- 175 тис. км
- Бровари
- Бензин, 1.8 л.
- Робот
Авто в доброму стані, обслужено розхід 6,5, продаж не терміновий. Реальному покупцю ТОРГ біля капота. Телефонуйте або пишіть на ватсап.
Авто в доброму стані, обслужено розхід 6,5, продаж не терміновий. Реальному покупцю ТОРГ біля капота. Телефонуйте або пишіть на ватсап.
Продам особисте авто. Авто на повному ходу. -Авто в хорошому технічному стані. -Двигун працює рівно, без нарікань. -Ходова частина обслужена. -Салон чистий, не прокурений. -Економна витрата палива.
Продам своє власне авто, в користуванні майже 3 роки, за цей час подарувало масу яскравих емоцій в керуванні. Дуже легка в керуваннi. Потужний двигун, швидко розганяється. Є нюанси по кузову. Технічно авто повністю справне, мотор, кпп і ходова працює на відмінно. Автомобіль обслуговували кожних 8-9тис. Км. В комплекті віддаю новi чохли на авто (не розпакованi).
Авто в дуже гарному стані, не було в ДТП, місяць тому було проведено повне ТО автомобіля, акт виконання робіт в наявності, при перегляді покажу яку кількість роботи по ТО було проведено, претензій до технічного стану автомобіля не має взагалі, їздила дуже тихо і обережно! Міняти та вкладувати в автомобіль не потрібно взагалі, починаючи с колодок закінчуючи коробкою, сів та поїхав! Готова до любої перевірки на будь якому СТО!
Продам свое авто, машина в гарному стані, обслуговувалися вчасно.
Характеристики та опції: Рік: 2007 Двигун: 1.8 бензин Коробка: робот Пробіг: 285т.км 4 склопідіймачі Мультикермо Панорамний дах Підігрів передніх сидінь Хороша мультимедійна система Комфортний та просторий салон Адреса: Пісочин, вул. Валківська 1 | Харків Тел. автомайданчика: ********** Тел. автовикупу: **********
Автомобіль дружини в гарному стані, як технічно так і візуально, обслуговується за регламентом на офіційному дилері Honda «Арія Моторс», є акти про виконання робіт. Багато чого робили по автомобілю, в тому числі ремонтували робот, при кожній заміні масла виконується адаптація робота, відповідно коробка працює добре, ресурс щеплення більше 60%. Приємна, шустра машинка, досить впевнено керується з хорошими тормозами. Стоїть якісна німецька резина з великим ресурсом. Приємний, гарно збережений велюровий салон. З нюансів це водійське дзерколо та задній бампер, видно на фото. Не великий торг на місці.
Продам офіційний автомобіль. Другий власник. Перша реєстрація авто - 2009 рік Автомобіль регулярно обслуговувався у офіційного дилера. Збережені усі рахунки. Два ключі. ?Усі вікна в авто оригінальні. ?Технічне обслуговування проведене на 310500 км. ?Чесний пробіг. ?Замінене масло у двигуні, 2 стійки стабілізатора, 2 ричаги. ?Акумулятор новий. Автомобіль без жодних проблем - сів та поїхав ? Продаж не терміновий. Автомайданчикам прохання не турбувати. Продаж за умови перереєстрації авто.
Продається сімейний автомобіль. Другий власник. В салоні мультимедіа на Android (камера заднього огляду, вбудований відеореєстратор, мультикермо). Салон - алькантара. Два комплекти гуми на дисках: літо - Toyo Proxes T1R 225/45/R17, оригінальні диски; зима - Dunlop Winter Sport 5 205/55/R16, литі диски. Фари - LED. Продаж у зв'язку з купівлею нового авто.
Продаю свою машину, в зв’язку з розширенням сімʼї, треба більша Повністю обслугована - грм, помпа, ролики, ремні, масло двигун, коробка, новий радіатор, катушки *зверніть увагу на бампер сбоку, незначні пошкодження (при парковці, новий колір в колір можна придбати) Встновлена андроід мультимедіа і камера заднього виду за 400$ Все працює рівно без нарікань, автомат не дьоргає, не пинає, перемикає плавно Хороша зимова гума в комплекті 17 ориг диски зі слідами експлуатації Невеликий торг біля капоту :) *зверніть увагу це робот, не автомат і не механіка, якщо не знаєте що таке робот, перед турбуванням почитайте😂 По косметиці незначні сліди експлуатації, а так машина - сіли поїхали Не гнила! як для машини якій багато років - ідеальній варіант=ціна Не втрачайте свій час і мій, якщо впевнені, приїзжайте дивіться - якщо біля машини ви дивуєтесь шо це робот а ви хотіли автомат, або шо колись в машині треба буде щось робить і обслуговувати її, і вона не з салону 🤔будемо ругатись, цінуйте свій час 🙏🏻 Дуже класно як для першої машини для жінки, дуже комфортне авто , ідеально підходить для того щоб привикнути до дороги і взагалі до комфортного авто
Продам Honda Civic 2007 року випуску. Автомобіль оснащений надійним бензиновим двигуном 1.4 л та має пробіг 174 000 км. Машина у хорохому стані як візуально, так і технічно, вкладень не потребує. Основні технічні характеристики та стан: Двигун, коробка передач та ходова частина перебувають у доброму стані. Мотор не димить і не "троїть" (працює рівно). Ходова частина обслужена, нічого не стукає. Автомобіль не має жодної помилки в електроніці. Салон на чорному велюрі. Мультикермо. Клімат-контроль та працюючий кондиціонер. Дзеркала з підігрівом. Системи безпеки ABS та ESP. Протитуманні фари. Литі диски. Були незначні пошкодження на дверях. Ціна: 6 500$. Віктор **********
Надійний економний автомобіль Повна комплектація На впевненому ходу, є дрібні сліди використання на що буде знижка
Продаємо авто дружини, в сім'ї поповненя потрібна більша машина. Машинку купували у знайомої яка пригоняла її для себе з Німеччини в 2021 році, Попередньою власницею зроблено антикорозійна обробка днища. Дуже гарне, надійне та як виявилось і вмістке авто. За час нашого користування (два роки) не разу не підводила. На авто мінімальний пробіг як для її років підтверджений сервісною книгою (до 2019року є всі записи). Машинка дуже бодьора та маневрена. Автівка повністю обсулужена, після придбання замінили опори амортизаторів (опорні подушки та підшипники ), зробили підготовку до зими припідняли проставками, замінені рулові тяги, втулки стабілізаторів, задні салейнблоки та тормозні колодки, зроблено регулювання клапанів, замінені натяжний та обвідний ролик з ременями, масла замінені як в моторі так і в коробці передач (кожні 5-7 тисяч). Восени 2025 було зроблено ремонт рульової рейки. Автівка в рідній фарбі крім ляди на якій була притертість ми її підфарбували (при потребі надам фото до покраски), без дтп. Машинка має два комплекта коліс зима R16 та літо R17 (літо на гарних дорогих італійський дисках RVS). Авто варте вашої уваги. Продаж не спішний. Прохання перекупів та автоплощадки не турбувати. Дякую. Всім миру та спокою!
Авто в доброму стані, повністю на ходу, не гнила. 10тис назад Було замінено цеп грм, диск зчеплення та щітки в електромоторах перемикання передач і вижимого блока. Що диск, що цеп в доброму стані, як виявилось, віддам з авто. Мотор масло не бере, їде добре. В авто є газ. Заміна масла була 5тис назад. Дуже добра керованість і зручний салон. Кондиціонер працює. Майже максимальна комплектація панорама-шкіра.
Продаю свою «булочку», вірного друга і надійну опору.🥇 В машині не курили, не пили і не сварились, якщо розумієте про що я. Яскравий Honda Civic 2007, хетчбек 5 дверей, червоний, 1.8 + газ, робот. Можна побачити зорі через панораму на криші, а мʼякі обійми сидінь зігріють вас обігрівом в зимню пору року. Пробіг 166 тис. км. Авто доглянуте, облюблене і посвячене😂 Друзі, як не зацікавлені особи оцінили стан авто на 5 із 5. Кермо - крутиться, гальма - гальмують (бо посвячена), задоволення - генерується. Можемо поїхати на ваше Сто щоб підтвердити цей тезис! Продам супер-авто - супер-людині😁
Продамо відмінну машину. В одній родині Honda Civic 5d мод 1.8 EXECUTIVE Робот працює чудово у серпні було пройдено адаптацію та вимір гальмівної рідини для зчеплення Два комплекти коліс Два комплекти ключів Два комплекти килимків Сервісна книжка (Досі обслуговується в Honda центрі) 60 тисяч пробігу Торг біля капота
Обмін цікавий на ел.мобіль з батареєю від 40Квт
