно їх видно - але допрацювати їх можна. Я не займаюсь "накрашуванням губ", щоб підвіщити враження у потенційного покупця про мій автомобіль, підходжу до цього прозоро і чесно, тому продаю авто таким - яке воно є. Решту відповідей зможу надати - при особистому спілкуванні, або при перегляді. Я не завжди буваю на зв?язку, тож пишіть на Viber - якщо не можете дозвонитися. Відповім - як тільки буде перша можливість.
Запитання по телефону все розповім.
Продам після ДТП, удар в стовп, технічно машина на ходу, заводится їде. Всі пошкодження на фото. Можна на запчастини але всю або з переоформленням. За подробицями пишіть сюди або в телеграм.
В нормальному стані, кожного дня на ходу.Мотор масло не бере , коробка чудова. Встановлено газ 4 покоління, але не вписан.За три роки багато чого зроблено. Реставрація рулевої рейки. Пружини задні з амортизаторами. Пружини передні. Задні тормозні колодки, сайлентблоки , деяки з ричагаии в зборі. Передні тормозні диски. Радіатор охолодження. Вихлопна система. Був ремонт генератора, стартера. І багато чого іншого. Працюючий єлектролюк, не тече. Непогана музика. Із недоліків задні арки в поганому стані, але не критично. Підварити задній підомкратник. Дніще ціле.Пороги пару дірок підварил , коли Вкупляв. Тріщина на лобовому склі , але обзору не заважає. В цілому гарне, дуже економне, за містом бензин 6-7литрів, в місті 10 газу. Установив нові передні літні шини.Більше інформації за телефоном, або при зустрічі. Ще віддам деяки нові запчастини. Обмін з моєю доплатою на минивен чи універсал, тільки бензинові.
МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ: 470К.С. ЕЛЕКТРОННИЙ БЛОК УПРАВЛІННЯ ДВИГУНОМ MOTEC ДВИГУН: 2.0 Л, БЕНЗИН, МКПП ТРАНСМІСІЯ: КПП — СТОК ПОЛЕГШЕНИЙ МАХОВИК EXEDY КЕРАМІЧНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ ПАЛИВНА СИСТЕМА: ДРУГИй РЯД ФОРСУНОК 850 СС ДОДАТКОВИЙ НАСОС BOSCH 044 ДАТЧИК ТИСКУ ПАЛИВА RADIUM ПАЛИВНА АРМОВАНА МАГІСТРАЛЬ AN 8 ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА: 4-Х ПОРШНЕВІ СУПОРТИ BREMBO АРМОВАНІ МАГІСТРАЛІ ЗАДНІ — СТОК ПІДВІСКА: ГВИНТОВІ РЕГУЛЬОВАНІ СТІЙКИ MEISTER GTI ЗАМІНА ГУМОВИХ САЙЛЕНТБЛОКІВ НА ПОЛІУРЕТАН ЗАДНІ ВАЖЕЛІ — РЕГУЛЬОВАНІ EIBACH БЕЗПЕКА: СПОРТИВНЕ СИДІННЯ MOMO РЕМЕНІ OMP КУЗОВ: ЗАДНЯ ЛЯДА — СКЛОВОЛОКНО ЗАДНЄ СКЛО — ПОЛІКАРБОНАТ ДИСКИ: RAYS TE 37 R18 J9.5 J8.5 (ВАГА 6,7 КГ) С ДООСНАЩЕННЯ: КАСТОМНИЙ ХОЛОДНИЙ ВПУСК ЗБІЛЬШЕНИЙ ІНТЕРКУЛЕР САЛОН АВТОМОБІЛЯ МОЖНО ПОВЕРНУТИ ДО СТОКОВОГО ВИГЛЯДУ
Авто обслужене в хорошому стані. Всі деталі по телефону.
Надійне економне авто.Всі питання по телефону…
